27.minut'
Marić Vladimir , Nešković Nikola, Ristanović Ognjen, Dačević Jovica, Todorović Radomir, Gigović Nemanja, Tadić Todor, Katana Konstantin,  Đurović Slobodan, Damjanović Dalibor, Pjević Radenko.
Krunić Kristijan , Deurić Dejan, Ninković Nemanja, Pejanović Marko, Pajević Predrag, Lukić Nemanja, Lukić Bojan, Kreštalica Ognjen, Šuka Neđo, Bunijevac Vladan, Pejanović Aleksandar.
Utakmicu možete u video prenosu pratiti na zvaničnom sajtu kluba sa Sokoca.
Veteran Krešatlica je pogodio na Sokocu. Glasinac je poveo sa 1:0, a proradio je i video prenos.
Gosti iz Čajniča zahvaljujući Dačeviću dolaze do pogotka i poravnanja.
Crveni karton
Strelac gola za Stakorinu, Dačević, sada je zaradio crveni karton.
Stižu domaćini do novog gola i opet vode.
Drugi gol za Glasinac dao je Lukić.
Neđo Šuka je povećao prednost Glasinca na 3:1.
Ekipa Stakorine pokazala da zna da igra,ali ih je crveni karton presekao.
Utakmica završena
Pobeda domaćina od 3:1.
Sokolac. Stadon Bara. Sudije: Goran Lakić, Brčko, Mile Barjaktarević, Bijeljina, Slobodan Marković, Bijeljina. Posmatrač: Budimir Mihajlović, Zvornik,. Delegat: Nenad Jovanović, Milići.

Dačević od junaka do tragičara

19.08.2019 Slaviša Vukašinović

Fudbaleri Glasinca su zabeležili prvu ovosezonsku pobedu, pred svojim navijačima protiv čvrste ekipe Stakorine.

Sokočani su imali terensku inicijativu tokom prvog dela pa su stigli do vođstva u 27.minutu  lepim pogotkom iskusnog Kreštalice.

Drugo poluvreme bolje su otvorili gosti i stigli do izjednačenja preko Dačevića u 51. minutu . Prelomini trenutak utakmice desio se u 62 . minuti kada je igrač Čajničana , Dačević zaradio drugi žuti karton i put u svlačionicu.

Minut kasnije već je bilo 2:1 za Glasinac, pogodio je najbolji akter meča Nemanja Lukić. Konačan rezultat postavio je agilni Neđo Šuka u 78. minutu.

II LIGA RS U FUDBALU GRUPA ISTOK

GLASINAC 2011 - STAKORINA 3:1 (1:0)

Stadion:Bara.Gledalaca:100.Sudija:Goran Lakić (Brčko) .Strelcu: Kreštalica  27. N.Lukić 63. i Šuka  78. (Glasinac 20011) , Dačević u 51. (Stakorina).  Žuti kartoni: M. Pejanović, P. Pajević, B. Lukić,  Kreštalica, Bunijevac, A. Pejanović, Gašević (Glasinac 2011),  Nešković, Ristanović, Todorović, Gigović, Damjanović (Stakorina). Crveni karton: Jovica Dačević (Stakorina)  62 (drugi žuti karton).

Glasinac 2011:Krunić , Deurić (od 15. Gašević ) Ninković , Pejanović , Pajević , N. Lukić 7, B. Lukić , Kreštalica , Šuka , Bunijevac (od 55. Krsmanović ), A. Pejanović .

Stakorina : Marić ,Nešković , Ristanović , Dačević , Todorović , Gigović , Tadić , Katana , Đurović , Damjanović, Pjević .

Igrač utakmice: Nemanja Lukić (Glasinac 2011)