Leotar
Trebinje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
26.04.2023 16:00 | Leotar | 0 : 0 | Sloboda | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Posušje
Posušje
|
26.04.2023 16:00 | Tuzla City | 3 : 1 | Posušje | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
26.04.2023 16:00 | Zrinjski | 2 : 3 | Sarajevo | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Velež
Mostar
|
26.04.2023 18:30 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Velež |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
26.04.2023 16:30 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Slavija | ||||||
Željezničar
Banja Luka
|
|
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
26.04.2023 16:30 | Željezničar | 0 : 0 | Sloboda (MG) | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
26.04.2023 16:30 | Drina | 1 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Podrinje
Janja
|
26.04.2023 16:30 | Ljubić | 3 : 0 | Podrinje | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
26.04.2023 18:30 | Radnik | 2 : 1 | Sloboda (NG) | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Modriča
Modriča
|
26.04.2023 16:30 | Famos | 5 : 0 | Modriča | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Omarska
Omarska
|
26.04.2023 19:00 | Sutjeska | 3 : 2 | Omarska | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Kozara
Gradiška
|
26.04.2023 16:30 | Tekstilac | 1 : 3 | Kozara | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
26.04.2023 16:30 | Laktaši | 0 : 3 | Krupa |
FSA
Prijedor
|
|
Brdo
Hambarine
|
26.04.2023 17:00 | FSA | 4 : 0 | Brdo |
Drina HE
Višegrad
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
26.04.2023 16:30 | Drina HE | 2 : 0 | Mladost (R) |
Hajduk (B)
Batkuša
|
|
Pridjel
Pridjel Donji
|
26.04.2023 17:00 | Hajduk (B) | 8 : 0 | Pridjel | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Omladinac
Modriča
|
26.04.2023 17:00 | Željezničar | 2 : 0 | Omladinac | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Skugrić
Skugrić
|
26.04.2023 17:00 | Ozren | 0 : 1 | Skugrić | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
26.04.2023 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Mineral | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Trebava
Osječani
|
26.04.2023 17:00 | Zvijezda | 2 : 1 | Trebava | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
26.04.2023 17:00 | Rudanka | 4 : 1 | Crvena zvijezda |
Partizan
Beograd
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
26.04.2023 18:30 | Partizan | 0 : 0 | Crvena zvezda | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Voždovac
Beograd
|
26.04.2023 16:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | Voždovac | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
26.04.2023 16:00 | Radnički 1923 | 2 : 2 | Vojvodina |
Mladost (L)
Lučani
|
|
Napredak
Kruševac
|
26.04.2023 18:30 | Mladost (L) | 0 : 1 | Napredak |
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
|
|
IMT
Beograd
|
26.04.2023 16:00 | Radnički (SM) | 1 : 3 | IMT | ||||||
Železničar
Pančevo
|
|
RFK Grafičar
Beograd
|
26.04.2023 16:00 | Železničar | 2 : 2 | RFK Grafičar | ||||||
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
|
|
Inđija Toyo Tires
Inđija
|
26.04.2023 16:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 0 | Inđija Toyo Tires | ||||||
Radnički (NB)
Novi Beograd
|
|
Jedinstvo (Ub)
Ub
|
26.04.2023 16:00 | Radnički (NB) | 1 : 1 | Jedinstvo (Ub) |
Zlatibor
Čajetina
|
|
GFK Sloboda
Užice
|
26.04.2023 16:00 | Zlatibor | 1 : 2 | GFK Sloboda | ||||||
Trayal
Kruševac
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
26.04.2023 18:00 | Trayal | 1 : 1 | Metalac | ||||||
Loznica
Loznica
|
|
OFK Vršac
Vršac
|
26.04.2023 16:00 | Loznica | 2 : 1 | OFK Vršac | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Mačva
Šabac
|
26.04.2023 16:00 | Rad | 1 : 2 | Mačva |
Bokelj
Kotor
|
|
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
|
26.04.2023 16:00 | Bokelj | 1 : 3 | Ortrant - Olimpic | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Mladost DG
Podgoriva
|
26.04.2023 16:00 | Kom | 2 : 1 | Mladost DG | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Berane
Berane
|
26.04.2023 16:00 | Podgorica | 2 : 0 | Berane | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
26.04.2023 16:00 | Zeta | 0 : 3 | Igalo |
Nottingham Forest
|
|
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
|
26.04.2023 20:30 | Nottingham Forest | 3 : 1 | Brighton & Hove Albion | ||||||
West Ham United
London
|
|
Liverpool
Liverpool
|
26.04.2023 20:45 | West Ham United | 1 : 2 | Liverpool | ||||||
Chelsea
London
|
|
Brentford
|
26.04.2023 20:45 | Chelsea | 0 : 2 | Brentford | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Arsenal
London
|
26.04.2023 21:00 | Manchester City | 4 : 1 | Arsenal |
Atlético Madrid
Madrid
|
|
RCD Mallorca
Palma
|
26.04.2023 19:30 | Atlético Madrid | 3 : 1 | RCD Mallorca | ||||||
Celta Vigo
|
|
Elche CF
Elche
|
26.04.2023 22:00 | Celta Vigo | 1 : 0 | Elche CF | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
UD Almería
Almeria
|
26.04.2023 19:30 | Getafe | 1 : 2 | UD Almería | ||||||
Rayo Vallecano
Madrid
|
|
Barcelona
Barcelona
|
26.04.2023 22:00 | Rayo Vallecano | 2 : 1 | Barcelona |
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
26.04.2023 16:00 | OFK Spartak | 3 : 0 | Jedinstvo |
Goražde
Goražde
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
26.04.2023 17:00 | Goražde | 2 : 4 | Slavija |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
26.04.2023 14:00 | Željezničar | 2 : 1 | Široki Brijeg |
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
26.04.2023 10:00 | Spartak 2013 | 2 : 0 | Jedinstvo |
Goražde
Goražde
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
26.04.2023 14:30 | Goražde | 0 : 0 | Slavija |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
26.04.2023 14:00 | Novi Travnik | 1 : 0 | Radnik |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
26.04.2023 12:00 | Željezničar | 3 : 1 | Široki Brijeg |
Busovača
Busovača
|
|
Fojnica
Fojnica
|
26.04.2023 17:00 | Busovača | 0 : 4 | Fojnica | ||||||
Romari
Vitez
|
|
FK Vitez
Vitez
|
26.04.2023 14:00 | Romari | 9 : 0 | FK Vitez |
Sporting
Zenica
|
|
Bosna
Visoko
|
26.04.2023 11:30 | Sporting | 1 : 5 | Bosna |
TOŠK
Tešanj
|
|
Nemila
Nemila
|
26.04.2023 17:00 | TOŠK | 3 : 1 | Nemila |
Sporting
Zenica
|
|
Bosna
Visoko
|
26.04.2023 10:00 | Sporting | 2 : 8 | Bosna |
TOŠK
Tešanj
|
|
Nemila
Nemila
|
26.04.2023 17:00 | TOŠK | 0 : 1 | Nemila |
Bambinosi
Sarajevo
|
|
Betaklub
Doglodi
|
26.04.2023 20:00 | Bambinosi | 0 : 1 | Betaklub |
Romari
Vitez
|
|
FK Vitez
Vitez
|
26.04.2023 16:00 | Romari | 9 : 0 | FK Vitez |
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
|
|
Mladost (T)
Tinja
|
26.04.2023 18:00 | Mladost (VB) | 0 : 1 | Mladost (T) |
Fortuna
Živinice
|
|
Iskra
Bugojno
|
26.04.2023 15:00 | Fortuna | 3 : 1 | Iskra |
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Salines
Tuzla
|
26.04.2023 19:00 | Sloga | 7 : 3 | Salines |
Doboj
Doboj
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
26.04.2023 20:00 | Doboj | 2 : 5 | Brotnjo | ||||||
Konjic
Konjic
|
|
Bosna Kompred
Tuzla
|
26.04.2023 19:30 | Konjic | 2 : 1 | Bosna Kompred |
Olympiacos
Piraeus
|
|
Fenerbahce
Istanbul
|
26.04.2023 20:45 | Olympiacos | 79 : 68 | Fenerbahce | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Žalgiris Kaunas
Kaunas
|
26.04.2023 20:00 | Barcelona | 91 : 69 | Žalgiris Kaunas |
Rogatica
Rogatica
|
|
Prijedor Spartak
Prijedor
|
26.04.2023 19:30 | Rogatica | 87 : 68 | Prijedor Spartak |
Jahorina
Pale
|
|
Stars Basket
Gradiška
|
26.04.2023 18:00 | Jahorina | 79 : 77 | Stars Basket |
Lavovi
Brčko
|
|
RMU Banovići
Banovići
|
26.04.2023 21:00 | Lavovi | 55 : 60 | RMU Banovići |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
26.04.2023 18:30 | Ljubinje | 3 : 0 | ŽOK Leotar |
Hercegovac
Bileća
|
|
Velež
Nevesinje
|
26.04.2023 19:30 | Hercegovac | 0 : 3 | Velež |
Velež
Mostar
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
26.04.2023 20:30 | Velež | 19 : 37 | Izviđač CO 2 |
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
26.04.2023 19:00 | Donji Vakuf | 27 : 29 | Nova Bila | ||||||
Bosna
Tešanj
|
|
Rudar
Banovići
|
26.04.2023 19:45 | Bosna | 35 : 33 | Rudar |
Borja
Teslić
|
|
Borac 2
Banja Luka
|
26.04.2023 18:00 | Borja | 13 : 34 | Borac 2 |
Partizan 1949
Tivat
|
|
Berane 1949
Berane
|
26.04.2023 18:00 | Partizan 1949 | 27 : 29 | Berane 1949 |