XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 112 utakmica za dan
Nedelja, 2 April 2017

Fudbal

02.04.2017 16:00 Jedinstvo (Bč) 5 : 1 Mladost (R)
02.04.2017 16:00 Vlasenica 0 : 2 Glasinac 2011
02.04.2017 16:00 Mladost (BS) 0 : 0 Velež
02.04.2017 16:00 Jedinstvo (Br) 1 : 1 Ilićka 01
02.04.2017 16:00 Mladost 4 : 1 Jedinstvo
02.04.2017 16:00 Omarska 3 : 1 Mineral
02.04.2017 16:00 Borac 3 : 1 Sloga (T)
02.04.2017 16:00 Crvena zvijezda 0 : 1 Vranjak
02.04.2017 16:00 Sloga 2 : 1 OFK Pridjel
02.04.2017 16:00 Liješće 4 : 4 Zvijezda
02.04.2017 16:00 Budućnost 4 : 1 Ozren
02.04.2017 16:00 Hajduk 5 : 4 Skugrić
02.04.2017 16:00 Zadrugar 1 : 1 Lokanj
02.04.2017 16:00 Lokomotiva 1 : 1 Podrinje
02.04.2017 16:00 Milići 1 : 2 OFK Šekovići
02.04.2017 16:00 OFK Trnovica 3 : 1 Bratstvo
02.04.2017 16:00 Mladost 1 : 1 Jedinstvo
02.04.2017 16:00 Budućnost 6 : 0 Omladinac
02.04.2017 16:00 Radnički 0 : 1 Sloga
02.04.2017 16:00 Sloga 1 : 1 Mladost
02.04.2017 11:00 Gomjenica 0 : 5 Partizan
02.04.2017 16:00 Brdo 0 : 2 Čelinac
02.04.2017 16:00 Ravan 1 : 4 Dubrave
02.04.2017 11:00 Krajina 2 : 0 Borac
02.04.2017 14:30 Omladinac 2 : 4 Džaja
02.04.2017 14:30 Gorica 0 : 0 Rekreativo
02.04.2017 14:30 Sloga Nektar 3 : 2 Šnjegotina
02.04.2017 14:30 Budućnost 1 : 3 Vrbas
02.04.2017 14:30 Gomionica 4 : 1 Polet Krajišnik
02.04.2017 16:00 Jadar 2 : 1 Tabanci
02.04.2017 16:00 Polet 0 : 2 Birač
02.04.2017 16:00 Jardan 3 : 1 Borac
02.04.2017 16:00 Srpski soko 3 : 0 Branjevo
02.04.2017 16:00 Jasenica 2 : 2 Budućnost
02.04.2017 15:00 Bosna 4 : 0 Pelagićevo
02.04.2017 15:00 Borac 3 : 2 Rudar
02.04.2017 15:00 Polet 0 : 3 Kladari Gornji
02.04.2017 15:00 Bratstvo 2 : 4 Hajduk
02.04.2017 15:00 Ukrina 2 : 3 Skugrić 1964
02.04.2017 15:00 Mladost 3 : 0 Crkvina
02.04.2017 16:30 Borac (Š) 2 : 1 Torpedo
02.04.2017 17:30 Kalemi 4 : 0 Sloboda
02.04.2017 16:30 Borac (M) 2 : 0 Mladost
02.04.2017 16:30 Milan 3 : 1 Kozara
02.04.2017 16:30 Vrbas 2 : 5 Mladi Krajišnik
02.04.2017 16:30 Biseri 2 : 2 Ratar
02.04.2017 16:00 Mladost (T) 0 : 0 Obilić
02.04.2017 16:00 Crvena zvijezda 2 : 1 Mladost (S)
02.04.2017 16:00 Sveti Jovan 2 : 3 Grčica
02.04.2017 16:00 Slijepčevići 2 : 1 Majevica
02.04.2017 16:00 Gredice 3 : 2 OFK Brezik
02.04.2017 16:00 Sava 04 1 : 3 Jugović
02.04.2017 16:00 Bratstvo 4 : 0 Berek 1975
02.04.2017 16:00 Slaven 2 : 0 Podgrmeč
02.04.2017 16:00 Brzi 3 : 0 Knežopoljac
02.04.2017 16:00 Plamen 2 : 2 Sloga
02.04.2017 16:00 Kozara 2 : 1 Radnik
02.04.2017 16:00 Omladinac 1 : 2 Mrakovica
02.04.2017 16:00 Novo doba 3 : 2 Priboj
02.04.2017 16:00 Stević Jovan 2 : 1 Drina
02.04.2017 16:00 Semberija 2 : 0 Strijelac
02.04.2017 16:00 Proleter 2 : 1 Balatun
02.04.2017 16:00 Jedinstvo 0 : 0 Miloš Obilić
02.04.2017 16:00 BSK Ledinci 3 : 0 Sloboda
02.04.2017 14:30 Borac (K) 4 : 0 OFK Zborište
02.04.2017 14:30 Željezničar 3 : 3 Radnički
02.04.2017 14:30 Vučijak 6 : 0 27. Juli
02.04.2017 14:30 BSK 3 : 1 Ozrenski sokolovi
02.04.2017 14:30 4. juli 0 : 3 Borac (BL)
02.04.2017 14:30 Zadrugar 2 : 2 Polet
02.04.2017 15:00 Sloboda 2 : 2 Jedinstvo
02.04.2017 15:00 Mladost (B) 0 : 0 Trebavac
02.04.2017 15:00 Sloga 73 6 : 0 Sloga (SS)
02.04.2017 15:00 Mladost (ST) 4 : 1 Partizan
02.04.2017 15:00 Zvijezda 3 : 0 Crvena zvijezda
02.04.2017 16:00 Polet 1 : 3 Borac
02.04.2017 16:00 13 Skojevki 16 : 1 Mladost
02.04.2017 16:00 Jablanica 4 : 0 Bratstvo
02.04.2017 16:00 Obradovac 4 : 0 Omladinac
02.04.2017 16:00 Tavna 2 : 2 Drina
02.04.2017 16:00 Borac 1 : 4 Međaši
02.04.2017 16:00 Bjeloševac 0 : 1 OFK Batković
02.04.2017 16:00 VSK 1 : 2 OFK Janja 2009
02.04.2017 16:00 Modran 1 : 0 Glogovac
02.04.2017 16:00 Kolektiv 3 : 1 Mladost
02.04.2017 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Koridor 2011
02.04.2017 16:00 Magnojević 2001 1 : 5 Obarska
02.04.2017 16:00 Sloboda 1 : 4 OFK Magnojević
02.04.2017 16:00 Polet 4 : 5 Sloga 94
02.04.2017 16:00 Omladinac 1 : 1 Panteri
02.04.2017 16:00 Građanski 2 : 2 Ljeljenča
02.04.2017 19:45 Sarajevo 1 : 1 Radnik
02.04.2017 19:00 Široki Brijeg 5 : 1 Olimpic
02.04.2017 15:30 Sokolac 0 : 6 Mladost (P)
02.04.2017 16:00 Modriča 1 : 1 Radnik Bumerang
02.04.2017 14:00 Iskra 4 : 0 Gradina

Košarka

02.04.2017 19:00 Sokolac 71 : 77 Varda HE
02.04.2017 19:00 Radnik BN Basket 109 : 71 Bratunac
02.04.2017 17:00 Prijedor 64 : 55 Sutjeska
02.04.2017 19:00 Prnjavor 68 : 37 Servitium
02.04.2017 14:00 Borac 72 97 : 63 Ušće
02.04.2017 18:00 Rudar Sport 58 : 29 Impuls
02.04.2017 18:00 Željezničar 64 : 58 Brčanka

Odbojka

2.kolo pretkvalifikacije
02.04.2017 Mladost 0 : 3 Glasinac
02.04.2017 Panter 3 : 0 Mladost
02.04.2017 Mladost 0 : 3 Servitium
02.04.2017 Laktaši 3 : 1 Kotor Varoš

Rukomet

02.04.2017 18:00 Bijeljina 35 : 26 Laktaši
02.04.2017 16:00 Radnik 37 : 25 Doboj
02.04.2017 17:00 Borja 35 : 18 Nestro grupa Brod
02.04.2017 17:00 Dubica 40 : 25 Rogatica
02.04.2017 14:00 Knežopoljka 2 29 : 21 Srbac