Sarajke dolaze do izjednačenja, pogodak postigla Jasna Đoković
81'
Mostarke i dalje vode 1:0, stadion Rođeni je eksplodirao.
70'
Evo pogotka za domaće, Mostar je u transu, Minela Gačanica direktno iz kornera pogađa za veliko slavlje na stadionu Rođeni.
62'
Mreže miruju još uvijek.
60'
I dalje nema golova na meču, SFK prijeti, Emina se brani.
51'
Počinje drugo poluvrijeme u Mostaru.
46'
Nema promjene rezultata u Mostaru.
33'
I dalje nema pogodaka u Mostaru, Emina pokušava na kontranapade nešto više da napravi, SFK drži posjed lopte i napada.
20'
Nema pogodaka u Mostaru, SFK ima incijativu.
10'
Utakmica je ovog momenta počela.
1'
Mostar. Stadion: Rođeni. Glavni sudija: Samir Kapo (Kakanj). Pomoćnici: Sanel Alihodžić (Zenica), Alzan Pločo (Sarajevo). Posmatrač suđenja: Vedran Zovko (Mostar). Delegat: Mihriđana Begović (Sarajevo).
Faković, Bojanić, A. Isaković, Denda, Husić, Gačanica, Hrelja, Velagić, Kršo, A. Isaković, Bjelica. Na klupi su još: Lovrić, Demirović, Begović, Kreća. Trener: Zijo Tojaga.
Hasanbegović, Nedić, Bektaš, Đoković, A. Spahić, A. Spahić, Kuč, Hamzić, Mujkić, Spasojević, Selimović. Na klupi su još: Hodžić, Crnjak, Numanović, Krajnić, S. Spahić, Marevac, Čorbić. Trener: Samira Hurem.
Završeno je prvo poluvrijeme na stadionu Rođeni u Mostaru, nakon prvih 45. minuta rezultat je 0:0. Najbolja prilika u prvom dijelu igre bila je za Sarajke koje su pogodile stativu.
Utakmica završena
Utakmica je upravo završena, SFK 2000 Sarajevo nosi bodove kući, te su ostvarile pobjedu rezultatom 1:2.