49.minut'
Milićević je bio strelac za Rogatičane.

Preokretom do bodova

10.03.2019 Radio Nevesinje

Fudbaleri Veleža pobjedom su otvorili proljećni dio sezone. Nevesinjci su do bodova došli preokretom u drugom poluvremenu.

Nakon nekoliko promašenih prilika domaći su kažnjeni u 39. minutu lijepim golom Miličevića. Već u uvodnim minutima nastavka Petković sa bijele tačke poravnava rezultat. Najbolji strijelac nevesinjske ekipe potpun preokret donosi 67. minutu. Da finiš prođe bez uzbuđenja pobrinuo se Grubačić desetak minuta prije kraja.

Sa tri boda iz današnje utakmice Velež se probio na četvrtu poziciju. U narednom kolu Nevesinjci gostuju Famosu.

VELEŽ – MLADOST 3:1 (0:1)

Gradski stadion u Nevesinju. Gledalaca: 120. Sudija: Marko Domazet (I. Sarajevo). Strijelci: 0:1 Miličević , 1:1 Petković, 2:1 Petković, 3:1 Grubačić.

VELEŽ: Zurovac, Repović, Vučetić, Petković (O. Ivanišević), Prodanović, Kovačević, Mrkajić (Grubačić), Radović, Milidrag, Ivanišević, Grujičić (Sikimić).

MLADOST: Kojić, J.Rajak, Ćućula, Tošović, M. Rajak, Šarenac,Marjanović (Popović),Ristanović, Sokolović, Obradović, Miličević.

Druge lige Druge lige Druga liga RS – Istok Velež Mladost(R)