Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
09.04.2017 19:00 | Sarajevo | 0 : 0 | Zrinjski |
Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Čelik
Zenica
|
09.04.2017 16:30 | Metalleghe-BSI | 0 : 0 | Čelik |
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
09.04.2017 16:00 | Mladost (R) | 0 : 3 | Napredak | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Famos
Vojkovići
|
09.04.2017 16:00 | Velež | 0 : 0 | Famos | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Guber
Srebrenica
|
09.04.2017 16:00 | Proleter | 3 : 2 | Guber | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
09.04.2017 16:00 | Sloga Junajted | 1 : 2 | Jedinstvo (Bč) |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Proleter
Teslić
|
09.04.2017 11:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
09.04.2017 16:00 | Ozren | 1 : 2 | Sloga (S) | ||||||
Željezničar (D)
Doboj
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
09.04.2017 16:00 | Željezničar (D) | 3 : 1 | Borac |
Vranjak
Vranjak
|
|
Hajduk
Batkuša
|
09.04.2017 16:30 | Vranjak | 1 : 1 | Hajduk | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
09.04.2017 16:30 | Skugrić | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
Polet 1926
Brod
|
09.04.2017 16:30 | Ozren | 1 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Trebava
Osječani
|
09.04.2017 16:30 | Rudanka | 3 : 4 | Trebava | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Liješće
Liješće
|
09.04.2017 16:30 | Naša krila | 5 : 1 | Liješće | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
09.04.2017 16:30 | Zvijezda | 3 : 2 | Sloga |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Budućnost
Pilica
|
09.04.2017 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
09.04.2017 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Rudar
Ugljevik
|
09.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
09.04.2017 16:00 | Partizan | 2 : 2 | OFK Trnovica | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
09.04.2017 16:00 | OFK Šekovići | 4 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
09.04.2017 16:00 | Podrinje | 1 : 0 | Zadrugar |
Dubrave
Dubrave
|
|
Brdo
Hambarine
|
09.04.2017 16:00 | Dubrave | 4 : 1 | Brdo | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Lauš
Banja Luka
|
09.04.2017 16:00 | Čelinac | 1 : 0 | Lauš | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
09.04.2017 16:00 | Partizan | 1 : 2 | Naprijed | ||||||
Kladari
Kladari
|
|
Sloga
Gornji Podgradci
|
09.04.2017 16:00 | Kladari | 2 : 1 | Sloga | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Progres
Kneževo
|
09.04.2017 16:00 | Mladost | 1 : 1 | Progres |
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
09.04.2017 15:00 | Polet Krajišnik | 0 : 0 | Budućnost | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
09.04.2017 15:00 | Vrbas | 0 : 0 | Sloga Nektar | ||||||
Šnjegotina
Šnjegotina
|
|
Gorica
Šipovo
|
09.04.2017 15:00 | Šnjegotina | 1 : 2 | Gorica | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
09.04.2017 15:00 | Rekreativo | 4 : 2 | Omladinac | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
09.04.2017 15:00 | Džaja | 0 : 1 | Krajina |
Budućnost
Skelani
|
|
Srpski soko
Čelopek
|
09.04.2017 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Srpski soko | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Jardan
Jardan
|
09.04.2017 16:00 | Branjevo | 0 : 1 | Jardan | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Polet
Kravica
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 3 : 1 | Polet | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Tabanci
Tabanci
|
09.04.2017 16:00 | Birač | 2 : 1 | Tabanci |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Mladost
Dobrinja
|
09.04.2017 15:30 | Pelagićevo | 2 : 2 | Mladost | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Ukrina
Čečava
|
09.04.2017 15:30 | Crkvina | 3 : 1 | Ukrina | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
09.04.2017 15:30 | Skugrić 1964 | 5 : 1 | Bratstvo | ||||||
Sloga
Jakeš
|
|
Polet
Čović Polje
|
09.04.2017 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Polet | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Borac
Osinja
|
09.04.2017 15:30 | Kladari Gornji | 4 : 1 | Borac | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Bosna
Modrički Lug
|
09.04.2017 15:30 | Rudar | 5 : 2 | Bosna |
Biseri
Čatrnja
|
|
Borac (Š)
Šibovska
|
09.04.2017 17:00 | Biseri | 5 : 0 | Borac (Š) | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
09.04.2017 17:00 | Ratar | 3 : 2 | Vrbas | ||||||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
09.04.2017 17:00 | Mladi Krajišnik | 3 : 2 | Tamaris | ||||||
Bratstvo
Kozinci
|
|
Milan
Kosjerovo
|
09.04.2017 17:00 | Bratstvo | 0 : 0 | Milan | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
09.04.2017 17:00 | Kozara | 2 : 0 | Borac (M) | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
09.04.2017 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Kalemi |
Obilić
Krepšić
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
09.04.2017 16:00 | Obilić | 1 : 1 | Sava 04 | ||||||
Jugović
Gredice 1
|
|
Gredice
Gredice 1
|
09.04.2017 16:00 | Jugović | 4 : 2 | Gredice | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
09.04.2017 16:00 | OFK Brezik | 1 : 1 | Slijepčevići | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
09.04.2017 16:00 | Majevica | 9 : 1 | Sveti Jovan | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
09.04.2017 16:00 | Grčica | 5 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Mladost (S)
Sandići
|
|
Mladost (T)
Trnjaci
|
09.04.2017 16:00 | Mladost (S) | 2 : 1 | Mladost (T) |
Berek 1975
Prijedor
|
|
Omladinac
Draksenić
|
09.04.2017 16:00 | Berek 1975 | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
09.04.2017 16:00 | Mrakovica | 2 : 0 | Kozara | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Brzi
Busnovi
|
09.04.2017 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Brzi | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Slaven
Dobrljin
|
09.04.2017 16:00 | Knežopoljac | 1 : 5 | Slaven | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
09.04.2017 16:00 | Podgrmeč | 0 : 0 | Bratstvo |
BSK Ledinci
Batković
|
|
Novo doba
Čardačine
|
09.04.2017 16:00 | BSK Ledinci | 0 : 0 | Novo doba | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
09.04.2017 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
09.04.2017 16:00 | Miloš Obilić | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Semberija
Popovi
|
09.04.2017 16:00 | Balatun | 1 : 0 | Semberija | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
09.04.2017 16:00 | Strijelac | 1 : 0 | Stević Jovan | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Brodac
Brodac
|
09.04.2017 16:00 | Drina | 2 : 1 | Brodac | ||||||
SFK Akademac UIS
Bijeljina(Triješnica)
|
|
Priboj
Priboj
|
09.04.2017 16:00 | SFK Akademac UIS | 4 : 2 | Priboj |
Zadrugar
Sijekovac
|
|
4. juli
Pojezna
|
09.04.2017 15:30 | Zadrugar | 2 : 1 | 4. juli | ||||||
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
09.04.2017 15:30 | Borac (BL) | 2 : 0 | 27. Juli | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
09.04.2017 15:30 | Vučijak | 1 : 1 | Borac (K) | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Polet
Podnovlje
|
09.04.2017 15:30 | Ozrenski sokolovi | 0 : 0 | Polet | ||||||
Radnički
Brodsko Polje
|
|
BSK
Bušletić
|
09.04.2017 15:30 | Radnički | 5 : 3 | BSK | ||||||
OFK Zborište
Zborište
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
09.04.2017 15:30 | OFK Zborište | 1 : 2 | Željezničar |
Omladinac
Modriča
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
09.04.2017 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | Zvijezda | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Mladost (ST)
Srpska Tišina
|
09.04.2017 16:00 | Crvena zvijezda | 3 : 2 | Mladost (ST) | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
09.04.2017 16:00 | Partizan | 2 : 1 | Sloga 73 | ||||||
Sloga (SS)
Srednja Slatina
|
|
Mladost (B)
Botajica
|
09.04.2017 16:00 | Sloga (SS) | 3 : 2 | Mladost (B) | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Sloboda
Vinska
|
09.04.2017 16:00 | Trebavac | 3 : 0 | Sloboda |
Vilusi
Vilusi
|
|
Romanovci
Romanovci
|
09.04.2017 16:00 | Vilusi | 2 : 4 | Romanovci | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Obradovac
Gradiška
|
09.04.2017 16:00 | Laminci | 2 : 1 | Obradovac | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Jablanica
Jablanica
|
09.04.2017 16:00 | Omladinac | 4 : 2 | Jablanica | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 2 : 1 | Stevan Dukić |
Polet
Mali Sitneši
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
09.04.2017 11:00 | Polet | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
OFK Nožičko
Nožičko
|
09.04.2017 16:00 | Crvena zemlja | 2 : 0 | OFK Nožičko | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
09.04.2017 16:00 | Bratstvo | 0 : 1 | Potkozarje | ||||||
Biseri
Lišnja
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
09.04.2017 16:00 | Biseri | 4 : 1 | Crni vrh |
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Borac
Ražljevo
|
09.04.2017 11:00 | Budućnost Red Star | 0 : 3 | Borac | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
09.04.2017 11:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Zadrugar | ||||||
Mladost
Lončari
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
09.04.2017 11:00 | Mladost | 2 : 2 | Bobetino Brdo | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
09.04.2017 11:00 | Čelik | 1 : 0 | Sloboda |
Drina
Batar
|
|
Kolektiv
Međaši
|
09.04.2017 16:30 | Drina | 1 : 1 | Kolektiv | ||||||
Mladost
Patkovača
|
|
Modran
Modran
|
09.04.2017 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Modran | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
VSK
Velino Selo
|
09.04.2017 16:30 | Glogovac | 4 : 1 | VSK | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Borac
Trnjaci
|
09.04.2017 12:30 | OFK Batković | 2 : 0 | Borac | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
Tavna
Banjica
|
09.04.2017 16:30 | Međaši | 0 : 3 | Tavna |
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
09.04.2017 16:30 | Ljeljenča | 1 : 0 | Omladinac | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Polet
Mala Obarska
|
09.04.2017 16:30 | Panteri | 7 : 2 | Polet | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
09.04.2017 16:30 | OFK Magnojević | 0 : 3 | Magnojević 2001 | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
09.04.2017 16:30 | Obarska | 6 : 2 | Jedinstvo |
Lazarevica
Čengić
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
09.04.2017 10:30 | Lazarevica | 3 : 7 | Polet | ||||||
Nacional
Bijeljina
|
|
Napredak
Dijelovi
|
09.04.2017 10:30 | Nacional | 4 : 1 | Napredak |
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
09.04.2017 10:30 | Buk | 6 : 2 | Mladen Perić | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
09.04.2017 10:30 | Sloga | 1 : 5 | Kovačići 08 |
Centar
Brčko
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
09.04.2017 16:00 | Centar | 0 : 23 | Lokomotiva | ||||||
Čelik
Doboj
|
|
Modriča
Modriča
|
09.04.2017 11:00 | Čelik | 0 : 12 | Modriča |
Igokea 2
Aleksandrovac
|
|
Borac 72
Istočni Drvar
|
09.04.2017 16:00 | Igokea 2 | 93 : 81 | Borac 72 | ||||||
Una
Kozarska Dubica
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
09.04.2017 17:00 | Una | 72 : 60 | Mladost |
Spars
Sarajevo
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
09.04.2017 19:00 | Spars | 77 : 90 | Igokea |
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Leotar Swisslion
Trebinje
|
09.04.2017 19:00 | Mladost | 80 : 86 | Leotar Swisslion |
Rogatica
Rogatica
|
|
Borac
Banja Luka
|
09.04.2017 18:00 | Rogatica | 76 : 71 | Borac | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Sokolac
Sokolac
|
09.04.2017 18:00 | Bratunac | 58 : 81 | Sokolac | ||||||
Varda HE
Višegrad
|
|
HEO
Bileća
|
09.04.2017 18:00 | Varda HE | 70 : 59 | HEO |
Brčanka
Brčko
|
|
Rudar Sport
Ugljevik
|
09.04.2017 17:00 | Brčanka | 69 : 51 | Rudar Sport | ||||||
Impuls
Ilidža
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
09.04.2017 17:00 | Impuls | 48 : 67 | Sloboda |
Drina
Zvornik
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
09.04.2017 | Drina | 1 : 3 | Slavija | ||||||
Panter
Doboj
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
09.04.2017 | Panter | 2 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Servitium
Gradiška
|
09.04.2017 | Laktaši | 1 : 3 | Servitium |
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Radnik
Bijeljina
|
09.04.2017 18:00 | Nestro grupa Brod | 29 : 40 | Radnik |