0 : 0

Remi Borca i Slobode

30.05.2021 Administrator DC

Slobodsa - Borac 0:0

U posljednjem premijerligaÅ”kom kolu ove sezone, Sloboda je na TuÅ”nju dočekala novog Ā prvaka Borac, a susret je okončan remijem rezultatom 0:0.

Ā

Igralo se otvoreno na obje strane, no mreže se Ā nisu tresle. Izdvajamo tek dvije prilike Husejinovića i Dženisa Beganovića, no odbrana Borca bila je sigurna. S druge strane VranjeÅ” je bio u sjajnoj prilici pred golom Tuzlaka, ali je loptu glavom poslao kraj gola Slobode. Sjajno mu je centrirao Dujaković.

U drugom poluvremenu tempo je opao, Boac je u par navrata bio u prilici da ugrozi gol Slobode, no sve se zavrÅ”avalo bez mnogo uzbuđenja. Tuzlaci su prijetili iz kontranapada preko nezaustavljivog Husejinovića koji je odlično prolazio po krilima i centrirao, ali ga saigrači nisu pratili.

Najbolju priliku na TuÅ”nju imali su domaćini u 88. minuti. Osmić je sjajno sa lijeve strane uputio centarÅ”ut, ali Alić kasni na ovu loptu. Mladi napadač Slobode bio je tek metar udaljen od gol linije gostiju.

Premijer liga BiH Premijer liga BiH m:tel Premijer liga BiH Sloboda Borac