Nije joÅ” jednom uspio Radović.
82'
Nije Ateljević uspio na pravi način iskoristiti ubacivanje Nikole Mojovića.
78'
67 minut 2:1. Radović je uposlio Vida Ivanovića koji sa vrha peterca matira nemoćnog Markovića.
67'
Penal
Penal za Tekstilac.
57'
Ofsajd
Sosa je pogodio mrežu, ali je bio u ofsajdu.
55'
Nakon ubacivanja Nikole Mojovića, kasni Radović.
48'
Tuukao je nakon kornera, glavom pored gola.
40'
Stanojević je asistirao sa desne strane, Ristović precizan.
14'
Dobra prilika za Tekstilac u 5. minutu Sosa Markos je izbio sam pred gol Sutjeske. U poslednjem trenutku opasnost jeotklonio Mihajlović
5'
Postava
MiloÅ” Pajević(G) , Vide Ivanović , Dejan Jolović , BoÅ”ko Radović , Nikola Mojović (K), Đorđe Milutinović , Bojan Mihajlović , Nenad Stanojević , Pavle Bonić , Jovica Dačević , SlaviÅ”a Ristović , REZERVE Darko Krnojelac(G) , Dejan RaÅ”ević , Marko Ivanović , Nemanja Milutinović , Milan Vladičić , Aleksej Bjelogrlić , Igor Ateljević , Nikola Batinić ,
Postava
Igor Marković(G) , DuÅ”an Marić (K), Antonio Aleksić , SaÅ”a Đekić , Albert Abnner De Melo Oliveira , UroÅ” Jovanović , NebojÅ”a Prljeta , Aleksandar KuÅ ljiĆ , Srđan BaÅ”ić , Marcos Ignacio Sosa , SaÅ”a Duvnjak , REZERVE Neven Plisnić(G) , Predrag Lejić , Ozren Perić , Gavrilo Teofilović ,
Protokol
Sudije: Vanja Ajder (Banja Luka) [Glavni], Dejan Stjepanović (Banja Luka) [Pomoćnik], Branimir Đermanović (Čelinac) [Pomoćnik]