3.set
25 : 23

Jedinstvo odbranilo titulu

21.04.2018 Administrator DC

Treća utakmica odlučiće ko će biti šampion Bosne i Hercegovine, kod odbojkašica. Juče je tim Bimal Jedisntva porazio ekipu Kule Gradačac sa 3:1. Po setovima je bilo 18:25, 25:15, 25:16, 25:20.

Tako su igračice iz Brčkog u seriji izjednačile na 1:1, pa će danas u majstorici da se traži novi bh šampion. Meč se igra u dvorani Gimnazije '' Vaso Pelagić'' u Brčkom, sa početkom u 17 časova i 30 minuta. Pratićemo dešavnja na ovom susretu u živom tekstualnom prenosu.

BIMAL JEDINSTVO - KULA GRADAČAC

Prvi sudija: Slaviša Kuzmanović (Banjaluka). Drugi sudija: Mirza Bašić (Lukavac). Delegat: Zoran Gavrić (Modriča).

BIMAL JEDINSTVO : Natapa Slijepčević, Sandra Maitrović, Jovana Biberdžić, Dupka Kenjao, Ivana Radović, Milica Krstojević, Žana Dragutinović, Milica Ivković, Ana Gajić, Nina Vidaković, Vera Kostić, Karatina Korać. Treneri: Samil Pezerović, Mirsad Elezović.

KULA GRADAČAC : Tijana Đapa, Žana Lipovac, Nejra Osmanlić, Amra Mandžukić, Ajla Hadžić, Admira Čandić, Anđela Radišković, Tijana Lazarević, Milana Božić, Berina Kantić, Dženita Đorđajević , Snježana Đurica. Treneri: Goran Hadžić Emina Taletović.

Bimal Jedinstvo povelo sa 1:0

Sada je 2:2

Bilo je 5:3.

Jedinstvo vodi 9:5.

Jednistvo vodi 7:3 u prvom setu.

Furiozan start Jedinstva 12:5.

Dva vezana poena Kule Gradačac. Sada je 12:7.

Vodi Jedinstvo 13:9.

Sada je 15:11.

Jedinstvo vodi 17:11.

Domaće odbojkašice blizu osvajanja prvog seta. Vode 19:12.

Stiže Kula na minus jedan 20:19.

Trenutno je 22:19. Tajm-aut Kula Gradačac.

Set lopta 24:19 za Jedinstvo.

Zavrešno 25:19. Void Bimal Jedinstvo sa 2:0 u setovima.

U trećem setu rezultat je 4:4.

U trećem setu vodi Jedinstvo 11:8.

Ne predaje se Kula 12:10.

Sada je 14:11.

Ide Bimal Jedinstvo na 15:12.

Vodi Bimal Jedinstvo 18:13.

Sada je 21:18. Jedinstvo blizu odbrani titule prvaka.

Vodi Bimal 22:18.

Smanjila Kula na 22:19.

Trenutno jr 22:20.

Sada je 23:21.

Rezultat 23:22. Tajm-aut Jedinstva.

Trenutno je 24:23.

Završeno 25:23. Osvojen i treći set. Bimal Jedinstvo - Kula Gradačac 3:0 ( 25:14 25:19,25:23)

Bimal Jedinstvo je odbranio titulu šampiona.Porazili su u finlanoj seriji Kulu Gradačc sa 2:1.

Premijer liga BiH Premijer liga BiH Premijer liga BiH Play Off Bimal-Jedinstvo Kula Gradačac