Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
09.06.2021 17:30 | Sloboda | 1 : 1 | Sloga DIPO |
Omladinac
ModriÄa
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
09.06.2021 17:30 | Omladinac | 8 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Trebavac
Vranjak
|
09.06.2021 17:30 | Partizan | 4 : 1 | Trebavac | ||||||
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
|
SkugriÄ 1964
MiÅ”iÄi-Potpolje
|
09.06.2021 17:30 | BuduÄnost | 0 : 0 | SkugriÄ 1964 | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Posavina
MiloŔevac
|
09.06.2021 17:30 | Kladari Gornji | 0 : 3 | Posavina | ||||||
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
|
Zadrugar
Tarevci
|
09.06.2021 17:30 | PelagiÄevo | 0 : 3 | Zadrugar | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Dobor
ModriÄa
|
09.06.2021 17:30 | Bratstvo | 5 : 5 | Dobor |
SteviÄ Jovan
VrŔani
|
|
BuduÄnost
Ravno Polje
|
09.06.2021 18:00 | SteviÄ Jovan | 4 : 1 | BuduÄnost | ||||||
KovaÄiÄi 08
KovaÄiÄi
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
09.06.2021 18:00 | KovaÄiÄi 08 | 0 : 5 | Koridor 2011 | ||||||
LjeljenÄa
LjeljenÄa
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
09.06.2021 18:00 | LjeljenÄa | 4 : 3 | Proleter | ||||||
Piperci
Piperci
|
|
Jedinstvo
Donja ÄaÄavica
|
09.06.2021 18:00 | Piperci | 0 : 2 | Jedinstvo |
VSK
Velino Selo
|
|
Borac
Trnjaci
|
09.06.2021 18:00 | VSK | 5 : 0 | Borac | ||||||
OFK BatkoviÄ
BatkoviÄ
|
|
Tavna
Banjica
|
09.06.2021 18:00 | OFK BatkoviÄ | 3 : 1 | Tavna | ||||||
GraÄanski
Bijeljina
|
|
Polet
Gornji KojÄinovac
|
09.06.2021 18:00 | GraÄanski | 4 : 0 | Polet | ||||||
Sloga
Dazdarevo
|
|
Modran
Modran
|
09.06.2021 18:00 | Sloga | 3 : 0 | Modran | ||||||
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Pobjeda
TrijeŔnica
|
09.06.2021 18:30 | Ljeskovac | 3 : 2 | Pobjeda | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Glogovac
Glogovac
|
09.06.2021 18:00 | Sloga Junajted | 3 : 0 | Glogovac |
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
09.06.2021 17:30 | PodgrmeÄ | 0 : 1 | Tomislav | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Gradina
Srebrenik
|
09.06.2021 17:30 | Borac | 1 : 1 | Gradina |
GOÅ K
Gabela
|
|
Stolac
Stolac
|
09.06.2021 18:30 | GOÅ K | 2 : 1 | Stolac |
Velež
Nevesinje
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
09.06.2021 12:00 | Velež | 1 : 1 | Mladost (G) |
GOÅ K
Gabela
|
|
Stolac
Stolac
|
09.06.2021 16:30 | GOÅ K | 1 : 1 | Stolac |
Drina HE
ViŔegrad
|
|
Omladinac
Han Pijesak
|
09.06.2021 16:00 | Drina HE | 3 : 0 | Omladinac |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
09.06.2021 10:00 | OFK Spartak 2013 | 9 : 1 | LjubiÄ | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
09.06.2021 17:30 | Sloga | 1 : 0 | ŽeljezniÄar Sport Team |
Velež
Nevesinje
|
|
Mladost
Gacko
|
09.06.2021 10:30 | Velež | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
09.06.2021 10:00 | Leotar | 0 : 2 | Hercegovac |
Velež
Nevesinje
|
|
Mladost
Gacko
|
09.06.2021 09:30 | Velež | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
09.06.2021 09:00 | Leotar | 1 : 2 | Hercegovac |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
09.06.2021 11:30 | OFK Spartak 2013 | 1 : 3 | LjubiÄ |