Remi Sloge dva i Prijedora

DOBOJ – OSJEČANI – Rukometaši Sloge dva i Prijedora odigrali su neriješeno 31:31 u okviru 10.kola M.tel prve lige Republike Srpske.

Od starta utakmice igralo se gol za gol. Sve do 13.minuta kada Sloga dva odlazi na plus tri 7:4. U 21.minutu Dobojlije imaju ponovo tri gola viška 13:10. Ali onda gosti serijom 3:0 dolaze do izjednačenja 13:13 (26.minut). Dva minuta prije kraja prvog dijela gosti prvi put na utakmici dolaze u vođstvo 15:14. Ali Slogaši dodaju gas i sa tri uzastopna gola na odmor odlaze sa vođstvom 17:15.

U nastavku gosti kreću agilnije i prave seriju 4:0 za vođstvo 20:18 u 36.minutu. U 45.minutu sa nova tri gola u nizu domaći prelaze u vođstvo 24:23. U 53.minutu Sloga 2 ima dva gola prednosti 29:27. Tri minuta prije kraja Sloga je imala vođstvo 31:29. Međutim nisu uspjeli sačuvati prednost. U posljednjim trenucima utakmice dosuđen je sedmerac za goste koji su realizovali za 31:31. Preostalo je malo vremena da Sloga pokuša ostvariti pobjedu. Na kraju remi 31:31.

Najefikasniji u redovima Sloge bili su Miloš Maksimović sa 9, te Danilo Ristić sa 8 i Ognjen Maksimović sa 7 golova. Kod gostiju najubojitiji bili su Mirko Dugajlić sa 10 i Milan Marinović sa 7 golova.

SLOGA 2 – PRIJEDOR 31:31 (17:15)

Dvorana: Osnovne škole „Radoje Domanović“ Osječani. Bez publike. Sudije: Vawa Simić i Vesna Ostojić (Obje iz Doboja). Delegat: Siniša Simić (Doboj). Sedmerci: Sloga 2 4(4), Prijedor 8(7). Isključenja: Sloga 2 8, Prijedor 6 minuta.

SLOGA 2: Đukanović, Ognjen Maksimović 7(2), Marinko Blagojević, Đurđević 4, Đurić, Ristić 8,  Miloš Maksimović 9(2), Milanović, Gavrić, Nikola Nakić 2, Igor Nakić 1, Gužvić, Marković, Spasojević, Bajović (13 odbrana, sedmerac). Trener: Aleksandar Miličević.

PRIJEDOR: Babić (2 odbrane), Škarić 3, Tubin, Kovačević, Marinović 7(2), Dugajlić 10 (5), Vokić 1, Đorojević 2, Topić (12 odbrana), Baltić 3, Mladen Blagojević 5. Trener: Milan Miljuš.

Višegrad - HED : ORK Borac
Kotor Varoš : Sloga
Mladost : Derventa
Bijeljina : Kozara (G)
Slavija : ORK BL