U Bratuncu sve gotovo,bodovi idu u Trebinje

Novi trijumf Leotara

27.04.2019 Trebinje Live

Leotar (arhiva)

U 24. kolu Druge lige Republike Srpske-grupa istok FK "Leotar je pobijedio FK "Bratstvo" u Bratuncu sa 1:4 (1:1).

Nemanja Nikolić je postigao tri gola za Trebinjce. Načeo je mrežu domaćina u 9. minutu. Domaćini su preko Petrovića izjednačili na 1:1 u 31. minutu i neriješenim rezultatom otišlo se na odmor.

Tokom drugog poluvremena viđena su još tri gola u mreži domaćeg golmana Popadića. Prvo je autogolom Mijatovića Leotar u 51. minutu došao u vođstvo od 1:2.

Nikolić je u 63. minutu postigao treći gol za svoju ekipu. Ćetvrti gol za Trebinjce, a svoj osmi u prvenstvu Nikolić je dao u 76. minutu i postavio konačan rezultat 1:4.

U sljedećem kolu u Bileći gostuje FK "Jedinstvo" iz Brodca kod Bijeljine.

Bratunac - Leotar 1:4

FK "Bratstvo": Popadić, Tomić, Mijatović, Džanić, Grujičić, P. Petrović, Armin Smajilović, Nj. Petrović, Pavlović (od 60. minuta Milanović), Aljo Smajilović (od 83. minuta M. Petrović), Kuljanin (od 64. minuta Avramović).

FK "Leotar": Perišić, Mladen Perović, Bokić (od 79. minuta Asanović), Vučić, Janjić, Ramić, Zečević (od 83. minuta Begenišić), Čolić, Ristić (od 61. minuta Ćeranić), Nikolić.