EL: Pao bolji od Efesa

Košarkaši Panatinaikosa došli su do vrijedne pobjede. Oni su u 21. kolu Evrolige savladali ekipu Efesa sa 88-75.

Pao je odlično otvorio meč. Igrali su jako čvrsto u odbrani, raznovrsno u napadu i imali su osam poena prednosti nakon prvog perioda. U drugom periodu su imali i deset poena prednosti ali Efes je do kraja prvog poluvremena uspio smanjiti na 42-37. Pao u drugo poluvrijeme ulazi serijom 15-1 i odlaze na velikih +19. Međuti, uporni gosti pronalaze ritam i uspijevaju da se vrate u meč. U poslednjem periodu prilazili su i na -4 ali je Pao uspješno odbio sve njihove nalete.

Pao je do pobjede predvodio Kalates sa 20 poena, osam skokova i 13 asistencija a goste je predvodio Bobua sa 15 poena.