0 : 1

Juniori Radnika slavili u Banjaluci

27.04.2018 Administrator DC

Juniori Borca poraženi su danas na pomoćnom terenu Gradskog stadiona od ekipe bijeljinskog Radnika rezultatom 0:1 u utakmici 21. kola Premijer lige i propustili Å”ansu da po prvi put od starta sezone vežu tri prvenstvene pobjede, s obzirom da su u prethodna dva kola savladali Velež u Vrapčićima i Mladost u Banjaluci.

Jedini gol na danaÅ”njoj utakmici viđen je u 25. minutu: silovito je iskosa sa desne strane Å”utirao Radovan Vujić i odličnim udarcem poslao loptu pod prečku golmana Amara Bajića.

Nakon nepotpunog 21. kola, Borac je i dalje na desetoj poziciji sa 22 boda, dok je Radnik sedmi sa 31 bodom.

U narednom kolu, izabranici Zorana DragiÅ”ića će gostovati ekipi Viteza, koja pet kola prije kraja takmičenja zauzima pretposljednje mjesto sa samo jednom pobjedom i 7 osvojenih bodova.

Uskoro fotografije sa utakmiceā€¦

BORAC ā€“ RADNIK 0:1 (0:1)

strijelci: 0:1 Vujić (25.), stadion: pomoćni teren Gradskog stadiona, gledalaca: 50, sudija: MiloÅ” Gigović (GradiÅ”ka), žuti kartoni: ā€“ .

BORAC: Bajić, Dubravac (od 68. minuta Žarić), Milutinović, Arsić, Burgić (od 63. minuta Bosnić), Turanjanin (od 13. minuta Jagodić), Kuruzović (od 59. minuta Bamburać), Eskić, Banović, Grahovac (od 46. minuta Mirčić), Vukobratović. Trener: Zoran DragiÅ”ić.

RADNIK: S. Hodžić, Marinković, Gospavić, Zekanović, Vujić (od 76. minuta H. Hodžić), Nikolić, Purić, Hasikić (od 46. minuta Vrućinić), Knežević, Mitrović, Živanović. Trener: SlaviÅ”a Mitrović.

(borac-sport, foto: borac-sport)