XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 78 utakmica za dan
Subota, 1 April 2017

Fudbal

01.04.2017 16:00 Guber 3 : 0 Sloga Junajted
01.04.2017 16:00 Drina HE 4 : 2 Proleter
01.04.2017 16:00 Famos 2 : 1 Mladost (G)
01.04.2017 16:00 Napredak 1 : 0 Leotar
01.04.2017 16:00 Modriča 4 : 1 Sloboda
01.04.2017 16:00 Sloga (S) 3 : 1 Željezničar (D)
01.04.2017 16:00 Laktaši 1 : 1 Ozren
01.04.2017 16:00 Ljubić 1 : 3 BSK
01.04.2017 16:00 Proleter 4 : 1 Željezničar Sport Team
01.04.2017 16:00 Trebava 0 : 3 Naša krila
01.04.2017 16:00 Polet 1926 7 : 0 Rudanka
01.04.2017 16:00 Rudar 0 : 0 Partizan
01.04.2017 16:00 Progres 0 : 4 Karanovac
01.04.2017 11:00 Naprijed 2 : 1 Kladari
01.04.2017 16:00 Lauš 1 : 0 FSA
01.04.2017 16:30 Tamaris 2 : 2 Bratstvo
01.04.2017 16:00 Brodac 4 : 2 SFK Akademac UIS
01.04.2017 16:00 Romanovci 3 : 11 Stevan Dukić
01.04.2017 16:00 Vilusi 0 : 4 Laminci
01.04.2017 16:00 Zrinjski 4 : 0 Krupa
01.04.2017 19:00 Željezničar 4 : 2 Sloboda
01.04.2017 16:30 Mladost 3 : 3 Čelik
01.04.2017 16:30 Vitez 1 : 1 Metalleghe-BSI
01.04.2017 16:00 Slavija 0 : 2 Podrinje
01.04.2017 16:00 Sloga 0 : 0 Tekstilac Kort
01.04.2017 16:00 Sloboda 2 : 2 Rudar Prijedor
01.04.2017 16:00 Kozara 5 : 1 Borac (Š)
01.04.2017 18:00 Borac (BL) 1 : 0 Sutjeska
01.04.2017 16:00 Zvijezda 09 3 : 2 Drina
01.04.2017 11:00 Čelik 3 : 2 Sloga Kakmuž-Petrovo
01.04.2017 14:00 Drina 3 : 4 Centar
01.04.2017 16:00 Lokomotiva 11 : 0 Mladost
01.04.2017 16:00 Banja Luka 0 : 6 SFK 2000

Futsal

01.04.2017 18:00 Sofić Konjic 11 : 9 Zrinjski
01.04.2017 18:00 Centar 3 : 2 Tango
01.04.2017 18:00 Mostar SG 11 : 2 Leotar
01.04.2017 18:00 Čelinac 2 : 1 Nevesinje
01.04.2017 18:00 Seljak 3 : 3 Brotnjo
01.04.2017 18:00 Salines 7 : 1 Kaskada

Košarka

01.04.2017 19:30 Sloboda 60 : 74 Igokea
01.04.2017 18:00 Spars 78 : 70 Kakanj
01.04.2017 20:30 Zrinjski 81 : 78 Bosna
01.04.2017 18:00 Bošnjak 88 : 91 Mladost
01.04.2017 19:00 Široki 95 : 77 Leotar Swisslion
01.04.2017 20:00 Kozara 57 : 54 HEO
01.04.2017 20:00 Borac 84 : 71 Slavija 1996
01.04.2017 19:00 Rudar 2015 60 : 66 Rogatica
01.04.2017 18:00 Teslić 79 : 98 Student
01.04.2017 17:00 Lijevče 86 : 72 Una
01.04.2017 18:00 RMU Banovići 76 : 62 Orlovi
01.04.2017 20:00 Mladi Krajišnik 55 : 78 Play Off

Odbojka

01.04.2017 Pelagićevo 1 : 3 Gradiška
01.04.2017 Libero 0 : 3 Modriča Optima
01.04.2017 Crvena zvijezda 3 : 1 Ljubinje
2.kolo pretkvalifikacije
01.04.2017 Leotar 1 : 3 Ljubinje
01.04.2017 Zelengora 2 : 3 Stakorina
01.04.2017 Libero 0 : 3 Drina
01.04.2017 Han Pijesak 2 : 3 Bratunac
01.04.2017 Smeč 1 : 3 Inova
01.04.2017 Pliva 0 : 3 Kozara

Rukomet

01.04.2017 19:00 Lokomotiva 30 : 28 Leotar
01.04.2017 14:00 ORK Borac 35 : 24 Drina
01.04.2017 18:00 Slavija 32 : 29 Kozara Mlijekoprodukt
01.04.2017 Srednjoškolac 34 : 26 Kozara
01.04.2017 Teslić 38 : 35 Kozara Mlijekoprodukt 2
01.04.2017 Čelinac 36 : 30 Derventa 2
01.04.2017 Borac M:TEL 2 31 : 19 Prijedor 2
01.04.2017 Srbac 25 : 26 Sloga 2
01.04.2017 19:00 Derventa 35 : 32 Krajina
01.04.2017 19:30 Konjuh 30 : 26 Borac M:TEL
01.04.2017 19:00 Neretva 23 : 23 Ilidža
01.04.2017 19:00 Mira 24 : 42 Grude
01.04.2017 19:00 Lokomotiva 17 : 38 Jedinstvo Atlas Relax
01.04.2017 19:00 Bihać 29 : 25 Goražde Heim Meih
01.04.2017 19:00 Krivaja 35 : 16 Izviđač CO
01.04.2017 15:00 Laktaši 22 : 26 Jedinstvo
01.04.2017 18:00 Borac 23 : 22 Knežopoljka
01.04.2017 18:00 Mira 2 19 : 23 Omladinac