2 : 1

Iskra savladala Radnik

21.10.2018 Administrator DC

Fudbalerke Iskre su u zanimljivoj utakmici slavile protiv Radnika (2:1) u okviru osmog kola Premijer ženske lige Bosne i Hercegovine. Na otvaranju susreta, već u četvrtoj minuti, dalekometnim udarcem domaće je u vodstvo dovela Andrea Grebenar.

Do kraja prvog poluvremena, u 44. minuti utakmice, Marina Lukić je pogodila za vodstvo Iskre od 2:0 što je bio rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu sve što su uspjele uraditi gostujuće igračice iz Bijeljine je postizanje jednog gola, a strijelac je bila Sofija Krajšumović u 63. minuti. Tako su igračice Iskre nastavile niz pobjeda, te se nalaze na vrhu tabele s istim brojem bodova kao i SFK 2000 Sarajevo.