Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Famos
Vojkovići
|
03.06.2023 17:30 | Slavija | 3 : 0 | Famos | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
03.06.2023 17:30 | Tekstilac | 2 : 1 | Ljubić | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Drina
Zvornik
|
03.06.2023 17:30 | Laktaši | 4 : 0 | Drina | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Željezničar
Banja Luka
|
03.06.2023 17:30 | Krupa | 6 : 2 | Željezničar | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
03.06.2023 17:30 | Kozara | 1 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
03.06.2023 17:30 | Omarska | 3 : 1 | Sloboda (MG) | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
03.06.2023 17:30 | Modriča | 4 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Podrinje
Janja
|
03.06.2023 17:30 | Sloboda (NG) | 2 : 4 | Podrinje |
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Sloboda
Piskavica
|
03.06.2023 17:30 | Spartak 2013 | 10 : 3 | Sloboda |
Borac
Osmaci
|
|
Čelopek
Čelopek
|
03.06.2023 18:00 | Borac | 6 : 3 | Čelopek |
Polet
Čović Polje
|
|
Mladost
Trnjaci
|
03.06.2023 17:30 | Polet | 3 : 0 | Mladost |
Goražde
Goražde
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
03.06.2023 17:30 | Goražde | 4 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Mladost
Doboj/Kakanj
|
03.06.2023 17:30 | Travnik | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Radnik
Hadžići
|
03.06.2023 17:30 | Zvijezda | 2 : 1 | Radnik | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Simm-Bau
Kosova
|
03.06.2023 17:30 | Gradina | 5 : 3 | Simm-Bau | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Budućnost
Banovići
|
03.06.2023 17:30 | Bratstvo | 1 : 3 | Budućnost | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
GOŠK
Gabela
|
03.06.2023 17:30 | Rudar | 2 : 1 | GOŠK | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
03.06.2023 17:30 | TOŠK | 2 : 0 | Tomislav |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Romari
Vitez
|
03.06.2023 17:30 | Podgrmeč | 1 : 7 | Romari | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
FK Vitez
Vitez
|
03.06.2023 17:30 | Iskra | 3 : 1 | FK Vitez | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
03.06.2023 17:30 | Krajina | 0 : 2 | Kiseljak | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
03.06.2023 17:30 | Vlašić | 4 : 8 | Sloga | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
03.06.2023 17:30 | Vitez | 3 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Rudar (HB)
Han Bila
|
03.06.2023 17:30 | Bratstvo | 4 : 0 | Rudar (HB) | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Rudar (K)
Kamengrad
|
03.06.2023 17:30 | Brnjaci | 0 : 0 | Rudar (K) |
AC Ajaccio
|
|
Olympique de Marseille
|
03.06.2023 21:00 | AC Ajaccio | 1 : 0 | Olympique de Marseille | ||||||
AJ Auxerre
|
|
RC Lens
|
03.06.2023 21:00 | AJ Auxerre | 1 : 3 | RC Lens | ||||||
AS Monaco
|
|
Toulouse
Toulouse
|
03.06.2023 21:00 | AS Monaco | 1 : 2 | Toulouse | ||||||
FC Nantes
|
|
Angers
Angers
|
03.06.2023 21:00 | FC Nantes | 1 : 0 | Angers | ||||||
Lorient
Lorient
|
|
RC Strasbourg
|
03.06.2023 21:00 | Lorient | 2 : 1 | RC Strasbourg | ||||||
OGC Nice
|
|
Olympique Lyonnais
Lyon
|
03.06.2023 21:00 | OGC Nice | 3 : 1 | Olympique Lyonnais | ||||||
Paris Saint-Germain
|
|
Clermont Foot 63
|
03.06.2023 21:00 | Paris Saint-Germain | 2 : 3 | Clermont Foot 63 | ||||||
Stade Brestois 29
|
|
Stade Rennais
|
03.06.2023 21:00 | Stade Brestois 29 | 1 : 2 | Stade Rennais | ||||||
Stade de Reims
|
|
Montpellier
Montpellier
|
03.06.2023 21:00 | Stade de Reims | 1 : 3 | Montpellier | ||||||
Troyes
Troyes
|
|
Lille OSC
|
03.06.2023 21:00 | Troyes | 1 : 1 | Lille OSC |
Cremonese
Cremona
|
|
Salernitana
Salerno
|
03.06.2023 21:00 | Cremonese | 2 : 0 | Salernitana | ||||||
Empoli
Empoli
|
|
Lazio
Roma
|
03.06.2023 21:00 | Empoli | 0 : 2 | Lazio | ||||||
Torino
Torino
|
|
Inter
Milan
|
03.06.2023 18:30 | Torino | 0 : 1 | Inter |
Rudar
Pljevlja
|
|
Mornar
Bar
|
03.06.2023 18:00 | Rudar | 2 : 1 | Mornar | ||||||
Berane
Berane
|
|
Mornar
Bar
|
03.06.2023 18:00 | Berane | 0 : 2 | Mornar |
Neum
Neum
|
|
Velež
Mostar
|
03.06.2023 12:30 | Neum | 3 : 1 | Velež | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Igman
Konjic
|
03.06.2023 10:00 | Klis | 0 : 3 | Igman | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
03.06.2023 12:30 | Brotnjo | 3 : 4 | Branitelj | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Stolac
Stolac
|
03.06.2023 10:30 | Leotar | 2 : 2 | Stolac |
Baton
Sarajevo
|
|
Stupčanica
Olovo
|
03.06.2023 12:30 | Baton | 3 : 1 | Stupčanica | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
03.06.2023 12:30 | SAŠK Napredak | 2 : 2 | Novi Grad | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Rudar
Breza
|
03.06.2023 12:30 | Bosna | 2 : 0 | Rudar |
Fortuna
Zenica
|
|
Žepče 1919
Žepče
|
03.06.2023 12:30 | Fortuna | 4 : 1 | Žepče 1919 | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Romari
Vitez
|
03.06.2023 12:30 | Borac | 0 : 15 | Romari | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
TOŠK
Tešanj
|
03.06.2023 12:30 | Krivaja | 5 : 1 | TOŠK |
Baton
Sarajevo
|
|
Stupčanica
Olovo
|
03.06.2023 10:00 | Baton | 2 : 0 | Stupčanica | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
03.06.2023 10:00 | SAŠK Napredak | 2 : 3 | Novi Grad | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Rudar
Breza
|
03.06.2023 10:00 | Bosna | 6 : 0 | Rudar |
Fortuna
Zenica
|
|
Žepče 1919
Žepče
|
03.06.2023 10:00 | Fortuna | 2 : 2 | Žepče 1919 | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Romari
Vitez
|
03.06.2023 10:00 | Borac | 1 : 6 | Romari | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
TOŠK
Tešanj
|
03.06.2023 10:00 | Krivaja | 3 : 0 | TOŠK |
Neum
Neum
|
|
Velež
Mostar
|
03.06.2023 10:00 | Neum | 0 : 10 | Velež | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
03.06.2023 10:00 | Brotnjo | 7 : 3 | Branitelj |
Sloga
Saničani-Rakelići
|
|
FSA
Prijedor
|
03.06.2023 11:00 | Sloga | 1 : 1 | FSA | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Omladinac
Draksenić
|
03.06.2023 11:00 | Plamen | 2 : 1 | Omladinac |
Džaja
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
03.06.2023 11:30 | Džaja | 0 : 0 | Željezničar Sport team | ||||||
Lauš
Lauš
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
03.06.2023 10:30 | Lauš | 1 : 6 | Omladinac |
Hajduk
Batkuša
|
|
Omladinac
Modriča
|
03.06.2023 18:00 | Hajduk | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
|
Sloga (J)
Jakeš
|
03.06.2023 15:00 | Sloga (DP) | 2 : 2 | Sloga (J) |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Jajce
Jajce
|
03.06.2023 14:30 | Radnik | 0 : 3 | Jajce |
Bosna
Kalesija
|
|
ŠF Živinice 22
Živinice
|
03.06.2023 10:00 | Bosna | 3 : 0 | ŠF Živinice 22 | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Mladost
Velika Brijesnica
|
03.06.2023 10:00 | Rainci | 4 : 1 | Mladost | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Mladost
Solina
|
03.06.2023 10:00 | Proleter | 2 : 2 | Mladost |
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
03.06.2023 10:00 | Laktaši | 1 : 3 | Sloboda | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
03.06.2023 10:00 | Proleter | 0 : 5 | Rudar Prijedor | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Kozara
Gradiška
|
03.06.2023 10:00 | Polet 1926 | 0 : 10 | Kozara | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
03.06.2023 17:00 | Željezničar | 0 : 2 | Krupa | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Borac
Banja Luka
|
03.06.2023 10:00 | Ljubić | 1 : 3 | Borac |
Radnički 1971
Karakaj
|
|
Drina
Zvornik
|
03.06.2023 10:00 | Radnički 1971 | 0 : 6 | Drina | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
03.06.2023 10:00 | Borac | 1 : 8 | Zvijezda 09 |
Brzi
Busnovi
|
|
Omarska
Omarska
|
03.06.2023 10:00 | Brzi | 4 : 1 | Omarska | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
FSA
Prijedor
|
03.06.2023 10:00 | Gomjenica | 1 : 3 | FSA |
Džaja
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport tim
Banja Luka
|
03.06.2023 10:00 | Džaja | 0 : 10 | Željezničar Sport tim | ||||||
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
03.06.2023 09:00 | Lauš | 0 : 9 | Omladinac | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Mladost Farma prom
Banja Luka
|
03.06.2023 18:00 | Mladost | 4 : 0 | Mladost Farma prom |
Janja 2009
Janja
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
03.06.2023 14:00 | Janja 2009 | 0 : 10 | Sloboda |
Birač
Derventa
|
|
Lokanj
Lokanj
|
03.06.2023 09:00 | Birač | 4 : 1 | Lokanj |
Hercegovac
Bileća
|
|
Stakorina
Čajniče
|
03.06.2023 12:00 | Hercegovac | 3 : 0 | Stakorina | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Velež
Nevesinje
|
03.06.2023 11:30 | Sutjeska | 4 : 0 | Velež |
Romari
Vitez
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
03.06.2023 10:30 | Romari | 0 : 1 | Sport Prevent |
Miri
Miričina
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
03.06.2023 12:00 | Miri | 3 : 0 | OFK Tuzla |
Velež
Mostar
|
|
Rama
Rama -Prozor
|
03.06.2023 11:30 | Velež | 2 : 0 | Rama | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Blagaj
Blagaj
|
03.06.2023 11:30 | Zrinjski | 2 : 2 | Blagaj | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
03.06.2023 17:00 | Mostar | 5 : 0 | Brotnjo |
Kupres 97
Kupres
|
|
Posušje
Posušje
|
03.06.2023 11:30 | Kupres 97 | 0 : 3 | Posušje | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Drinovci
Drinovci
|
03.06.2023 17:30 | Kamešnica | 0 : 3 | Drinovci | ||||||
Šujica
Šujica
|
|
Posušje
Posušje
|
03.06.2023 11:30 | Šujica | 0 : 4 | Posušje |
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
03.06.2023 12:00 | Laktaši | 1 : 6 | Sloboda | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
03.06.2023 12:00 | Proleter | 0 : 5 | Rudar Prijedor | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Kozara
Gradiška
|
03.06.2023 12:00 | Polet 1926 | 1 : 6 | Kozara | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
03.06.2023 18:45 | Željezničar | 4 : 0 | Krupa | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Borac
Banja Luka
|
03.06.2023 12:00 | Ljubić | 0 : 11 | Borac |
Radnički 1971
Karakaj
|
|
Drina
Zvornik
|
03.06.2023 12:00 | Radnički 1971 | 2 : 2 | Drina |
Gomjenica
Prijedor
|
|
FSA
Prijedor
|
03.06.2023 11:30 | Gomjenica | 3 : 1 | FSA |
Margo
Banja Luka
|
|
Gorica
Šipovo
|
03.06.2023 10:00 | Margo | 0 : 3 | Gorica |
Budućnost
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
03.06.2023 12:00 | Budućnost | 2 : 0 | Mladost |
Hercegovac
Bileća
|
|
Stakorina
Čajniče
|
03.06.2023 11:00 | Hercegovac | 3 : 0 | Stakorina | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Velež
Nevesinje
|
03.06.2023 10:00 | Sutjeska | 8 : 0 | Velež |
Bambi
Tuzla
|
|
Šampion 2017
Tuzla
|
03.06.2023 10:00 | Bambi | 0 : 3 | Šampion 2017 | ||||||
Mladost (T)
Tinja
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
03.06.2023 10:00 | Mladost (T) | 0 : 9 | Tuzla Siti | ||||||
Lion
Brčko
|
|
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
|
03.06.2023 10:00 | Lion | 0 : 3 | Mladost (VB) | ||||||
Mladost (ST)
Solina - Tuzla
|
|
Rudar
Bukinje
|
03.06.2023 16:00 | Mladost (ST) | 0 : 1 | Rudar |
Rijeka
Šerić
|
|
Radnički
Lukavac
|
03.06.2023 10:00 | Rijeka | 0 : 2 | Radnički |
Mladost 2015
Podgorica
|
|
Cvetex
Berane
|
03.06.2023 16:30 | Mladost 2015 | 12 : 0 | Cvetex |
Leotar 2
Trebinje
|
|
Sava 2019
Brod
|
03.06.2023 16:00 | Leotar 2 | 37 : 17 | Sava 2019 |