3 : 0
2 : 0
Igrao se 77.minut kada su domaći fudbaleri izgradili prelepu akciju. Onda je Srđan Todorović centrirao sa leve strane, a Ognjen Jaćimović povećao prednost domaćina.
77.minut'
Tim Modriče je poveo sa 1:0. Strelac Blagojević.
10.minut'
Modriča Alfa – Sutjeska Foča Modriča. Stadion: dr. Milan Jelić. Glavni sudija: Dražen Marić ( Bijeljina). Pomoćnici: , Radmilo Vuković ( Bijeljina) , Bojan Rakić ( Bijeljina). Četvrti sudija: Vojislav Vuković (Bijeljina). Posmatrač suđenja: Drago Lukić (Prijedor). Delegat: Slavko Pančić (Doboj).
M.Maslić, Karamanović, Blagojević, Lukić, Todorović, Trivan, Jaćimović, Stepančev, Trifković, Kojić, Mrđan Na klupi su: Tripić, Perić, Tadić, D. Maslić, Radić, Miljević, Kostadinović. Trener: Branko Savić.
Hodžić,D. Pavlović, S.Pljevaljčić, Rašević, Radović, Okuka, Medan, M.Ivanović, Milić, O.Pljevaljčić, Čvoro Na klupi su: J. Pavlović, VLadičić, Plemić. Trener: Momčilo Stanić.
Domaćin vodi sa 2:0.
Lepi pozdravi iz Modriče. O de je finiš prvog perioda igre, a domaćin vodi sa 2:o. Prvo je Zoran Blagojević igrao glavom za prednost Modriče, a onda je Petar Mrđan povisio prednost. Tropsko vreme, a meč posmatra oko 450 gledalaca
Poluvreme u Modriči: Modriča - Sutjeska 2:0.
Nastavljena utakmica u Modriči, domaćin vodi sa 2:0.
Šut na gol
Sutjeska je agilnija u ovih šest minuta nastavka utakmice.
Izmena
Ranije je Stefana Trivana zamenio Marko Tadić, a sada je umesto Petra Mrđana u igri Petar Miljević.
Šut na gol
Jaćimović je maestralno šutorao u 82.minutu, Samed Hođžić je loptu preko gola poslao u korner
Utakmica završena
Pobedom nad Sutjeskom od 3:0, Modriča je sačuvala prvoligaški status. Iako su neki, koji o fudbalu malo šta znaju, poput sponzora, govorili da će se ovog leta izboriti Premijer liga BiH, vrhunsko vođenje kluba od strane Petra Jelića i nove navike trenera Branka Savića sprečile su ispadanje iz Prve lige RS. Da posluži kao opomena, nauk za naredne sezone. Pozdrav iz Modriče.