5'

Mirković sruÅ”io Vlasenicu

12.10.2020 SlaviÅ”a VukaÅ”inović

Fudbaleri Drine He su zabeležili drugu pobedu u nizu.Ā  Poražena je Vlasenica i napravili su Ā prodor prema gornjem delu tabele.

Vlaseničani su dugo odolevali sve, do 71.minute, kada jeĀ  opravdano dosuđen kazneni udarac,Ā  a precizan sa 11Ā  metara bio je Bojan Marković za vođstvo ViÅ”egrađana.

Kapiten domaćeg tima i najbolji akter ovoga meča ponovo je bio na sceni i u 82. minutu kada je po drugi put savladao gostujućeg golmana Kovačevića za konačnih 2:0.

DRINA HE - VLASENICA 2:0 (0:0)

Gradski stadion. Bez gledalaca. Sudija: Milan Kukrika (Trebinje) 7. Strelci: Marković u 71. iz penala i 82 . minutu (Drina HE) Žuti kartoni: Bojanović, Zeković, Krsmanović i Mirković (Drina HE), a D. Kovačević, Garić, Mijatović, N. Kovačević (Vlasenica).

Drina HE - Bojanović , MitraÅ”inovićĀ  (od 46.Stanojičić ) Pljevaljčić , R. Radović ,Damjanović (od Spasojević), Marković Ā (od 88. Ždralo), Okuka , Zeković, Krsmanović , Mirković , Bojat .

Vlasenica - D. Kovačević , Garić , MijatovićĀ  (od 86.Džinić), Å argić , DoÅ”ić , N. Kovačević Ā (od 82. Jovanović),Ā  Milovanović Ā (od 82. Sekulić), Majstorović , Čelić , Petrović , Vuksić .

Igrač utakmice: Bojan Marković (Drina HE)