4.set
25 : 19

Kakanj poveo protiv Radnika

31.03.2018 Administrator DC

Odbojkaši Kaknja večeras su u prvoj polufinalnoj utakmici plej ofa šampionata Bosne i Hercegovine dočekali Radnik iz Bijeljine. Kakanjci su u četvrfinalu izbacili ekipu Borca,a Radnik je bio bolji opd Jedinstva iz Brčkog. Odigran je prvi set i domaći su poveli sa 1:0. Bilo je 25:20. U toku je drugoi set,a utakmica je privukla veliku pažnju ljubitelja odbojke.

Revanš meč igra se u Bijlejini,a ukoliko bude nerješeno, igraće se majstorica.

Nakon što je prvi set dobio Kakanj, rezultatom 25:20, slavili su gosti iz Bijeljine 20-25 .

Treći set opet dobija domaći sastav rezultatom 26:24 i poveli su sa 2:1 u setovima.

Četvrti set, pa time i meč je pripao Kaknju. Bilo je 25:19, te ukupno slavili sa 3:1.