OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Rudar
Pljevlja
|
25.04.2021 14:00 | OFK Petrovac | 3 : 1 | Rudar | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Budućnost
Podgorica
|
25.04.2021 18:00 | OFK Titograd | 0 : 2 | Budućnost | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
25.04.2021 19:00 | Podgorica | 1 : 0 | Iskra | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Jezero
Plav
|
25.04.2021 16:00 | Sutjeska | 0 : 0 | Jezero | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Zeta
Golubovci
|
25.04.2021 17:00 | Dečić | 3 : 1 | Zeta |
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
25.04.2021 16:30 | Budućnost Red Star | 2 : 2 | Strijelac | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Majevica
Lopare
|
25.04.2021 16:30 | Mladost 2003 | 4 : 1 | Majevica | ||||||
Mladost (Sandići)
Sandići
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
25.04.2021 16:30 | Mladost (Sandići) | 3 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
25.04.2021 16:30 | Borac | 0 : 4 | OFK Brezik | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Obilić
Krepšić
|
25.04.2021 16:30 | Gredice | 2 : 5 | Obilić | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Grčica
Brčko
|
25.04.2021 16:30 | Jugović | 7 : 2 | Grčica | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
25.04.2021 16:30 | Zadrugar | 2 : 2 | Slijepčevići |
Posušje
Posušje
|
|
GOŠK
Gabela
|
25.04.2021 17:00 | Posušje | 1 : 0 | GOŠK | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Goražde
Goražde
|
25.04.2021 17:00 | Radnik | 1 : 2 | Goražde | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Budućnost
Banovići
|
25.04.2021 17:00 | TOŠK | 2 : 0 | Budućnost |
Vlašić
Turbe
|
|
NK Vitez
Vitez
|
25.04.2021 17:00 | Vlašić | 2 : 3 | NK Vitez | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
25.04.2021 17:00 | Busovača | 1 : 1 | Radnik |
Svatovac
Poljice
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
25.04.2021 17:00 | Svatovac | 2 : 0 | Dinamo | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
25.04.2021 17:00 | Mramor | 2 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Bosna (K)
Kalesija
|
25.04.2021 17:00 | Gornji Rahić | 4 : 1 | Bosna (K) | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Mladost
Malešići
|
25.04.2021 17:00 | Prokosovići | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Seona
Seona
|
25.04.2021 17:00 | Priluk | 2 : 0 | Seona | ||||||
Bosna (M)
Mionica
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
25.04.2021 17:00 | Bosna (M) | 4 : 3 | Orahovica 74 |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Stupčanica
Olovo
|
25.04.2021 17:00 | Ilijaš | 2 : 3 | Stupčanica | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
25.04.2021 17:00 | Azot | 4 : 1 | SAŠK Napredak | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
UNIS
Vogošća
|
25.04.2021 17:00 | Moševac | 1 : 0 | UNIS | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Famos
Hrasnica
|
25.04.2021 17:00 | Borac | 3 : 0 | Famos | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Kolina
Ustikolina
|
25.04.2021 17:00 | Usora | 1 : 0 | Kolina |
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Klis
Buturović Polje
|
25.04.2021 16:30 | Sloga | 0 : 5 | Klis | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
25.04.2021 16:30 | Rama | 4 : 2 | Ljubuški | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Grude
Grude
|
25.04.2021 16:30 | Brotnjo | 0 : 2 | Grude | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Neum
Neum
|
25.04.2021 16:30 | Kamešnica | 1 : 1 | Neum | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
25.04.2021 16:30 | Bjelopoljac | 0 : 9 | Tomislav |
Borac
Izačić
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
25.04.2021 17:00 | Borac | 0 : 1 | Omladinac 75 |
Mladost (S)
Sibovac
|
|
Hajduk
Orašje
|
25.04.2021 17:00 | Mladost (S) | 2 : 4 | Hajduk | ||||||
Bok
Bok
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
25.04.2021 17:00 | Bok | 3 : 3 | Mladi zadrugar | ||||||
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
|
Kostrč
Kostrč
|
25.04.2021 17:00 | Mladost (DS) | 2 : 2 | Kostrč | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Napredak
Matići
|
25.04.2021 17:00 | Mladost (D) | 3 : 0 | Napredak | ||||||
Sloga (T)
Tolisa
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
25.04.2021 17:00 | Sloga (T) | 0 : 0 | Dragovoljac | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
25.04.2021 17:00 | Frankopan | 0 : 4 | 19 srpanj | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Sloga (P)
Prud
|
25.04.2021 17:00 | Vitanovići 78 | 3 : 2 | Sloga (P) |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Vareš
Vareš
|
25.04.2021 16:30 | Novi Šeher | 2 : 1 | Vareš | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Borac
Tetovo - Zenica
|
25.04.2021 16:30 | Proleter | 2 : 3 | Borac | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Napredak
Šije
|
25.04.2021 16:30 | Fortuna | 5 : 1 | Napredak |
Stup
Sarajevo
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
25.04.2021 10:00 | Stup | 1 : 1 | Vratnik |
Baton
Sarajevo
|
|
El Tarik
Sarajevo
|
25.04.2021 10:00 | Baton | 8 : 0 | El Tarik | ||||||
Hrid
Sarajevo
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
25.04.2021 10:00 | Hrid | 3 : 1 | Saobraćajac |
Međugorje
Međugorje
|
|
Cim
Cim
|
25.04.2021 14:30 | Međugorje | 4 : 4 | Cim | ||||||
Višići
Višići
|
|
Kruševo
Kruševo
|
25.04.2021 14:30 | Višići | 5 : 1 | Kruševo | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
25.04.2021 14:30 | Iskra | 3 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Buna
Buna
|
|
Sport talent
Mostar
|
25.04.2021 14:30 | Buna | 3 : 2 | Sport talent |
Omladinac 68
Mionica
|
|
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
25.04.2021 17:00 | Omladinac 68 | 5 : 1 | Mladost (B) | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
25.04.2021 17:00 | Vražići 92 | 3 : 0 | Mladost (GŽ) | ||||||
Polet
Palanka
|
|
Mramor
Babice
|
25.04.2021 17:00 | Polet | 0 : 3 | Mramor | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Rijeka
Šerići
|
25.04.2021 17:00 | Ingram | 5 : 2 | Rijeka | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
25.04.2021 17:00 | Čelić | 2 : 3 | Doboj Istok | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Sloga
Tojšići
|
25.04.2021 17:00 | Trešnjevka | 2 : 0 | Sloga | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Mladost (K)
Kikači
|
25.04.2021 17:00 | Mladost 78 | 1 : 1 | Mladost (K) | ||||||
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
25.04.2021 17:00 | Jedinstvo 1952 | 4 : 3 | Jedinstvo |
Bilalovac
Bilalovac
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
25.04.2021 16:00 | Bilalovac | 2 : 2 | OFK Lugovi | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Katarina
Fojnica
|
25.04.2021 16:00 | Brnjaci | 3 : 0 | Katarina | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Romari
Vitez
|
25.04.2021 16:00 | Fojnica | 1 : 5 | Romari | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Šantići
Šantići
|
25.04.2021 16:00 | Kaćuni | 5 : 1 | Šantići |
Mladost
Nević Polje
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
25.04.2021 17:00 | Mladost | 0 : 1 | Nova Bila | ||||||
Elektrobosna
Jajce
|
|
Karaula
Karaula
|
25.04.2021 17:00 | Elektrobosna | 3 : 0 | Karaula | ||||||
Gorica
Guča Gora
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
25.04.2021 17:00 | Gorica | 5 : 0 | Dnoluka |
Junak
Srđevići
|
|
Drinovci
Drinovci
|
25.04.2021 16:30 | Junak | 6 : 0 | Drinovci | ||||||
Kupres 97
Kupres
|
|
Rakitno
Rakitno
|
25.04.2021 16:30 | Kupres 97 | 1 : 0 | Rakitno | ||||||
Šator
Glamoč
|
|
Mesihovina
Mesihovina
|
25.04.2021 16:30 | Šator | 3 : 1 | Mesihovina |
Podrinje
Mosorovac
|
|
Polet
Hrvati
|
25.04.2021 17:00 | Podrinje | 2 : 1 | Polet | ||||||
DSK
Devetak
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
25.04.2021 17:00 | DSK | 4 : 0 | Stjepan Polje | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Pribava
Pribava
|
25.04.2021 17:00 | Sloga | 4 : 0 | Pribava | ||||||
Mladost (D)
Doborovci
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
25.04.2021 17:00 | Mladost (D) | 2 : 0 | Špionica 1953 | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
25.04.2021 17:00 | BSK | 4 : 0 | Bukovik | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
25 maj
Uroža
|
25.04.2021 17:00 | Mladost (P) | 2 : 1 | 25 maj | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
25.04.2021 17:00 | Rudar | 1 : 0 | Željezničar |
Korpar
Grebnice
|
|
Mladost
Vidovice
|
25.04.2021 16:30 | Korpar | 2 : 2 | Mladost |
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Slatina
Bašigovci
|
25.04.2021 17:00 | Krušik | 1 : 0 | Slatina | ||||||
Omazići 1937
Omazići
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
25.04.2021 17:00 | Omazići 1937 | 3 : 1 | OFK Tuzla | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
25.04.2021 17:00 | Grivice | 2 : 2 | Rainci | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
25.04.2021 17:00 | Rudar | 3 : 1 | Vrana | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Partizan
Kiseljak
|
25.04.2021 17:00 | Srnica | 4 : 2 | Partizan | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
25.04.2021 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Budućnost |
Izbor
Brčko
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
25.04.2021 17:00 | Izbor | 3 : 1 | Napredak | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Voćar
Šatorovići
|
25.04.2021 17:00 | OFK Međiđa | 4 : 0 | Voćar | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Sloboda
Kerep
|
25.04.2021 17:00 | Biberovo Polje | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
25.04.2021 17:00 | OFK Vida | 5 : 2 | Ograđenovac | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
25.04.2021 17:00 | 12 decembar | 1 : 0 | Trebava | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
25.04.2021 17:00 | Koraj | 3 : 1 | Graničar | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Mionica 85
Mionica
|
25.04.2021 17:00 | Željezničar | 3 : 0 | Mionica 85 |
Brka 1948
Brka
|
|
Posavina
Brod
|
25.04.2021 17:00 | Brka 1948 | 1 : 1 | Posavina |
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Sapna
Sapna
|
25.04.2021 11:00 | Bijeljevac | 2 : 1 | Sapna | ||||||
Radnik 2018
Lipnica
|
|
Proleter
Slavinovići
|
25.04.2021 11:00 | Radnik 2018 | 4 : 1 | Proleter | ||||||
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
25.04.2021 11:00 | Mladost | 6 : 3 | Gornje Dubrave |
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
25.04.2021 14:30 | Vojvodina | 1 : 2 | Metalac | ||||||
Inđija
Inđija
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
25.04.2021 17:00 | Inđija | 1 : 5 | Crvena zvezda | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Radnički (N)
Niš
|
25.04.2021 14:30 | Radnik | 0 : 0 | Radnički (N) | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
25.04.2021 19:30 | Partizan | 2 : 1 | Spartak ŽK |
Trayal
Kruševac
|
|
IMT
Beograd
|
25.04.2021 16:30 | Trayal | 2 : 3 | IMT | ||||||
Kolubara
Lazarevac
|
|
Radnički (P)
Pirot
|
25.04.2021 18:00 | Kolubara | 2 : 1 | Radnički (P) |
Athletic Club
Bilbao
|
|
Atletico Madrid
Madrid
|
25.04.2021 21:00 | Athletic Club | 2 : 1 | Atletico Madrid | ||||||
Celta Vigo
Vigo
|
|
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
25.04.2021 18:30 | Celta Vigo | 2 : 1 | Osasuna | ||||||
Huesca
Huesca
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
25.04.2021 14:00 | Huesca | 0 : 2 | Getafe | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Granada
Granada
|
25.04.2021 18:30 | Sevilla | 2 : 1 | Granada | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Barcelona
Barcelona
|
25.04.2021 16:15 | Villarreal | 1 : 2 | Barcelona |
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
25.04.2021 15:30 | RB Leipzig | 2 : 0 | Stuttgart | ||||||
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
|
Arminia
Bielefeld
|
25.04.2021 18:00 | Borussia M'gladbach | 5 : 0 | Arminia |
Angers SCO
Angers
|
|
Monaco
Monaco
|
25.04.2021 17:05 | Angers SCO | 0 : 1 | Monaco | ||||||
Lens
Lens
|
|
Nîmes
Nîmes
|
25.04.2021 15:00 | Lens | 2 : 1 | Nîmes | ||||||
Lorient
Lorient
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
25.04.2021 15:00 | Lorient | 4 : 1 | Bordeaux | ||||||
Olympique Lyonnais
Lyon
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
25.04.2021 21:00 | Olympique Lyonnais | 2 : 3 | Lille | ||||||
Nice
Nice
|
|
Montpellier
Montpellier
|
25.04.2021 13:00 | Nice | 3 : 1 | Montpellier | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Dijon
Dijon
|
25.04.2021 15:00 | Rennes | 5 : 1 | Dijon | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Nantes
Nantes
|
25.04.2021 15:00 | Strasbourg | 1 : 2 | Nantes |
Atalanta
Bergamo
|
|
Bologna
Bologna
|
25.04.2021 20:45 | Atalanta | 5 : 0 | Bologna | ||||||
Fiorentina
Firenze
|
|
Juventus
Torino
|
25.04.2021 15:00 | Fiorentina | 1 : 1 | Juventus | ||||||
Cagliari
Cagliari
|
|
Roma
Roma
|
25.04.2021 18:00 | Cagliari | 3 : 2 | Roma | ||||||
Benevento
Benevento
|
|
Udinese
Udine
|
25.04.2021 12:30 | Benevento | 2 : 4 | Udinese | ||||||
Internazionale
Milano
|
|
Hellas Verona
Verona
|
25.04.2021 15:00 | Internazionale | 1 : 0 | Hellas Verona |
Borac
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
25.04.2021 19:00 | Borac | 2 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
25.04.2021 17:00 | Željezničar | 1 : 2 | Olimpik | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Radnik
Bijeljina
|
25.04.2021 15:00 | Tuzla City | 2 : 0 | Radnik |
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
25.04.2021 13:00 | Željezničar Sport team | 1 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
25.04.2021 14:00 | Zvijezda 09 | 5 : 0 | Olimpik | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sloboda
Tuzla
|
25.04.2021 15:00 | Krupa | 1 : 3 | Sloboda | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Zrinjski
Mostar
|
25.04.2021 16:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Zrinjski |
Sloga
Doboj
|
25.04.2021
12:00
|
Ilićka 01
Brčko
|
25.04.2021 12:00 | Sloga | : | Ilićka 01 | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
25.04.2021 12:00 | Bratstvo | 4 : 2 | Gornji Rahić | ||||||
Mineral
Teslić
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
25.04.2021 12:00 | Mineral | 2 : 2 | Zvijezda | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
25.04.2021 12:00 | Orašje | 1 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Modriča
Modriča
|
25.04.2021 12:00 | Jedinstvo | 4 : 4 | Modriča | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Proleter
Teslić
|
25.04.2021 12:00 | Tekstilac Kort | 2 : 2 | Proleter |
Seona
Seona
|
|
Radnički
Lukavac
|
25.04.2021 12:00 | Seona | 1 : 3 | Radnički | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
25.04.2021 12:00 | Gradina | 2 : 5 | Tuzla City | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Bosna
Kalesija
|
25.04.2021 12:00 | Radnik | 2 : 0 | Bosna | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Sloga
Tojšići
|
25.04.2021 12:00 | Slaven | 0 : 2 | Sloga | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Podrinje
Janja
|
25.04.2021 12:00 | Lokomotiva | 5 : 2 | Podrinje | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Budućnost
Banovići
|
25.04.2021 12:00 | Drina | 0 : 1 | Budućnost |
Rudar (B)
Breza
|
|
Igman
Ilidža
|
25.04.2021 12:00 | Rudar (B) | 0 : 3 | Igman | ||||||
Famos (H)
Hrasnica
|
|
UNIS
Vogošća
|
25.04.2021 12:00 | Famos (H) | 6 : 1 | UNIS | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Olimp
Pale
|
25.04.2021 12:00 | Slavija | 1 : 1 | Olimp | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
25.04.2021 12:00 | Goražde | 2 : 8 | Ilijaš | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
25.04.2021 12:00 | Bosna | 1 : 2 | Željezničar |
Natron
Maglaj
|
|
Borac
Jelah
|
25.04.2021 12:00 | Natron | 2 : 2 | Borac | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
NK Vitez
Vitez
|
25.04.2021 12:00 | Fortuna | 2 : 3 | NK Vitez | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Romari
Vitez
|
25.04.2021 12:00 | Travnik | 3 : 3 | Romari |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
OFK Spartak
Banja Luka
|
25.04.2021 12:00 | Podgrmeč | 3 : 0 | OFK Spartak | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Krajina
Cazin
|
25.04.2021 12:00 | Sloboda | 0 : 2 | Krajina | ||||||
Brdo
Hambarina
|
|
Omarska
Omarska
|
25.04.2021 12:00 | Brdo | 2 : 0 | Omarska | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
25.04.2021 12:00 | Metalleghe BSI | 6 : 0 | Borac | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Kozara
Gradiška
|
25.04.2021 12:00 | Ljubić | 0 : 8 | Kozara |
GOŠK
Gabela
|
|
Neum
Neum
|
25.04.2021 12:30 | GOŠK | 1 : 0 | Neum | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Igman
Konjic
|
25.04.2021 12:30 | Branitelj | 2 : 1 | Igman | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
25.04.2021 12:30 | Leotar | 0 : 2 | Tomislav | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
25.04.2021 12:30 | Stolac | 1 : 0 | Brotnjo | ||||||
Grude
Grude
|
|
Čapljina
Čapljina
|
25.04.2021 12:30 | Grude | 2 : 0 | Čapljina |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
25.04.2021 15:00 | Sarajevo | 2 : 1 | Sloboda |
Mladost
Doboj Kakanj
|
|
Radnik
Bijeljina
|
25.04.2021 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Radnik |
Seona
Seona
|
|
Radnički
Lukavac
|
25.04.2021 10:00 | Seona | 0 : 2 | Radnički | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
25.04.2021 10:00 | Gradina | 1 : 3 | Tuzla Siti | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Bosna
Kalesija
|
25.04.2021 10:00 | Zvijezda 09 | 6 : 0 | Bosna | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Sloga
Tojšići
|
25.04.2021 10:00 | Slaven | 0 : 0 | Sloga | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Podrinje
Janja
|
25.04.2021 10:00 | Lokomotiva | 0 : 0 | Podrinje | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Budućnost
Banovići
|
25.04.2021 10:00 | Drina | 0 : 1 | Budućnost |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
25.04.2021 10:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Gornji Rahić | ||||||
Mineral
Teslić
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
25.04.2021 10:00 | Mineral | 4 : 2 | Zvijezda | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
25.04.2021 10:00 | Orašje | 0 : 6 | Ilićka 01 | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
25.04.2021 10:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Modriča Alfa | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Proleter
Teslić
|
25.04.2021 10:00 | Tekstilac Kort | 5 : 0 | Proleter |
Rudar (B)
Breza
|
|
Igman
Ilidža
|
25.04.2021 10:00 | Rudar (B) | 0 : 3 | Igman | ||||||
Famos (H)
Hrasnica
|
|
UNIS
Vogošća
|
25.04.2021 10:00 | Famos (H) | 4 : 1 | UNIS | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Olimp
Pale
|
25.04.2021 10:00 | Slavija | 3 : 0 | Olimp | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
25.04.2021 10:00 | Olimpik | 1 : 3 | Radnik | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
25.04.2021 10:00 | Goražde | 0 : 3 | Ilijaš | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
25.04.2021 10:00 | Bosna | 0 : 2 | Željezničar |
Natron
Maglaj
|
|
Borac
Jelah
|
25.04.2021 11:00 | Natron | 2 : 3 | Borac | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
NK Vitez
Vitez
|
25.04.2021 11:00 | Fortuna | 1 : 1 | NK Vitez | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Romari
Vitez
|
25.04.2021 11:00 | Travnik | 1 : 0 | Romari |
Stolac
Stolac
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
25.04.2021 10:00 | Stolac | 1 : 1 | Brotnjo |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
25.04.2021 13:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Sloboda |
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Radnik
Bijeljina
|
25.04.2021 13:30 | Mladost | 0 : 1 | Radnik |
Omladinac (Sanica)
Sanica
|
|
Ključ
Ključ
|
25.04.2021 11:30 | Omladinac (Sanica) | 0 : 5 | Ključ |
ABC
Podzvizd
|
|
Ćoralići
Ćoralići
|
25.04.2021 11:30 | ABC | 2 : 1 | Ćoralići |
Rudar
Han Bila
|
|
Romari
Vitez
|
25.04.2021 10:00 | Rudar | 0 : 6 | Romari | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Busovača
Busovača
|
25.04.2021 10:00 | Fojnica | 3 : 0 | Busovača |
Travnik
Travnik
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
25.04.2021 10:00 | Travnik | 3 : 0 | Metalleghe BSI | ||||||
Globus
Bugojno
|
|
Sportprevent
Bugojno
|
25.04.2021 10:00 | Globus | 1 : 2 | Sportprevent |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Stolac
Stolac
|
25.04.2021 11:30 | Brotnjo | 1 : 1 | Stolac | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Neum
Neum
|
25.04.2021 11:30 | Zrinjski | 0 : 0 | Neum | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
25.04.2021 11:30 | Mostar | 3 : 1 | Velež | ||||||
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
|
Čapljina
Čapljina
|
25.04.2021 11:30 | Branitelj | 1 : 5 | Čapljina | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Igman
Konjic
|
25.04.2021 11:30 | Blagaj | 1 : 0 | Igman |
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Kolibri
Husino
|
25.04.2021 11:00 | Eurofudbal | 1 : 5 | Kolibri | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Proleter
Tuzla
|
25.04.2021 11:00 | Sloboda | 4 : 0 | Proleter | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
25.04.2021 11:00 | Budućnost | 3 : 0 | Gradina | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
25.04.2021 11:00 | Zvijezda | 3 : 3 | Tuzla City | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Slaven
Živinice
|
25.04.2021 11:00 | Bambi | 1 : 0 | Slaven |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
Ilijaš - Ljubinci
|
25.04.2021 10:00 | Sarajevo | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Igman
ilidža
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
25.04.2021 13:00 | Igman | 1 : 0 | Ilijaš |
Sarajevo 2
Sarajevo
|
|
Bambinosi
Sarajevo
|
25.04.2021 10:00 | Sarajevo 2 | 1 : 0 | Bambinosi | ||||||
Betaklub
Sarajevo
|
|
Famos
Vojkovići
|
25.04.2021 10:30 | Betaklub | 5 : 1 | Famos | ||||||
Akademika 1
Sarajevo
|
|
Željezničar 2
Sarajevo
|
25.04.2021 09:30 | Akademika 1 | 1 : 1 | Željezničar 2 |
Budućnost
Banovići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
25.04.2021 11:00 | Budućnost | 6 : 2 | Gradina | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
25.04.2021 11:00 | Zvijezda | 1 : 3 | Tuzla City | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
25.04.2021 11:00 | Radnički | 2 : 0 | Bratstvo |
Mostar
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
25.04.2021 10:00 | Mostar | 1 : 1 | Velež |
Sporting
ilidža
|
|
F.A. Akademika
Sarajevo
|
25.04.2021 11:00 | Sporting | 3 : 2 | F.A. Akademika |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
25.04.2021 10:00 | Novi Grad | 2 : 2 | Željezničar | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Betaklub
Doglodi
|
25.04.2021 10:00 | Sarajevo | 0 : 4 | Betaklub |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Spartak
Subotica
|
25.04.2021 15:30 | Crvena zvezda | 0 : 4 | Spartak | ||||||
Mašinac
Niš
|
|
Sloga
Zemun
|
25.04.2021 15:30 | Mašinac | 2 : 0 | Sloga |
Vojvodina
Novi Sad
|
|
TSC
Kanjiža
|
25.04.2021 16:30 | Vojvodina | 1 : 0 | TSC | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Požarevac
Požarevac
|
25.04.2021 13:00 | Zemun | 1 : 5 | Požarevac |
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
|
|
Mačva
Šabac
|
25.04.2021 13:00 | ŽGFK Lavice Dubočica | 1 : 4 | Mačva | ||||||
Majdanpek
Majdanpek
|
|
Loznica
Loznica
|
25.04.2021 13:00 | Majdanpek | 4 : 1 | Loznica | ||||||
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
|
|
Heroj Polet
Jajinci
|
25.04.2021 13:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 11 : 0 | Heroj Polet |
Cvetex
Berane
|
|
Breznica
Pljevlja
|
25.04.2021 11:00 | Cvetex | 1 : 14 | Breznica |
Neretva
Metković
|
|
Agram
Zagreb
|
25.04.2021 14:00 | Neretva | 1 : 4 | Agram |
Emina
Mostar
|
|
Modriča
Modriča
|
25.04.2021 15:00 | Emina | 6 : 0 | Modriča | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Fortuna
Živinice
|
25.04.2021 17:00 | Radnik Bumerang | 1 : 2 | Fortuna |
Drina
Zvornik
|
|
Borac
Šamac
|
25.04.2021 14:30 | Drina | 4 : 1 | Borac |
Mladost
Nević Polje
|
|
FK Sloboda
Tuzla
|
25.04.2021 13:00 | Mladost | 0 : 2 | FK Sloboda |
Libero
Goražde
|
|
Inter
Posušje
|
25.04.2021 16:30 | Libero | 3 : 4 | Inter |
Spars Realway
Sarajevo
|
|
Podgorica
Podgorica
|
25.04.2021 16:00 | Spars Realway | 74 : 59 | Podgorica |
Princip
Zvornik
|
|
Budućnost BN
Bijeljina
|
25.04.2021 19:00 | Princip | 72 : 54 | Budućnost BN |
All Stars
Podgorica
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
25.04.2021 20:00 | All Stars | 58 : 85 | Sutjeska |
Drina
Zvornik
|
|
Maglić
Foča
|
25.04.2021 15:00 | Drina | 0 : 3 | Maglić | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Glasinac
Sokolac
|
25.04.2021 14:00 | Radnik | 3 : 1 | Glasinac | ||||||
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
25.04.2021 13:30 | ŽOK Leotar | 3 : 2 | Hercegovac |
Izviđač
Ljubuški
|
|
Konjuh
Živinice
|
25.04.2021 18:00 | Izviđač | 31 : 31 | Konjuh | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Iskra
Bugojno
|
25.04.2021 18:00 | Vogošća | 31 : 21 | Iskra |
Višegrad
Višegrad
|
|
Prijedor
Prijedor
|
25.04.2021 | Višegrad | 10 : 0 | Prijedor | ||||||
Kozara (Gr)
Gradiška
|
|
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
25.04.2021 16:30 | Kozara (Gr) | 26 : 28 | Kozara (KD) |
Sana 7
Sanski Most
|
|
Bosna TS
Tešanj
|
25.04.2021 18:00 | Sana 7 | 28 : 25 | Bosna TS | ||||||
Rudar
Banovići
|
|
Čelik
Zenica
|
25.04.2021 18:00 | Rudar | 23 : 22 | Čelik | ||||||
Gradačac
Gradačac
|
|
Krajina
Cazin
|
25.04.2021 18:00 | Gradačac | 43 : 18 | Krajina | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
25.04.2021 18:00 | Jajce | 32 : 16 | Donji Vakuf | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Kakanj
Kakanj
|
25.04.2021 18:00 | Žepče | 41 : 49 | Kakanj | ||||||
Čelik Junior
Zenica
|
|
Travnik
Travnik
|
25.04.2021 18:00 | Čelik Junior | 31 : 27 | Travnik |
Bosna
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
25.04.2021 18:00 | Bosna | 30 : 28 | Goražde | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Međugorje
Međugorje
|
25.04.2021 15:30 | Velež | 25 : 24 | Međugorje | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Zrinjski
Mostar
|
25.04.2021 16:30 | Čapljina | 29 : 28 | Zrinjski | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
25.04.2021 14:00 | Radnički | 30 : 30 | Vogošča Poljine Hills 2 |
Goražde
Goražde
|
|
Zrinjski
Mostar
|
25.04.2021 | Goražde | 19 : 20 | Zrinjski | ||||||
Borac
Banjaluka
|
|
Mira
Prijedor
|
25.04.2021 | Borac | 37 : 28 | Mira | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Katarina
Mostar
|
25.04.2021 | Krivaja | 40 : 30 | Katarina |
Rogatica
Rogatica
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
25.04.2021 16:00 | Rogatica | 33 : 14 | Nestro grupa Brod |
Turbina
Jablanica
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
25.04.2021 18:00 | Turbina | 36 : 36 | Lokomotiva | ||||||
Živinice
Živinice
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
25.04.2021 18:00 | Živinice | 23 : 42 | Sloga 2013 | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Krajina
Cazin
|
25.04.2021 18:00 | Bihać | 34 : 55 | Krajina | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Ilidža
Ilidža
|
25.04.2021 18:00 | Jedinstvo | 23 : 23 | Ilidža |
Budućnost 2
Podgorica
|
|
Rudar
Pljevlja
|
25.04.2021 17:00 | Budućnost 2 | 39 : 22 | Rudar | ||||||
Nikšić
Nikšić
|
|
Feniks
Podgorica
|
25.04.2021 19:00 | Nikšić | 32 : 29 | Feniks |
Komovi
Andrijevica
|
|
Ulcinj
Ulcinj
|
25.04.2021 16:00 | Komovi | 23 : 26 | Ulcinj |