Avdalović zaustavio Stakorinu

Fudbaleri gatačke Mladosti savladali su na svom terenu ekipu Stakorine iz Čajniča rezultatom 1-0 (1-0).

Fudbaleri Mladosti prekinuli su niz Stakorine od 13 utakmica bez poraza.

Po hladnom vremenu u Gacku zanimljivu utakmicu odigrali su Mladost i Stakorina, a domaći fudbaleri bili su bolji za jedan gol.

Gosti su imali svoje prilike iz prekida kao i iz  kontranapada.Jednu takvu situaciju, imali su gosti sredinom prvog poluvremena kad je Avdalović spasio čist gol.

Nakon toga korner za goste, Matković kratko boksuje, a šut Katane Matković izbacuje u korner.

Pred kraj prvog poluvremena u 42' Pušara je centrirao, Avdalović pogađa za 1-0.

U drugom poluvremenu gosti su pokušali doći do izjednačenja,  Nešković je šutirao Matković je bio na mjestu.

Do kraja utakmice Mrdak je postigao gol koji je poništio pomoćni sudija zbog ofsajda.

Važno je napomenuti da je Mladost igrala bez, Mrkovića, Ćeranića, Kandića.

Mladost (G) - Stakorina (Č) 1-0 (1-0)

Sudija: Velibor Vidaković ( Zvornik ). Žuti karton: Pušara ( Mladost )

Mladost (G): Matković, Goranović, Avdalović, Slijepčević, Sudzum, Pušara (K), Zirojević, Tepavčević, Šarenac (od 69' Stajić), Krstojević ( od 81' Dubljević)

Stakorina: Bojanović, Dačević (od  59' Tadić), Katana (K) ( od 78' Gigović), Jovanović, Mrdak, Milović, Simović ( od 76' Stjepanović), Tadić T, Milovanović, Nešković, Simović N.

Igrač utakmice: Jefto Avdalović ( Mladost ).

Podrinje 0 : 3 Velež
Glasinac 1936 2 : 1 Proleter
Drina HE 4 : 1 Romanija