Mornar
Bar
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
04.04.2021 15:30 | Mornar | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Drezga
Piperi
|
04.04.2021 15:30 | Bokelj | 0 : 1 | Drezga | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
04.04.2021 15:30 | Grbalj | 0 : 2 | Igalo | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Arsenal
Tivat
|
04.04.2021 15:30 | Kom | 0 : 1 | Arsenal |
Grčica
Brčko
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
04.04.2021 15:30 | Grčica | 4 : 3 | Budućnost Red Star | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
04.04.2021 15:30 | Obilić | 4 : 0 | Zadrugar | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Jugović
Gredice
|
04.04.2021 15:30 | OFK Brezik | 3 : 0 | Jugović | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Mladost (Sandići)
Sandići
|
04.04.2021 15:30 | Mladost 2003 | 3 : 0 | Mladost (Sandići) |
GOŠK
Gabela
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
04.04.2021 16:00 | GOŠK | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Rudar
Kakanj
|
04.04.2021 16:00 | Vis Simm Bau | 1 : 3 | Rudar | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Čapljina
Čapljina
|
04.04.2021 16:00 | Posušje | 3 : 1 | Čapljina |
Rudar
Han Bila
|
|
Busovača
Busovača
|
04.04.2021 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Busovača | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
FK Vitez
Vitez
|
04.04.2021 16:00 | Kiseljak | 2 : 0 | FK Vitez |
Rudar
Kamengrad
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
04.04.2021 16:30 | Rudar | 2 : 2 | Podgrmeč |
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
04.04.2021 16:00 | Dinamo | 3 : 1 | Orahovica 74 | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Gradina
Srebrenik
|
04.04.2021 16:00 | Dizdaruša | 0 : 2 | Gradina | ||||||
Seona
Seona
|
|
Odžak 102
Odžak
|
04.04.2021 16:00 | Seona | 2 : 1 | Odžak 102 | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
04.04.2021 16:00 | Svatovac | 3 : 0 | Prokosovići |
Stupčanica
Olovo
|
|
Kolina
Ustikolina
|
04.04.2021 16:00 | Stupčanica | 4 : 0 | Kolina | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Bosna
Visoko
|
04.04.2021 16:00 | Natron | 2 : 3 | Bosna | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Borac
Jelah
|
04.04.2021 16:00 | Pobjeda | 1 : 0 | Borac | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
04.04.2021 16:00 | SAŠK Napredak | 0 : 5 | Krivaja | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Moševac
Moševac
|
04.04.2021 16:00 | Ilijaš | 1 : 1 | Moševac | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Rudar
Breza
|
04.04.2021 16:00 | Azot | 2 : 1 | Rudar |
Grude
Grude
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
04.04.2021 15:30 | Grude | 0 : 2 | Tomislav | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
04.04.2021 15:30 | Ljubuški | 7 : 0 | Bjelopoljac | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Kamešnica
Podhum
|
04.04.2021 15:30 | Klis | 2 : 0 | Kamešnica | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
04.04.2021 15:30 | Troglav 1918 | 0 : 0 | Brotnjo |
Hajduk
Orašje
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
04.04.2021 14:30 | Hajduk | 4 : 0 | 19 srpanj | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Sloga (P)
Prud
|
04.04.2021 14:30 | Dragovoljac | 2 : 0 | Sloga (P) | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
04.04.2021 14:30 | Napredak | 3 : 1 | Vitanovići 78 | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
04.04.2021 14:30 | Kostrč | 3 : 2 | Frankopan | ||||||
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
Sloga (T)
Tolisa
|
04.04.2021 14:30 | Mladi zadrugar | 0 : 0 | Sloga (T) | ||||||
Mladost (S)
Sibovac
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
04.04.2021 14:30 | Mladost (S) | 0 : 3 | Mladost (D) | ||||||
Bok
Bok
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
04.04.2021 14:30 | Bok | 3 : 0 | Mladost (DS) |
Nemila
Nemila
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
04.04.2021 16:00 | Nemila | 0 : 2 | Novi Šeher | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Napredak
Šije
|
04.04.2021 16:00 | Žepče | 3 : 0 | Napredak | ||||||
Borac
Tetovo - Zenica
|
|
Fortuna
Zenica
|
04.04.2021 16:00 | Borac | 2 : 2 | Fortuna | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Sporting
Zenica
|
04.04.2021 16:00 | Vareš | 7 : 0 | Sporting | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Čelik
Zenica
|
04.04.2021 16:00 | Proleter | 1 : 3 | Čelik |
Respekt
Sarajevo
|
|
Pofalićki
Sarajevo
|
04.04.2021 | Respekt | 1 : 5 | Pofalićki | ||||||
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
04.04.2021 | Jedinstvo | 3 : 3 | Vratnik |
El Tarik
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
04.04.2021 10:00 | El Tarik | 0 : 7 | Igman | ||||||
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Hrid
Sarajevo
|
04.04.2021 10:00 | Omadinac | 0 : 3 | Hrid |
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Mladost (K)
Kikači
|
04.04.2021 16:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Mladost (K) | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
04.04.2021 16:00 | Doboj Istok | 1 : 0 | Jedinstvo 1952 | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
04.04.2021 16:00 | Rijeka | 2 : 0 | Mladost 78 | ||||||
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Čelić
Čelić
|
04.04.2021 16:00 | Mladost (GŽ) | 3 : 0 | Čelić | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
04.04.2021 16:00 | Omladinac 68 | 4 : 0 | Ingram | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Polet
Palanka
|
04.04.2021 16:00 | Vražići 92 | 1 : 1 | Polet |
25 maj
Uroža
|
|
Podrinje
Mosorovac
|
04.04.2021 16:00 | 25 maj | 1 : 0 | Podrinje | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
04.04.2021 16:00 | Bukovik | 2 : 4 | Željezničar | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Rudar
Zagorje
|
04.04.2021 16:00 | Špionica 1953 | 0 : 0 | Rudar | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Mladost (P)
Puračić
|
04.04.2021 16:00 | Pribava | 3 : 5 | Mladost (P) | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
BSK
Bokavići
|
04.04.2021 16:00 | Stjepan Polje | 5 : 0 | BSK | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Mladost (D)
Doborovci
|
04.04.2021 16:00 | Polet | 2 : 1 | Mladost (D) | ||||||
DSK
Devetak
|
|
Sloga
Bikodže
|
04.04.2021 16:00 | DSK | 2 : 1 | Sloga |
Partizan
Kiseljak
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
04.04.2021 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Krušik | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Napredak
Tupkovići
|
04.04.2021 16:00 | Rainci | 3 : 0 | Napredak | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Srnica
Treštenica
|
04.04.2021 16:00 | OFK Tuzla | 7 : 1 | Srnica | ||||||
Mladost (Suha)
Suha
|
|
Rudar
Bukinje
|
04.04.2021 16:00 | Mladost (Suha) | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Grivice
Grivice
|
04.04.2021 16:00 | Slatina | 3 : 0 | Grivice |
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Izbor
Brčko
|
04.04.2021 16:00 | Graničar | 1 : 1 | Izbor | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Mionica 85
Mionica
|
04.04.2021 16:00 | Trebava | 5 : 0 | Mionica 85 | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
04.04.2021 16:00 | Ograđenovac | 4 : 1 | Željezničar | ||||||
Sloboda
Kerep
|
|
Koraj
Koraj
|
04.04.2021 16:00 | Sloboda | 3 : 0 | Koraj | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
12 decembar
Rajska
|
04.04.2021 16:00 | Voćar | 3 : 1 | 12 decembar | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
OFK Vida
Vida
|
04.04.2021 16:00 | Napredak | 0 : 3 | OFK Vida | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
04.04.2021 16:00 | OFK Međiđa | 2 : 1 | Biberovo Polje |
Pasci 78
Pasci
|
|
Radnik 2018
Lipnica
|
04.04.2021 11:00 | Pasci 78 | 5 : 1 | Radnik 2018 | ||||||
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Memići
Memići
|
04.04.2021 11:00 | Bijeljevac | 3 : 4 | Memići |
Trayal
Kruševac
|
|
GFK Dubočica
Leskovac
|
04.04.2021 19:00 | Trayal | 0 : 1 | GFK Dubočica |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Celta Vigo
Vigo
|
04.04.2021 14:00 | Deportivo Alavés | 1 : 3 | Celta Vigo | ||||||
Cádiz
Cádiz
|
|
Valencia
Valencia
|
04.04.2021 18:30 | Cádiz | 2 : 1 | Valencia | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Atletico Madrid
Madrid
|
04.04.2021 21:00 | Sevilla | 1 : 0 | Atletico Madrid | ||||||
Elche
Elche
|
|
Real Betis
Sevilla
|
04.04.2021 16:15 | Elche | 1 : 1 | Real Betis |
Union Berlin
Berlin
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
04.04.2021 18:00 | Union Berlin | 1 : 1 | Hertha BSC | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Werder
Bremen
|
04.04.2021 15:30 | Stuttgart | 1 : 0 | Werder |
Angers SCO
Angers
|
|
Montpellier
Montpellier
|
04.04.2021 13:00 | Angers SCO | 1 : 1 | Montpellier | ||||||
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
04.04.2021 15:00 | Bordeaux | 2 : 3 | Strasbourg | ||||||
Lorient
Lorient
|
|
Brest
Brest
|
04.04.2021 15:00 | Lorient | 1 : 0 | Brest | ||||||
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Dijon
Dijon
|
04.04.2021 21:00 | Olympique Marseille | 2 : 0 | Dijon | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Nice
Nice
|
04.04.2021 15:00 | Nantes | 1 : 2 | Nice | ||||||
Nîmes
Nîmes
|
|
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
|
04.04.2021 17:05 | Nîmes | 0 : 2 | Saint-Etienne | ||||||
Reims
Reims
|
|
Rennes
Rennes
|
04.04.2021 15:00 | Reims | 2 : 2 | Rennes |
Sloboda
Tuzla
|
|
Velež
Mostar
|
04.04.2021 14:00 | Sloboda | 0 : 0 | Velež | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
04.04.2021 14:00 | Željezničar | 1 : 0 | Sarajevo | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
04.04.2021 16:00 | Olimpik | 2 : 1 | Krupa | ||||||
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
04.04.2021 16:30 | Željezničar Sport team | 4 : 0 | Radnik (H) |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Proleter
Teslić
|
04.04.2021 12:00 | Ilićka 01 | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
04.04.2021 12:00 | Zvijezda | 8 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
04.04.2021 12:00 | Gornji Rahić | 4 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Mineral
Teslić
|
04.04.2021 12:00 | Bratstvo | 4 : 1 | Mineral |
Radnički
Lukavac
|
|
Podrinje
Janja
|
04.04.2021 12:00 | Radnički | 3 : 1 | Podrinje | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Budućnost
Banovići
|
04.04.2021 12:00 | Sloga | 0 : 9 | Budućnost | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Drina
Zvornik
|
04.04.2021 12:00 | Bosna | 4 : 2 | Drina | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
04.04.2021 12:00 | Tuzla City | 10 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Seona
Seona
|
|
Slaven
Živinice
|
04.04.2021 12:00 | Seona | 1 : 4 | Slaven | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Radnik
Bijeljina
|
04.04.2021 12:00 | Gradina | 0 : 4 | Radnik |
Famos (V)
Vojkovići
|
|
Bosna
Visoko
|
04.04.2021 12:00 | Famos (V) | 2 : 3 | Bosna | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
04.04.2021 12:00 | UNIS | 1 : 0 | Olimpik | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
04.04.2021 12:00 | Igman | 3 : 1 | Novi Grad | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
04.04.2021 12:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Slavija | ||||||
Rudar (K)
Kakanj
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
04.04.2021 12:00 | Rudar (K) | 3 : 2 | Famos (H) |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
04.04.2021 12:00 | Krivaja | 2 : 3 | Radnik | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
04.04.2021 12:00 | TOŠK | 6 : 1 | Novi Travnik | ||||||
Romari
Vitez
|
|
FK Vitez
Vitez
|
04.04.2021 12:00 | Romari | 8 : 0 | FK Vitez | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
04.04.2021 12:00 | NK Vitez | 0 : 4 | Kiseljak | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Travnik
Travnik
|
04.04.2021 12:00 | Iskra | 2 : 0 | Travnik |
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
04.04.2021 12:00 | OFK Spartak | 1 : 2 | Borac | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Kozara
Gradiška
|
04.04.2021 12:00 | Omarska | 2 : 2 | Kozara | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
04.04.2021 12:00 | Krajina | 2 : 0 | Ljubić | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Brdo
Hambarina
|
04.04.2021 12:00 | Podgrmeč | 3 : 1 | Brdo | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
04.04.2021 12:00 | Jedinstvo | 5 : 2 | Sloboda |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Čapljina
Čapljina
|
04.04.2021 12:30 | Tomislav | 6 : 1 | Čapljina | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Grude
Grude
|
04.04.2021 12:30 | Igman | 2 : 0 | Grude | ||||||
Neum
Neum
|
|
Stolac
Stolac
|
04.04.2021 12:30 | Neum | 0 : 1 | Stolac | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Leotar
Trebinje
|
04.04.2021 12:30 | Posušje | 0 : 2 | Leotar | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
04.04.2021 12:30 | GOŠK | 0 : 2 | Branitelj |
Radnički
Lukavac
|
|
Podrinje
Janja
|
04.04.2021 10:00 | Radnički | 0 : 1 | Podrinje | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Budućnost
Banovići
|
04.04.2021 10:00 | Sloga | 0 : 4 | Budućnost | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Drina
Zvornik
|
04.04.2021 10:00 | Bosna | 1 : 4 | Drina | ||||||
Seona
Seona
|
|
Slaven
Živinice
|
04.04.2021 10:00 | Seona | 1 : 1 | Slaven | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
04.04.2021 10:00 | Gradina | 0 : 3 | Zvijezda 09 |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Proleter
Teslić
|
04.04.2021 10:00 | Ilićka 01 | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
04.04.2021 10:00 | Zvijezda | 2 : 2 | Tekstilac Kort | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
04.04.2021 10:00 | Gornji Rahić | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Mineral
Teslić
|
04.04.2021 10:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Mineral |
Radnik
Hadžići
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
04.04.2021 10:00 | Radnik | 0 : 4 | Željezničar | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
04.04.2021 10:00 | UNIS | 2 : 0 | Olimpik | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
04.04.2021 10:00 | Igman | 2 : 1 | Novi Grad | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
04.04.2021 10:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Slavija | ||||||
Rudar (K)
Kakanj
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
04.04.2021 10:00 | Rudar (K) | 4 : 0 | Famos (H) |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
04.04.2021 10:00 | Krivaja | 0 : 1 | Radnik | ||||||
Romari
Vitez
|
|
FK Vitez
Vitez
|
04.04.2021 10:00 | Romari | 4 : 1 | FK Vitez | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
04.04.2021 10:00 | NK Vitez | 1 : 1 | Kiseljak | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Travnik
Travnik
|
04.04.2021 10:00 | Iskra | 1 : 2 | Travnik |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Troglav 1918
Livno
|
04.04.2021 10:00 | Brotnjo | 0 : 4 | Troglav 1918 | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Grude
Grude
|
04.04.2021 10:00 | Igman | 3 : 0 | Grude | ||||||
Neum
Neum
|
|
Stolac
Stolac
|
04.04.2021 10:00 | Neum | 1 : 2 | Stolac | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Leotar
Trebinje
|
04.04.2021 10:00 | Posušje | 3 : 1 | Leotar | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
04.04.2021 10:00 | GOŠK | 1 : 0 | Branitelj |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
04.04.2021 14:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Borac |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Omladinac (Sanica)
Sanica
|
04.04.2021 14:00 | Jedinstvo | 15 : 0 | Omladinac (Sanica) |
ABC
Podzvizd
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
04.04.2021 11:30 | ABC | 1 : 3 | Krajišnik |
Kolibri
Husino
|
|
Slaven
Živinice
|
04.04.2021 11:00 | Kolibri | 1 : 0 | Slaven | ||||||
Eurogol
Živinoce
|
|
Sloboda
Tuzla
|
04.04.2021 11:00 | Eurogol | 4 : 0 | Sloboda |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
04.04.2021 10:00 | Slavija | 2 : 2 | Ilijaš | ||||||
Jedinstvo
Ilijaš - Ljubinci
|
|
Igman
ilidža
|
04.04.2021 10:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Igman | ||||||
Unis
Vogošča
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
04.04.2021 10:00 | Unis | 1 : 0 | Olimpik |
Kolibri
Husino
|
|
Slaven
Živinice
|
04.04.2021 10:00 | Kolibri | 4 : 0 | Slaven | ||||||
Eurogol
Živinice
|
|
Sloboda
Tuzla
|
04.04.2021 10:00 | Eurogol | 1 : 1 | Sloboda |
F.A. Akademika
Sarajevo
|
|
Sarajevo 2
Sarajevo
|
04.04.2021 10:00 | F.A. Akademika | 0 : 3 | Sarajevo 2 | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
04.04.2021 10:00 | Olimpik | 0 : 7 | Željezničar |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
04.04.2021 10:00 | Novi Grad | 1 : 0 | Slavija |
Olimpik 2
Sarajevo
|
|
Mlade nade 2
Ilidža
|
04.04.2021 10:00 | Olimpik 2 | 3 : 0 | Mlade nade 2 |
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
04.04.2021 16:00 | Radnički 1923 | 3 : 2 | Vojvodina | ||||||
Požarevac
Požarevac
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
04.04.2021 15:30 | Požarevac | 3 : 0 | Kolubara |
Mačva
Šabac
|
|
Moskva
Novi Sad
|
04.04.2021 14:00 | Mačva | 1 : 1 | Moskva | ||||||
Heroj Polet
Jajinci
|
|
Spartak DOO
Subotica
|
04.04.2021 15:00 | Heroj Polet | 2 : 4 | Spartak DOO | ||||||
Loznica
Loznica
|
|
Radnički 2012
Niš
|
04.04.2021 13:00 | Loznica | 3 : 0 | Radnički 2012 | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Napredak Junior 2018
Kruševac
|
04.04.2021 13:00 | Rad | 1 : 1 | Napredak Junior 2018 | ||||||
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
|
|
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
|
04.04.2021 15:30 | ŽGFK Lavice Dubočica | 1 : 5 | ŽFU Zvezda B 2018 |
Sloboda
Tuzla
|
|
Sana 2014
Sanski Most
|
04.04.2021 15:00 | Sloboda | 0 : 0 | Sana 2014 |
Banovići
Banovići
|
|
MNK Hercegovina
Široki brijeg
|
04.04.2021 17:30 | Banovići | 5 : 5 | MNK Hercegovina |
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Cibona
Zagreb
|
04.04.2021 19:00 | Igokea | 88 : 80 | Cibona | ||||||
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Mega Soccerbet
Beograd
|
04.04.2021 12:00 | Budućnost VOLI | 92 : 79 | Mega Soccerbet |
Sutjeska
Foča
|
|
Student Igokea
Banja Luka
|
04.04.2021 19:00 | Sutjeska | 61 : 56 | Student Igokea | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Prijedor Spartak
Prijedor
|
04.04.2021 19:00 | Slavija | 58 : 70 | Prijedor Spartak |
Akademik
Podgorica
|
|
Podgorica 2
Podgorica
|
04.04.2021 14:30 | Akademik | 57 : 81 | Podgorica 2 |
Tempo
Ražljevo
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
04.04.2021 15:00 | Tempo | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Gacko
Gacko
|
04.04.2021 12:00 | Radnik | 3 : 0 | Gacko |
BL Volley
Banjaluka
|
|
Gacko
Gacko
|
04.04.2021 12:30 | BL Volley | 3 : 1 | Gacko |
Željezara
Zenica
|
|
Mikasa
Tuzla
|
04.04.2021 18:00 | Željezara | 2 : 3 | Mikasa |
Albatros
Herceg Novi
|
|
Galeb
Bar
|
04.04.2021 18:00 | Albatros | 0 : 3 | Galeb | ||||||
Morača
Podgorca
|
|
Luka Bar
Bar
|
04.04.2021 15:30 | Morača | 1 : 3 | Luka Bar |
Izviđač
Ljubuški
|
|
Maglaj
Maglaj
|
04.04.2021 18:30 | Izviđač | 41 : 32 | Maglaj |
Prijedor
Prijedor
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
04.04.2021 17:00 | Prijedor | 29 : 32 | Jedinstvo 2015 | ||||||
Sloga 2
Doboj
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
04.04.2021 18:00 | Sloga 2 | 29 : 32 | Kotor Varoš | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
Višegrad
Višegrad
|
04.04.2021 15:30 | Mladost | 28 : 22 | Višegrad |
Borac
Banjaluka
|
|
Hadžići
Hadžići
|
04.04.2021 | Borac | 24 : 28 | Hadžići | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Zrinjski
Mostar
|
04.04.2021 | Jedinstvo | 25 : 24 | Zrinjski |
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Doboj
Doboj
|
04.04.2021 15:00 | Dubica | 34 : 20 | Doboj |
Budućnost 2
Podgorica
|
|
Nikšić
Nikšić
|
04.04.2021 16:30 | Budućnost 2 | 37 : 16 | Nikšić | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Tivat
Tivat
|
04.04.2021 18:30 | Rudar | 32 : 20 | Tivat | ||||||
Trebjesa
Nikšić
|
|
Feniks
Podgorica
|
04.04.2021 17:00 | Trebjesa | 21 : 20 | Feniks |
Ulcinj
Ulcinj
|
|
Mornar 7
Bar
|
04.04.2021 16:00 | Ulcinj | 27 : 28 | Mornar 7 |