2 : 2
1 : 0

Veležu bod u Rogatici

14.08.2018 Slobodan Živanić

Fudbaleri Veleža odigrali su 2:2 u Rogatici na startu nove sezone u Drugoj ligi RS – istok. Izabranici Mijata Mišeljića su muški odigrali utakmicu na uvijek neogodnom gostovanju kod Mladosti i osvojili zacrtani bod.

Nevesinjci su prvo poluvijeme riješili u svoju korist, ali su domaćini već u uvodnim minutama nastavka poravnali rezultat.

Premijeru u Nevesinju Velež će imati naredne nedjelje kada na Gradski stadion stiže Famos.

MLADOST – VELEŽ 2:2 (1:2)

Stadion „Deveti januar“ u Rogatici. Gledalaca: 100. Sudija: Goran Lakić (Brčko). Strijelci: 1:0 Nerić u 2, 1:1 Prodanović u 44, 1:2 Milanović u 44, 2:2 Tošović u 49 minutu.

MLADOST : Karišik, J. Rajak , M. Rajak , Božović , Rosić , Ujić ( Ristanović ), Mihajlović, Nerić, Tošović , D. Obradović (Šarenac), Miličević.

VELEŽ: Zurovac , Vučetić, Petković , Milanović, Prodanović, Vuković (Šarenac), Radulović 6, Mrkajić (Bakoč ), Radović, Milidrag, Repović.