1 : 4

SFK melje redom

12.05.2018 Administrator DC

U Bijeljini su fudbalerke iz Sarajeva slavile s 1:4 i tako stigle do svoje 18 pobjede ove sezone. Tim iz Sarajeva poveo je već u petoj minuti kada je Đoković Jasna pogodila za 0:1, a samo pet minuta kasnije Šakotić Valentina pogađa za 1:1. Ovo je bio i jedini gol koji je SFK primio ove sezone u domaćem prvenstvu. U 38. minuti Spahić Alisa pogodila je za 1:2 što je bio i konačni rezultat prvog poluvremena.

U nastavku utakmice gosti su još dva puta savladali domaću golmanicu. Prvo je u 67. minuti Bojat Tamara postigla gol za 1:3, a onda je deset minuta kasnije Aida Hadžić pogodila za konačnih 1:4. Do kraja prvenstva ostalo je još jedno kolo.

Ženski fudbal Ženski fudbal Premijer liga BiH - Liga za prvaka Radnik Bumerang SFK 2000