• Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
50.'
Postava
Glavni sudija: Stefan Maletić (Bijeljina) Prvi pomoćni sudija: Njagoslav BoÅ”ković (Bijeljina) Drugi pomoćni sudija: Aleksandar Ššapur (Brčko) Četvrti sudija: Bojan Mitrović (Bijeljina) Delegat: Borislav Grahovac (Ššozarska Dubica) Ššontrolor suđenja: Vladimir Bjelica (I.N.sarajevo)
Postava
Mladen MiloÅ”ević(G) , Dimitrije TvrdiÅ”ić , Džafo Hadžić , Luka Babić , Slobodan Đekić , NebojÅ”a Babić , Nikola Mitrović , Srđan Mrzić , LjubiÅ”a Nikodinović , Ognjen Krneta , Nemanja Vidović (K), DOMAĆI TIM - REZERVE Imran Bilić(G) , Živko Bubić , Luka Banović , Marko Bundalo , Emanullah Blažević , MiloÅ” Perović , Kristijan Penić ,
Mladen Jokić(G) (K), Mario Ratković , Darko Zdjelar , Bojan Romanić , Darko Romanić , Vedran Panić , Borislav Grahovac , Dragan Romanić , Lukas Gavranović , MiloÅ” Stević , Milan Vračar , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE Nikola Begović(G) , Dejan NiÅ”ević , Anando Krecelj , Vladan Milaković , DuÅ”ko Stojnić , Danijel Å unić ,
0 0 pre 2 godine

Krupa nastavlja da melje

27.04.2022 Administrator DC

Tim Krupe nastavlja da ruši protivnike. Pred četom Vladimira Ilića pala je i Omarska. Nije nakon prvog dijela susreta izgledalo da će gosti kući sa četiri lopte u mreži. Prvo poluvrijeme bilo je bez golova sve do 44. minute kada je Srđan Mrzić matirao Mladena Jokića.

Isti igrač je već u 52. minuti povećao prednost Krupe na 2:0, a Omarska je definitivno pala u finišu susreta. Prvo je Nebojša Babić u 86. minuti stigao do gola,  da bi Miloš Perović postigao konačan rezultat.

Krupa – Omarska 4:0 (1:0)

Krupa na Vrbasu. Stadion: 'Krupa'. Gledalaca: 0. Sudije: Stefan Maletić (Bijeljina), Strijelci: Srđan Mrzić 44', Srđan Mrzić 52', Nebojša Babić 86', Miloš Perović 89', [FK Krupa (Krupa na Vrbasu)]; Å½uti kartoni: Darko Zdjelar 27', [FK Omarska]; Isključenja: Vedran Panić 75' [FK Omarska];

Jrupa: Mladen Milošević (G) , Dimitrije Tvrdišić , Džafo Hadžić (od 77' zamijenjen sa Emanullah Blažević), Luka Babić (od 67' zamijenjen sa Marko Bundalo), Slobodan Đekić , Nebojša Babić , Nikola Mitrović (od 54' zamijenjen sa Miloš Perović), Srđan Mrzić (od 67' zamijenjen sa Kristijan Penić), Ljubiša Nikodinović , Ognjen Krneta , Nemanja Vidović (K) (od 77' zamijenjen sa Luka Banović)

Omarska: Mladen Jokić (G) (K) , Mario Ratković , Darko Zdjelar , Bojan Romanić (od 71' zamijenjen sa Dejan Nišević), Darko Romanić (od 87' zamijenjen sa Vladan Milaković), Vedran Panić , Borislav Grahovac , Dragan Romanić , Lukas Gavranović (od 71' zamijenjen sa Danijel Šunić), Miloš Stević (od 61' zamijenjen sa Anando Krecelj), Milan Vračar (od 61' zamijenjen sa Duško Stojnić)