Brdo previsoko za Jedinstvo

Fudbaleri Jedinstva neprijatno su danas iznenadili svoje navijače. Poraženi su kao domaćin od tima Brda sa 2:1.

Povelo je Jedinstvo na isteku prvog poluvremena, a mrežu iza leđa Jadranka Vidovića je zatresao Đorđe Šakotić.

Drugi period igre protekao je znaku gostiju iz Hambarina. Prvo su u 67. minuti preko Duška Karajice došli do poravnanja, a onda je u finišu susreta, u 86. minuti, Danilo Marmat doveo Brdo u vođstvo. Domaći nisu imali ni snage ni vremena da nešto ozbiljnije urade pred golom Brda, pa su tri boda otišla za Hambarine.

Jedinstvo – Brdo 1:2 (1:0)

Žeravica. Stadion: Stadion FK 'Jedinstvo'. Gledalaca: 100. Sudije: Nikola Garić (Doboj) [Glavni], Dejan Radić (Modriča) [Glavni], Bojan Jović (Doboj) [Pomoćnik], Dean Jokić () [Pomoćnik], Strijelci: Đorđe Šakotić 43', [Jedinstvo (Žeravica)]; Duško Karajica 67', Danilo Marmat 86', [Brdo (Hambarine)]. Žuti kartoni: Stefan Ćetojević 75', [Jedinstvo (Žeravica)]; Edin Isaković 53', Milan Bundalo 54', [Brdo (Hambarine)];

Jedinstvo: Đorđe Vojvodić (G) , Nemanja Babić (68. Vladimir Gavrić), Borislav Đogić , Anel Vranić - Budimović , Asmir Hamzić (K) , Đorđe Šakotić , Jasmin Budimović (78. Muhamed Hajdarević), Saša Erceg , Dejan Diljević , Zoran Petković , Stefan Ćetojević

Brdo: Jadranko Vidović (G) , Manojlo Trkulja , Haris Harambašić , Vahid Karupović (K) , Nemanja Vujatović (58. Duško Karajica), Edin Isaković (90. Ajdin Behlić), Zoran Miodragović , Danilo Marmat , Milan Bundalo , Nemanja Miljević , Dino Dedić (80. Anes Vojniković)