Voždovac
Beograd
|
|
TSC
Bačka Topola
|
11.04.2023 18:00 | Voždovac | 1 : 3 | TSC | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
11.04.2023 16:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Novi Pazar |
Benfica
Lisboa
|
|
Internazionale
Milano
|
11.04.2023 21:00 | Benfica | 0 : 2 | Internazionale |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
11.04.2023 13:30 | Tomislav | 4 : 4 | Branitelj | ||||||
Neum
Neum
|
|
GOŠK
Gabela
|
11.04.2023 13:00 | Neum | 1 : 1 | GOŠK | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
11.04.2023 11:00 | Igman | 3 : 3 | Brotnjo |
Igman
Ilidža
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
11.04.2023 19:30 | Igman | 5 : 2 | SAŠK Napredak |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
11.04.2023 15:00 | Željezničar | 1 : 1 | Zrinjski |
Igman
Ilidža
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
11.04.2023 17:00 | Igman | 2 : 0 | SAŠK Napredak |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
11.04.2023 11:00 | Tomislav | 6 : 1 | Branitelj | ||||||
Neum
Neum
|
|
GOŠK
Gabela
|
11.04.2023 11:00 | Neum | 1 : 2 | GOŠK |
Sloga (T)
Trn
|
|
Dubrave
Dubrave
|
11.04.2023 10:00 | Sloga (T) | 1 : 3 | Dubrave |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
11.04.2023 13:00 | Željezničar | 3 : 1 | Zrinjski |
Borac
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
11.04.2023 20:30 | Borac | 3 : 1 | Kozara |
Budućnost
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
11.04.2023 17:00 | Budućnost | 0 : 4 | Omladinac |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
11.04.2023 15:00 | Zadrugar | 5 : 2 | Sloga 94 | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
11.04.2023 17:00 | Mladost | 0 : 0 | OFK Brezik |
Rudo
Rudo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
11.04.2023 13:00 | Rudo | 0 : 4 | Slavija |
Borac
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
11.04.2023 19:00 | Borac | 11 : 1 | Kozara |
Sloga
Trn
|
|
Dubrave
Dubrave
|
11.04.2023 12:00 | Sloga | 8 : 1 | Dubrave |
Margo
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
11.04.2023 14:30 | Margo | 0 : 3 | Borac |
Libero
Goražde
|
|
Borac
Banja Luka
|
11.04.2023 16:00 | Libero | 8 : 0 | Borac |
Mornar Barsko zlato
Bar
|
|
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
11.04.2023 19:00 | Mornar Barsko zlato | 78 : 75 | Cedevita Olimpija |
Lavovi
Brčko
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
11.04.2023 20:30 | Lavovi | 50 : 33 | Mladi Krajišnik |
Budućnost Volley Bemaxs
Podgorica
|
|
Budva
Budva
|
11.04.2023 19:00 | Budućnost Volley Bemaxs | 2 : 3 | Budva |