(FOTO) Juniori Željezničara slavili u Istočnom Sarajevu

Juniori Željezničara savladali su danas u Istočnom Sarajevu domaću Slaviju sa 3:1 u utakmici 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

U utakmici koja je odigrana po nevjerovatno teškom vremenu za sve aktere meča, pa i za publiku, pamtiće se samo rezultat, a on je otišao na stranu Željezničara, po viđenom zasluženo.

Poveo je Željezničar već u 6. minutu kada je prodor Edina Mujića iskoristio Muhamed Salanović i lako pogodio za 1:0. Željezničar je dominirao posjedom u prvom poluvremenu, međutim nisu to materijalizovali kroz neke šanse. Strpljivo su gradili napade, a to im se isplatilo u 43. minutu kada Hamza Gasal pogađa za 2:0.

U drugo poluvrijeme Slavija ulazi mnogo odlučnije, kreću sa napadima, te su to krunisali golom Uroša Kovačevića u 69. minutu. To je razdrmalo u drugom poluvremenu uspavane goste sa Grbavice, te u 83. minutu golom Sedada Subašića dolaze do 3:1, što je bio i konačan rezultat, ispostaviće se.