0 : 1
0 : 0
Utakmica zavrŔena
Kraj u Foči. Zvijezda 09 je u 1/8 Kupa Republike Srpske. Minimalna, ali potpuno zaslužena pobjeda.
90'
Å ut na gol
Udarac Vasiljevića zavrÅ”io je pored gola Zvijezde 09.
87'
Å ut na gol
Prilika za Sutjesku, ali udarac Tadića brani Bunić.
83'
Å ut na gol
NMova prilika za MiloÅ”ević, ali ne pogađa.
76'
Asistencija Beatovića, pogodak Milosevića, 1: 0 za Zvijezdu 09.
73'
Å ut na gol
U dobroj prilici se naÅ”ao Radović, ali su njegov udarac izblokirali gostujući dbrambeni igrači.
64'
Å ut na gol
Dobar udarac Dačevića iz slobodnog udarca zavrÅ”io je pored stative gola Zvijezde 09.
61'
Å ut na gol
Propisno se obrukao Živković. Sam, neometan, sa desetak.metara tukao je preko gola Sutjeske.
60'
Å ut na gol
Dobra prilika za Sutjesku. Radović je ubacio sa lijeve strane, Å”utirao je Dačević, a brani gostujući golman Bunić.
47'
45'
Å ut na gol
Nova prilika za Zvijezdu 09. Živkovićev udarac sa visine penala brani Tomić.
40'
Žuti karton
36'
Å ut na gol
Najbolja prilika u dosadaÅ”njem dijelu utakmice. Nakon dobre akcije Å uljić pogađa prečku, a na odbijenu loptu je natrcao Karić, dobro je Å”utirao, a jos bolje odbranio domaći golman Tomić.
30'
Å ut na gol
Dobra prilika za Sutjesku, Å”utirao je iskosa iz kaznenog prostora Pavlović. Udarac je zavrÅ”io pored desne stative gola gostiju.
25'
Å ut na gol
Potpuna dominacija gostiju. Akciju je vodio Rakić, prigrao Živkovića, a on pogađa prečku golmana Tomića.
21'
Å ut na gol
Novi udarac Živkovića. Lopta je prohujala iznad prečke.
18'
Å ut na gol
Terenska inicijativa gostiju. Sada je probao Živković, ali je bio neprecizan.
8'
Å ut na gol
Odličnu akciju izveli su gosti,a udarac Blagojevića sa nekih 18 metara brani Tomić.
4'
Ostalo
Počeo susret u Foči.
1'
Postava
Postava: Krstan Bunić, Amar Sinanović, Andrija Janjić, Goran Å ujić, Stefan Rakić, Igor Blagojević, Nemanja Rakić , Kristijan Tojčić, Dejan Živković, Nikola StaniÅ”ić , Danijel Matić. Na klupi: Milun Avramović , Sreten MiloÅ”ević, Jovo Beatović, Emanuel Ađuru
1'
Protokol
Glavni sudija: Jopvo Karić Delegat utakmice: Nemanja Kulina Prvi pomoćni sudija:Marko Domazet Drugi pomoćni sudija: Davor VukaÅ”inović