Završeno 1:0. 350 ulaznica prodato za liječenje Vlade Borkovića.
Crveni karton
Isključen Jevtić.
81'
Šut na gol
Avramović brani ispred Stjepanovića u peterca stopostotnu šansu nakon ubačaja Bunića, sljedeći minut Šakić pored gola
66'
Izmena
Lolić - Petković V. izmjena Kozara
62'
Šut na gol
Golman Podrinja interveniše ispred Novakovića nakon ubačaja sa lijeva Petrovića
52'
Šut na gol
Odlično proigravanja Jandrića za Šakića, ali ovaj komplikuje i odbrana oduzima loptu
51'
Šut na gol
. Lolić izvodi slobodni, kombinacija za Novakovića, ovaj sa osam metara preko gola
47'
Sami kraj poluvremena Bunić centrira sa desne strane, Glišić postiže glavom gol za vođstvo Kozare od 1-0.
42'
Šut na gol
Kremenović sam pred golmana, šutIRA i pogađa prečku, ostaje 0:0.
41'
Šut na gol
Dobra akcija Podrinja, ali napadači ne stižu glavom zahvatiti ubačaj s desne strane.
31'
Šut na gol
Pokušaj proigravanja Lolića nakon slobodnog udarca izblokiran
26'
Šut na gol
Šakić nakon dobre asistencije Lolića šutira slabo pored gola
25'
Šut na gol
Petrović dobro centrira sa lijeva, odbrana izbija u korner. Nakon dva uzastopna kornera, Šakić sa osamnaest metara preko gola​
17'
Šut na gol
Prvi pokušaj kontra napada Podrinja u desetom minutu, ali bez opasnosti po gol Kozare
10'
Šut na gol
Glišić preko gola sa dvadeset metara, ovaj put iz igre.
8'
Penal
Penal za Kozaru. Glićić  šutira preko gola,ostaje 0:0.
6'
U Gradišci je počela utakmica 2. kola I lige Republike Srpske FK Kozara – Podrinje (Janja)
5'
Kozara: Ilić, paštar, O. Petrović, Šakić, Lolić, Kremenović, Glišić, Jandrić, Bunić, Stjepanović, Kondić. Na klupi: Dončić, Komljenović, Ninković, Gvozden, Novaković, Petković. Trener: Vule Trivunović.
Podrinje:Avramović, Zariić, Guzoijan, Jevtić, Došlo, Đokić, Vujić, Hadžić, Arnautović, Janjić, Karjašević. Na klupi: Ćurčić, Zekić, Rakić, Mitrović, Čelahmetović, Musić, Lupi. Trener: Senad Hadžić.
Kremenović sam pred golmanom,srušen,ali samo korner.