2 : 1

Glasinac stao u Dvorovima

07.04.2018 Administrator DC

Proleter je danas u okviru 20. kolu Druge lige, grupa Istok, u Dvorovima savladao Glasinac 2011, rezultatom 2:1 (2:0).

Pitanje pobjednika riješeno je nakon prvih 45.minuta, kada su domaći pogotcima Markovića u 35. i Vanovca u 44.minutu stekli, ispodtaviće se, nedostižnu prednost.

Počasni pogodak za goste iz Sokoca postigao je Lizdek, 11.minuta prije kraja susreta.

Glasinac će priliku za popravni imati narednog vikenda kada u Sokolac stižu komšije iz Rogatice.

FK „PROLETER“ DVOROVI – OFK „GLASINAC 2011″ SOKOLAC 2:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Marković Dejan (35.min.), 2:0 Vanovac Vladan (44.min.), 2:1 Lizdek Marko (79.min.)

Kolo: XX .Stadion: „Proleter-Dvorovi“ Gledalaca: 30 Sudije: Milošević Čedomir (Zvornik), Aćimović Rade (Zvornik), Taborin Marko (Zvornik)
Delegat: Musić Amir (Janja)

Žuti kartoni: Crkvenjaš, Vlačić (FK „Proleter“) Ma.Vujičić (OFK „Glasinac 2011“)

Izvor: Opština Sokolac