XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 11.08.2018 17:30 Rudar - Metalleghe BSI 0:3
2 18.08.2018 17:30 Metalleghe BSI - Orašje 1:2
3 25.08.2018 17:00 Vitez - Metalleghe BSI 0:0
4 01.09.2018 16:30 Metalleghe BSI - Igman 0:0
5 09.09.2018 16:30 Goražde - Metalleghe BSI 1:0
6 15.09.2018 16:30 Metalleghe BSI - Olimpik 0:1
7 22.09.2018 15:30 Zvijezda - Metalleghe BSI 3:2
8 29.09.2018 15:30 Velež - Metalleghe BSI 0:0
9 06.10.2018 15:30 Metalleghe BSI - Novi Travnik 1:1
10 13.10.2018 15:00 Bratstvo - Metalleghe BSI 5:3
11 20.10.2018 14:30 Metalleghe BSI - Bosna 2:1
12 27.10.2018 14:30 Čapljina - Metalleghe BSI 2:1
13 03.11.2018 13:30 Metalleghe BSI - Jedinstvo 2:2
14 11.11.2018 13:30 TOŠK - Metalleghe BSI 3:2
15 17.11.2018 13:30 Metalleghe BSI - Slaven 2:0
16 02.03.2019 15:00 Metalleghe BSI - Rudar 2:1
17 09.03.2019 15:00 Orašje - Metalleghe BSI 1:0
18 16.03.2019 15:00 Metalleghe BSI - Vitez 1:0
19 24.03.2019 15:30 Igman - Metalleghe BSI 0:1
20 30.03.2019 15:30 Metalleghe BSI - Goražde 2:1
21 07.04.2019 16:00 Olimpik - Metalleghe BSI 3:0
22 13.04.2019 16:30 Metalleghe BSI - Zvijezda 1:0
23 20.04.2019 16:30 Metalleghe BSI - Velež 0:1
24 27.04.2019 17:00 Novi Travnik - Metalleghe BSI 0:3
25 04.05.2019 17:00 Metalleghe BSI - Bratstvo 0:0
26 11.05.2019 17:00 Bosna - Metalleghe BSI 1:5
27 18.05.2019 17:30 Metalleghe BSI - Čapljina 3:1
28 22.05.2019 17:30 Jedinstvo - Metalleghe BSI 1:0
29 25.05.2019 17:30 Metalleghe BSI - TOŠK 2:1
30 01.06.2019 17:30 Slaven - Metalleghe BSI 6:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Velež 30 24 4 2 76
2 Olimpik 30 21 6 3 69
3 TOŠK 30 13 6 11 45
4 Goražde 30 13 5 12 44
5 Zvijezda 30 13 5 12 44
6 Orašje 30 12 8 10 44
7 Rudar 30 13 4 13 43
8 Jedinstvo 30 13 4 13 43
9 Metalleghe BSI 30 12 6 12 42
10 Bratstvo 30 13 3 14 42
11 Čapljina 30 13 3 14 42
12 Slaven 30 13 2 15 41
13 Igman 30 11 7 12 40
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vitez 30 9 7 14 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Novi Travnik 30 4 7 19 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Bosna 30 3 3 24 12