13.03.2020 06:06 Administrator DC

Ušće izborilo majstoricu

Košarkasice Ušća, izborile su majstoricu za finale lige Republike Srpske.   Početak je pripao timu Feniksu, da bi  djevojke Ušća  do kraja prve četvrtine okrenule i povele 21:17. Drugi period oblježio je pad Ušća, pa se na  poluvrijeme otišlo kod rezultata 29:36 za gođće  Treći period od rezultata  31:42 za Feniks, u znaku  uragan djevojaka Ušća i serijom 18:2 dolaze do 49:44, početkom...

11.03.2020 22:28 Predrag Nišić

Brat sudi bratu

Sutra se u Banjoj Luci  igra revanš meč  prvenstva Srpske za košarkašice .U polufinalnom duelu gradskih rivala  sastaju se domaći Feniks i Ušće.U prvom meču  slavile su košarkašice Feniksa,koje su  i osvojile regularni dio prvenstva. Ipak jedan podatak je zanimljiv za navedeni susret,naime utakmicu će suditi Bojan Kosić koji je brat  Darka Kosića .A Darko Kosić je trener košarkašica Feniksa....