14.04
16:30
GOÅ K
Sloboda
3
2
|
14.04.2019 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
19:30
Sarajevo
Å iroki Brijeg
0
0
|
14.04.2019 19:30 | 0 : 0 |
|
14.04
11:00
Jedinstvo
Proleter
5
1
|
14.04.2019 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Dubrave
Sloga(S)
0
0
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 0 | |||||||
14.04
16:00
Mladost
Sloga(T)
4
1
|
14.04.2019 16:00 | 4 : 1 |
14.04
16:00
Velež
BuduÄnost
3
0
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 0 | |||||||
14.04
16:00
Mladost(R)
Jedinstvo(BÄ)
0
2
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 2 | |||||||
14.04
16:00
Jedinstvo(Br)
Famos
1
0
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 0 |
14.04
11:00
Krajina
Äelinac
1
1
|
14.04.2019 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Sloga
OFK LauÅ”
2
1
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 1 |
14.04
16:00
NaŔa krila
Sloga
4
0
|
14.04.2019 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Hajduk
OFK Pridjel
2
0
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Zvijezda
Sloga
3
2
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
VuÄijak
Rudanka
3
2
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Mineral
Crvena zvijezda
0
1
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
ŽeljezniÄar
SkugriÄ
2
0
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 0 |
|
14.04
16:00
Sloboda
MiliÄi
1
1
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 1 | |||||||
14.04
16:00
OFK Å ekoviÄi
Lokomotiva
4
0
|
14.04.2019 16:00 | 4 : 0 | |||||||
14.04
16:00
Äelopek
Partizan
1
1
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 1 | |||||||
14.04
16:00
Omladinac
Mladost
2
1
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 1 | |||||||
14.04
16:00
BiraÄ
OFK Trnovica
3
3
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 3 | |||||||
14.04
16:00
Jedinstvo
Vlasenica
3
2
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 2 | |||||||
14.04
16:00
Rudar 1925
Majevica
9
0
|
14.04.2019 16:00 | 9 : 0 | |||||||
14.04
16:00
BSK Ledinci
Podrinje
1
0
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 0 |
14.04
16:30
Sokolac
Rudo
4
2
|
14.04.2019 16:30 | 4 : 2 |
|
14.04
15:30
PodgrmeÄ
Slaven
1
1
|
14.04.2019 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
OFK Ravan
Svodna
0
5
|
14.04.2019 15:30 | 0 : 5 |
|
||||||
14.04
15:30
Mrakovica
Brzi
4
0
|
14.04.2019 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Ljubija
Gomjenica
1
2
|
14.04.2019 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
15:30
Plamen
Radnik
2
0
|
14.04.2019 15:30 | 2 : 0 |
|
14.04
16:30
Mladi KrajiŔnik
13 Skojevki
0
2
|
14.04.2019 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
16:30
Kalemi
Borac
10
3
|
14.04.2019 16:30 | 10 : 3 |
|
||||||
14.04
16:30
Torpedo
Potkozarje
3
1
|
14.04.2019 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Sloga DIPO
Župa
4
1
|
14.04.2019 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Tamaris
Biseri
0
6
|
14.04.2019 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
14.04
16:30
Kozara
Sloboda
1
0
|
14.04.2019 16:30 | 1 : 0 |
|
14.04
15:30
Rekreativo
Džaja
3
0
|
14.04.2019 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Gomionica
BuduÄnost
6
2
|
14.04.2019 15:30 | 6 : 2 |
|
||||||
14.04
12:00
OFK Banja Luka 2017
Å njegotina
1
5
|
14.04.2019 12:00 | 1 : 5 |
|
||||||
14.04
20:00
OFK Spartak 2013
Sloga Nektar
2
1
|
14.04.2019 20:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Borac
Vrbas
1
5
|
14.04.2019 15:30 | 1 : 5 |
|
14.04
16:00
Borac(BL)
Sloga 73
3
1
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Kladari Gornji
Hajduk
1
0
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Rudar
SkugriÄ 1964
5
1
|
14.04.2019 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Trebavac
BSK
2
1
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Bratstvo
BuduÄnost
2
1
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
PelagiÄevo
Borac(O)
2
2
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Borac(K)
Ukrina
3
3
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 3 |
|
14.04
16:00
Mladost(L)
JugoviÄ
2
0
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladost 2003
Mladost(S)
0
3
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 3 | |||||||
14.04
16:00
Gredice
Jedinstvo
0
3
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
ObiliÄ
Borac
0
0
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 0 | |||||||
14.04
16:00
Zadrugar
GrÄica
3
2
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Sava 04
OFK Brezik
3
0
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
SlijepÄeviÄi
Crvena zvijezda
1
1
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 1 |
14.04
16:00
Drina
Zadrugar
5
2
|
14.04.2019 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
OFK Janja 2009
OFK MagnojeviÄ
2
0
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Obarska
Priboj
4
2
|
14.04.2019 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
SteviÄ Jovan
Semberija
2
1
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
MiloÅ” ObiliÄ
Kolektiv
7
0
|
14.04.2019 16:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Balatun
Jedinstvo
2
1
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Proleter
Novo doba
3
1
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 1 |
|
14.04
16:00
Pecka
BuduÄnost
1
0
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Borac
Jardan
6
4
|
14.04.2019 16:00 | 6 : 4 |
|
||||||
14.04
16:00
Branjevo
Jasenica
5
0
|
14.04.2019 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Polet
Jadar
3
3
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 3 |
|
14.04
15:30
Radnik Urije
Berek 1975
1
1
|
14.04.2019 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Rasavci
Knežopoljac
3
3
|
14.04.2019 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
14.04
15:30
Rudar
MoŔtanica
2
0
|
14.04.2019 15:30 | 2 : 0 |
|
14.04
16:30
Jablanica
Romanovci
0
4
|
14.04.2019 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
14.04
16:30
Polet
Laminci
1
0
|
14.04.2019 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Mladost
Vilusi
0
2
|
14.04.2019 16:30 | 0 : 2 |
|
14.04
16:30
Crni vrh
Polet
10
0
|
14.04.2019 16:30 | 10 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Milan
Crvena zemlja
1
2
|
14.04.2019 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:30
Bratstvo
OFK NožiÄko
3
4
|
14.04.2019 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
14.04
16:30
BuduÄnost
Vrbas
3
2
|
14.04.2019 16:30 | 3 : 2 |
|
14.04
16:00
4. juli
LijeÅ”Äe
1
3
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
ZboriŔte
27. Juli
4
1
|
14.04.2019 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Zadrugar
Ozrenski sokolovi
1
2
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 2 |
|
14.04
16:00
Mladost(ST)
Posavina
2
4
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 4 | |||||||
14.04
16:00
Jedinstvo
Partizan
1
1
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Crvena zvijezda
Omladinac
0
3
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 3 | |||||||
14.04
16:00
Dobor
Zvijezda
2
3
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 3 |
|
14.04
11:00
Sloboda
Bobetino Brdo
2
2
|
14.04.2019 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
11:00
BuduÄnost Red Star
Äelik
9
0
|
14.04.2019 11:00 | 9 : 0 |
|
||||||
14.04
11:00
Polet
Strijelac
2
0
|
14.04.2019 11:00 | 2 : 0 |
|
14.04
16:30
Jedinstvo
Omladinac
5
3
|
14.04.2019 16:30 | 5 : 3 |
|
||||||
14.04
16:30
KovaÄiÄi 08
Sloga 94
1
0
|
14.04.2019 16:30 | 1 : 0 | |||||||
14.04
16:30
GraÄanski
Proleter
1
3
|
14.04.2019 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
16:30
Polet
MagnojeviÄ 2001
3
1
|
14.04.2019 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
LjeljenÄa
Panteri
3
2
|
14.04.2019 16:30 | 3 : 2 |
14.04
16:30
OstojiÄevo
Polet
0
1
|
14.04.2019 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
OFK BatkoviÄ
Tavna
4
0
|
14.04.2019 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Sloga 2
Borac
2
3
|
14.04.2019 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.04
16:30
Drina
MeÄaÅ”i
5
1
|
14.04.2019 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Glogovac
VSK
0
3
|
14.04.2019 16:30 | 0 : 3 |
|
14.04
10:00
OFK Buk
Borac
4
3
|
14.04.2019 10:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.04
10:00
Piperci
Sloga
2
0
|
14.04.2019 10:00 | 2 : 0 |
14.04
10:30
Gorica
Mladost(P)
3
1
|
14.04.2019 10:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
10:30
Zenit
Mladost(VO)
4
4
|
14.04.2019 10:30 | 4 : 4 |
|
||||||
14.04
10:30
Sava
Nacional
5
3
|
14.04.2019 10:30 | 5 : 3 |
|
14.04
16:30
TOÅ K
Rudar
2
1
|
14.04.2019 16:30 | 2 : 1 |
14.04
16:00
KrajiŔnik
Brekovica 78
0
2
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 2 | |||||||
14.04
16:00
VlaÅ”iÄ
Travnik
0
0
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 0 |
14.04
16:00
Priluk
Dinamo
1
1
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Bosna(M)
ProkosoviÄi
4
3
|
14.04.2019 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
Bosna(K)
Seona
0
1
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Svatovac
Mramor
1
2
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 2 |
|
14.04
16:00
MoŔevac
Vis
0
0
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Azot
ŽepÄe
2
1
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
IlijaÅ”
Jedinstvo
2
4
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.04
16:00
Radnik
Famos
4
0
|
14.04.2019 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
SAÅ K Napredak
Natron
2
2
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 2 |
|
14.04
16:00
Branitelj
Grude
1
1
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
PosuŔje
Neum
3
0
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Troglav 1918
Tomislav
1
2
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Klis
Stolac
3
0
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Rama
Brotnjo
1
1
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Sloga
KameŔnica
2
1
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 1 |
|
14.04
16:00
Gomila
KljuÄ
3
0
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 0 | |||||||
14.04
16:00
Rudar
Omladinac
1
0
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
ŽeljezniÄar
Mladost(P)
3
2
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 2 |
|
14.04
16:00
Dnoluka
Mladost
2
0
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Gorica
Radnik
3
2
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Fojnica
Elektrobosna
2
1
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 1 |
|
14.04
16:30
KostrÄ
Sloga(P)
5
0
|
14.04.2019 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
VitanoviÄi 78
Mladost (D)
3
1
|
14.04.2019 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Bok
Sloga(T)
2
0
|
14.04.2019 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Mladost(DS)
Napredak
1
2
|
14.04.2019 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:30
Mladost(S)
Dubrave
3
0
|
14.04.2019 16:30 | 3 : 0 |
14.04
16:00
Ingram
DSK
2
0
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Proleter
Polet
1
2
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Rijeka
Orahovica 74
3
0
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Gornji RahiÄ
ŽeljezniÄar
5
0
|
14.04.2019 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
TreŔnjevka
VražiÄi 92
1
0
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladost(B)
Mladost(T)
4
3
|
14.04.2019 16:00 | 4 : 3 |
|
14.04
16:00
Zmaj
Novi Å eher
3
3
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 3 | |||||||
14.04
16:00
Proleter
Rudar
3
1
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 1 | |||||||
14.04
16:00
Napredak
Nemila
2
0
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 0 |
|
14.04
12:00
Novi Grad
Ozren
6
2
|
14.04.2019 12:00 | 6 : 2 |
|
||||||
14.04
20:00
Biser 96
Omadinac
6
4
|
14.04.2019 20:00 | 6 : 4 |
|
||||||
14.04
16:00
Bojnik
PofaliÄki
0
3
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 3 |
|
14.04
14:00
Igman
Vratnik
4
0
|
14.04.2019 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
MoÅ”Äanica
UNIS
0
2
|
14.04.2019 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
17:00
SaobraÄajac
Butmir
2
1
|
14.04.2019 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
10:00
Stup
VrbanjuŔa
0
4
|
14.04.2019 10:00 | 0 : 4 |
|
14.04
16:30
Å ator
Kupres
3
2
|
14.04.2019 16:30 | 3 : 2 | |||||||
14.04
16:30
Å ujica
Junak
1
3
|
14.04.2019 16:30 | 1 : 3 |
14.04
16:00
Buna
ViÅ”iÄi
2
4
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.04
16:00
KruŔevo
Lokomotiva
8
0
|
14.04.2019 16:00 | 8 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Mostar
MeÄugorje
2
3
|
14.04.2019 15:30 | 2 : 3 |
|
14.04
16:00
OFK Lugovi
Nova Bila
1
2
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Bilalovac
Å antiÄi
3
0
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Brnjaci
Katarina
4
1
|
14.04.2019 16:00 | 4 : 1 |
|
14.04
16:30
Dinamo 75
OFK BrÄko
3
5
|
14.04.2019 16:30 | 3 : 5 |
|
||||||
14.04
16:30
Frankopan
Ravne
4
1
|
14.04.2019 16:30 | 4 : 1 | |||||||
14.04
16:30
Mladi Zadrugar
TramoŔnica
6
1
|
14.04.2019 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Korpar
Mladost
1
0
|
14.04.2019 16:30 | 1 : 0 |
|
14.04
16:00
Biberovo Polje
GraniÄar
5
1
|
14.04.2019 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Omladinac 68
OgraÄenovac
6
0
|
14.04.2019 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
OFK Vida
Izbor
1
0
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Koraj
OFK MeÄiÄa
4
2
|
14.04.2019 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
VoÄar
Sloboda
0
2
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
ŽeljezniÄar
Trebava
1
1
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
12 decembar
Jedinstvo
3
1
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 1 |
|
14.04
16:00
Sloga
Polet
2
1
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Rudar
BSK
5
0
|
14.04.2019 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladost(P)
Pribava
0
0
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Bukovik
25 maj
2
2
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Å pionica 1953
Turija
2
0
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Stjepan Polje
Orahovica 77
1
0
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Mramor
Mladost(D)
5
0
|
14.04.2019 16:00 | 5 : 0 |
|
14.04
16:00
OFK Tuzla
Rainci
2
1
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladost(GŽ)
Mladost 78
2
1
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Metalac
Partizan
3
0
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Napredak
Grivice
2
1
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Rudar
Vrana
6
2
|
14.04.2019 16:00 | 6 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Srnica
Mladost(S)
0
3
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 3 |
14.04
Uskok
Kralupi
0
3
|
14.04.2019 | 0 : 3 | |||||||
14.04
Dijamant
Ljiljan
5
1
|
14.04.2019 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
Monjare
PorijeÄani
1
6
|
14.04.2019 | 1 : 6 |
|
||||||
14.04
MoŔtre
LijeŔeva
5
2
|
14.04.2019 | 5 : 2 |
|
||||||
14.04
Omladinac
Bratstvo
2
3
|
14.04.2019 | 2 : 3 |
|
14.04
16:30
Mionica 85
Sloboda
3
2
|
14.04.2019 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
16:30
Napredak
Posavina
3
1
|
14.04.2019 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Majevica
RahiÄki ljiljani
3
0
|
14.04.2019 16:30 | 3 : 0 |
14.04
16:00
KruŔik
Radnik 018
5
0
|
14.04.2019 16:00 | 5 : 0 |
|
14.04
12:00
Oskova
Borac
6
1
|
14.04.2019 12:00 | 6 : 1 |
|
||||||
14.04
12:00
Gornje Dubrave
Jablanica
3
1
|
14.04.2019 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
12:00
BuduÄnost
Konjuh
1
1
|
14.04.2019 12:00 | 1 : 1 |
|
14.04
16:00
TSC
InÄija
1
0
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 0 | |||||||
14.04
16:00
RadniÄki 1923
Bežanija
0
0
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 0 | |||||||
14.04
18:00
Javor Matis
Zlatibor
4
1
|
14.04.2019 18:00 | 4 : 1 | |||||||
14.04
17:00
Metalac
SinÄeliÄ
3
0
|
14.04.2019 17:00 | 3 : 0 |
14.04
16:00
BuduÄnost
Novi Pazar
1
0
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 0 | |||||||
14.04
16:00
OFK Žarkovo
Sloboda
2
0
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 0 | |||||||
14.04
16:00
BeÄej 1918
Borac
1
1
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 1 |
14.04
16:00
Berane
Igalo
1
3
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 3 | |||||||
14.04
16:00
Jezero
Bokelj
1
0
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 0 | |||||||
14.04
16:00
Kom
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
1
2
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 2 | |||||||
14.04
16:00
Arsenal
Jedinstvo
2
1
|
14.04.2019 16:00 | 2 : 1 | |||||||
14.04
16:00
Otrant-Olympic
DeÄiÄ
0
0
|
14.04.2019 16:00 | 0 : 0 |
14.04
15:05
Crystal Palace
Manchester City
1
3
|
14.04.2019 15:05 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
17:30
Liverpool
Chelsea
2
0
|
14.04.2019 17:30 | 2 : 0 |
|
14.04
14:00
Athletic Club
Rayo Vallecano
3
2
|
14.04.2019 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
18:30
Girona
Villarreal
0
1
|
14.04.2019 18:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:15
Real Sociedad
Eibar
1
1
|
14.04.2019 16:15 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
12:00
Real Valladolid
Getafe
2
2
|
14.04.2019 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
20:45
Valencia
Levante
3
1
|
14.04.2019 20:45 | 3 : 1 |
|
14.04
13:30
Hoffenheim
Hertha BSC
2
0
|
14.04.2019 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
18:00
Eintracht
Augsburg
1
3
|
14.04.2019 18:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
15:30
Fortuna
Bayern
1
4
|
14.04.2019 15:30 | 1 : 4 |
|
14.04
15:00
Fiorentina
Bologna
0
0
|
14.04.2019 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
12:30
Torino
Cagliari
1
1
|
14.04.2019 12:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
15:00
Sampdoria
Genoa
2
0
|
14.04.2019 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
20:30
Frosinone
Internazionale
1
3
|
14.04.2019 20:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
18:00
Chievo
Napoli
1
3
|
14.04.2019 18:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
15:00
Sassuolo
Parma
0
0
|
14.04.2019 15:00 | 0 : 0 |
|
14.04
21:00
Lille
PSG
5
1
|
14.04.2019 21:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
15:00
Montpellier
Toulouse
2
1
|
14.04.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
15:00
Rennes
Nice
0
0
|
14.04.2019 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
17:00
Saint-Ćtienne
Bordeaux
3
0
|
14.04.2019 17:00 | 3 : 0 |
|
14.04
12:00
Sarajevo
Mladost
2
1
|
14.04.2019 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Slavija
Zrinjski
1
1
|
14.04.2019 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Borac
Radnik
1
3
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 3 |
|
14.04
14:00
Sloboda
PodgrmeÄ
0
6
|
14.04.2019 14:00 | 0 : 6 |
|
||||||
14.04
12:00
Sloga
Jedinstvo
3
0
|
14.04.2019 12:00 | 3 : 0 | |||||||
14.04
12:00
ŽeljezniÄar Sport Team
Metalleghe BSI
4
0
|
14.04.2019 12:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
12:00
Krajina
Rudar Prijedor
0
3
|
14.04.2019 12:00 | 0 : 3 |
14.04
12:00
Bratstvo
ModriÄa
0
0
|
14.04.2019 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
12:00
OraŔje
Zvijezda
3
3
|
14.04.2019 12:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.04
12:00
Jedinstvo
Borac
0
3
|
14.04.2019 12:00 | 0 : 3 |
|
14.04
12:00
Podrinje
Gradina
2
0
|
14.04.2019 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
12:00
Tuzla City
Lokomotiva
8
1
|
14.04.2019 12:00 | 8 : 1 |
|
||||||
14.04
12:00
RadniÄki
Slaven
2
1
|
14.04.2019 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
12:00
Drina
Sloga(GC)
4
1
|
14.04.2019 12:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
12:00
Sloga(T)
BuduÄnost
0
5
|
14.04.2019 12:00 | 0 : 5 |
|
14.04
13:00
Rudar
Radnik
1
3
|
14.04.2019 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
15:00
Bosna
Olimpik
0
6
|
14.04.2019 15:00 | 0 : 6 |
|
||||||
14.04
13:00
Sutjeska
ŽeljezniÄar
2
1
|
14.04.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
14.04
16:30
Iskra
Borac
3
0
|
14.04.2019 16:30 | 3 : 0 | |||||||
14.04
13:00
FK Vitez
Novi Travnik
1
4
|
14.04.2019 13:00 | 1 : 4 |
|
14.04
13:00
Grude
Stolac
2
4
|
14.04.2019 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.04
14:00
Leotar
Velež
1
0
|
14.04.2019 14:00 | 1 : 0 |
|
14.04
Zvijezda
VuÄijak
0
3
|
14.04.2019 | 0 : 3 |
|
||||||
14.04
OFK Pridjel
Rudanka
1
3
|
14.04.2019 | 1 : 3 |
|
14.04
16:00
Zvijezda 09
GOÅ K
1
1
|
14.04.2019 16:00 | 1 : 1 |
|
14.04
12:00
Sloboda
PodgrmeÄ
1
7
|
14.04.2019 12:00 | 1 : 7 |
|
||||||
14.04
10:00
Sloga
Jedinstvo
3
0
|
14.04.2019 10:00 | 3 : 0 | |||||||
14.04
10:00
ŽeljezniÄar Sport Team
Metalleghe BSI
5
0
|
14.04.2019 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.04
10:00
Krajina
Rudar Prijedor
0
3
|
14.04.2019 10:00 | 0 : 3 |
|
14.04
10:00
Bratstvo
ModriÄa
1
2
|
14.04.2019 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
10:00
OraŔje
Zvijezda
0
4
|
14.04.2019 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.04
10:00
Jedinstvo
Borac
12
3
|
14.04.2019 10:00 | 12 : 3 |
|
14.04
10:00
Podrinje
Gradina
0
4
|
14.04.2019 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.04
10:00
Tuzla City
Lokomotiva
0
3
|
14.04.2019 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.04
10:00
RadniÄki
Slaven
0
1
|
14.04.2019 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
10:00
Drina
Sloga(GC)
3
0
|
14.04.2019 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
10:00
Sloga(T)
BuduÄnost
0
1
|
14.04.2019 10:00 | 0 : 1 |
|
14.04
11:00
Rudar
Radnik
1
3
|
14.04.2019 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
13:00
Bosna
Olimpik
0
1
|
14.04.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
11:00
Sutjeska
ŽeljezniÄar
0
3
|
14.04.2019 11:00 | 0 : 3 |
|
14.04
14:30
Iskra
Borac
3
0
|
14.04.2019 14:30 | 3 : 0 | |||||||
14.04
11:00
FK Vitez
Novi Travnik
1
4
|
14.04.2019 11:00 | 1 : 4 |
14.04
11:00
Grude
Stolac
4
0
|
14.04.2019 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
12:00
Leotar
Velež
1
3
|
14.04.2019 12:00 | 1 : 3 |
|
14.04
14:30
Zvijezda 09
GOÅ K
6
0
|
14.04.2019 14:30 | 6 : 0 |
|
14.04
10:00
Sloga(D)
Borac
0
1
|
14.04.2019 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
10:00
ModriÄa
Kozara
0
2
|
14.04.2019 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
10:00
Polet 1926
ŽeljezniÄar
3
4
|
14.04.2019 10:00 | 3 : 4 |
|
14.04
11:00
Mladost
Leotar
0
1
|
14.04.2019 11:00 | 0 : 1 |
|
14.04
11:30
Sloga
Borac
0
2
|
14.04.2019 11:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
11:30
ModriÄa
Kozara
0
5
|
14.04.2019 11:30 | 0 : 5 |
|
||||||
14.04
11:30
Polet 1926
ŽeljezniÄar
2
0
|
14.04.2019 11:30 | 2 : 0 |
|
14.04
10:00
Mladost
Leotar
0
2
|
14.04.2019 10:00 | 0 : 2 |
|
14.04
16:00
Sana 2014
Fortuna
6
1
|
14.04.2019 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
14.04
13:00
Äelik
Mladost
0
3
|
14.04.2019 13:00 | 0 : 3 | |||||||
14.04
15:00
Å iroki Brijeg
Libero
2
0
|
14.04.2019 15:00 | 2 : 0 |
|
14.04
11:30
Troglav 1918
Brotnjo
1
2
|
14.04.2019 11:30 | 1 : 2 |
|
14.04
16:00
SFK 2000
Lokomotiva
5
0
|
14.04.2019 16:00 | 5 : 0 |
14.04
13:00
Radnik Bumerang
Gradina
3
0
|
14.04.2019 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
ModriÄa
Banja Luka
3
1
|
14.04.2019 16:00 | 3 : 1 |
|
14.04
16:00
Jedinstvo
Borac
7
0
|
14.04.2019 16:00 | 7 : 0 |
|
14.04
15:30
StarÄevica
Å ampion
5
1
|
14.04.2019 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
17:30
Nevesinje
Glasinac
8
4
|
14.04.2019 17:30 | 8 : 4 |
|
||||||
14.04
20:30
StarÄevica
Nevesinje
1
2
|
14.04.2019 20:30 | 1 : 2 |
|
14.04
19:00
Crvena zvezda MTS
BuduÄnost VOLI
107
69
|
14.04.2019 19:00 | 107 : 69 |
14.04
19:00
Sloboda 73
HEO
67
70
|
14.04.2019 19:00 | 67 : 70 |
|
14.04
Derventa
WBS
72
60
|
14.04.2019 | 72 : 60 |
|
14.04
20:00
Orlovi 2
Igman
89
60
|
14.04.2019 20:00 | 89 : 60 |
|
14.04
14:00
MagliÄ
Ljubinje
3
1
|
14.04.2019 14:00 | 3 : 1 |
14.04
17:00
Napredak
Centar ORT
0
3
|
14.04.2019 17:00 | 0 : 3 |
|
14.04
11:00
Inova
Derventa
3
0
|
14.04.2019 11:00 | 3 : 0 |
14.04
13:00
SmeÄ DN
Kotor VaroÅ”
3
0
|
14.04.2019 13:00 | 3 : 0 | |||||||
14.04
15:00
Servitium
Pliva
1
3
|
14.04.2019 15:00 | 1 : 3 |
14.04
14:00
Travnik AG
RA Äapljina
31
31
|
14.04.2019 14:00 | 31 : 31 |
|
||||||
14.04
15:00
Neretva
Bosna
23
27
|
14.04.2019 15:00 | 23 : 27 |
|
||||||
14.04
19:00
RadniÄki
BrijeÅ”Äe
30
25
|
14.04.2019 19:00 | 30 : 25 |
|
14.04
15:00
Hercegovac
Kotor VaroÅ”
22
37
|
14.04.2019 15:00 | 22 : 37 |
|
||||||
14.04
17:30
Äelinac
Mladost
25
27
|
14.04.2019 17:30 | 25 : 27 |
|
14.04
17:00
Borac M:TEL
Slavija
33
22
|
14.04.2019 17:00 | 33 : 22 |
|
14.04
13:30
Borac
Borja
39
9
|
14.04.2019 13:30 | 39 : 9 |
|
||||||
14.04
18:00
Nestro grupa Brod
Radnik
18
19
|
14.04.2019 18:00 | 18 : 19 |
|