Sutjeska pregazila Drinu u drugom poluvremenu (video)

Nekada derbi Prve lige Republike Srpske danas je odigran u drugoligaškom karavanu. Sutjeska iz Foče je na svom terenu ugostila Drinu iz Zvornika i ostvarila pobjedu od 5:2.

Ništa nije slutilo na debakl Zvorničana na stadionu kraj Ćehotine, ali se to dogodilo u drugom poluvremenu. Naročito, kada su poveli sa 1:0 golom Stefana Spasojevića u 5. minutu, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Nastavak sussreta kreće golom Filipa Filipovića u 53. minutu kojim domaći stižu do poravnanja. Zatim je Dejan Rašević sa bijele tačke pogodio za preokret u 60. minutu, a na 3:1 je povisio Bojan Todorović u 72. minutu. Pet minuta kasnije Todorović je ponovo egzekutor za 4:1.

Tek, u 88. minutu Darko Boričić pogađa za 4:2, ali FIlip Filipović drugim golom u 90. minutu završava posao za konačnih 5:2.

SUTJESKA - DRINA 5:2 (0:1)
Stadion u Foči
Gledalaca: 120
Sudija: Marko Domazet (Istočno Sarajevo)
Strijelci: 0:1 Spasojević 5, 1:1 Filipović 53, 2:1 Rašević 60 (p)3:1 Todorović 72, 4:1 Todorović 77, 4:2 Boričić 88, 5:2 Filipović 90
Žuti kartoni: Elez, Todorović, Mrgud (Sutjeska), Alić, Pljevaljčić, Čelić (Drina)

Sutjeska: Šehovac, M.Vasiljević, Filipović, Šupić (od 46. Mrgud), Rašević, D. Mojović, Todorović, Elez, Sekulić (od 61. M.Mojović), Krajišnik (od 81. Davidović), Žugić  Trener: Duško Rašević

Drina: Todorović, Trifković, Erić, Alić, Damjanović, Marković, Jokić, Boričić, Pljevaljčić (od 83. Čelić), Spasojević (od 75. Jezdić), Vasić  Trener: Srđan Bajić

Drina HE 1 : 4 Glasinac 2011
Romanija 1 : 1 Drina
Budućnost 2 : 0 Sutjeska
Proleter 2 : 0 Mladost (R)
Milići 3 : 1 Jedinstvo