XS
SM
MD
LG

Sloga cup 2021: Sloga i Ačko šampioni u svojim kategorijama (FOTO)

Sloga crveni (2010.godište 1.mjesto)

DOBOJ – Na stadionu Luke održava se četvrti Sloga cup 2021. Prvog takmičarskog dana učešće su uzele selekcije 2008, 2010, 2012.godište.

U konkurenciji 2008.godište trijumfovala je ekipa Sloga crveni koji su u finalu savladali ekipu Zenit bijeli iz Bijeljine nakon penala 3:2 u regularnom vremenu je bilo 0:0. Treće mjesto zauzeo je Don Bosco iz Žepča koji su bili bolji od Sloge bijeli rezultatom 2:0.

Sloga Doboj (2008.godište 1.mjesto)

U idealnu postavu turnira izabrani su: Tarik Banjić (Sloga crveni), Matej Mostarac (Don Bosco), Haris Pepelar (Don Bosco), Miloš Sušić (Sloga crveni), Aleksa Amidžić (Zenit bijeli), Uroš Milošević (Zenit bijeli), Kenan Jašarević (Sloga crveni).

Idealna postava (2008.godište)

Najuspješniji u kategoriji 2010 su domaći igrači Sloge crveni koji su slavili u borbi za trofej protiv Sportinga iz Teslića rezultatom 3:0. Treće mjesto osvojio je Eurofudbal iz Gračanice koji je savladao ekipu Kolibrići iz Viteza sa 2:1.

U idealnih sedam po odluci trenera izabrani su: Aljoša Vajić (Sporting), Damjan Knežević (Sporting), Viktor Dujaković (Sloga crveni), Filip Šukurma (Sloga crveni), Aleksa Gojić (Sloga crveni), Mateo Alilović (Kolibrići Vitez), Armin Ferhatović (Eurofudbal).

Idealna postava (2010.godište)

Zlatnim medaljama u kategoriji 2012 okitili su se dječaci Ačka iz Doboja koji su u finalnom meču porazili Ilićku 01 iz Brčkog sa 2:0. Treće mjesto osvojila je Sloga crveni koji su ubjedljivo slavili protiv Borca iz Jelaha sa 6:0.

Ačko Doboj (2012.godište 1.mjesto)

Sloga crveni (2012.godište 3.mjesto)

I u ovoj kategoriji birano je najboljih sedam a to su: Njegoš Mihajlović (Ilićka 01), Mihajlo Iličić (Ačko), Filip Dujković (Ačko), Ivan Gligorić (Ačko), Saša Jovanović (Sloga crveni), Andrej Đuričić (Sloga crveni), Ahmet Agić (Borac Jelah).

Idealna postava (2012.godište)

REZULTATI:

2008.GODIŠTE:

POLUFINALE: Sloga crveni – Don Bosco 2:1, Sloga bijeli – Zenit bijeli 0:1.

ZA TREĆE MJESTO: Sloga bijeli – Don Bosco 0:2. FINALE: Sloga crveni – Zenit bijeli 0:0 penalima 3:2.

2010.GODIŠTE:

POLUFINALE: Sloga crveni – Kolibrići 3:0, Eurofudbal – Sporting 0:2.

ZA TREĆE MJESTO: Kolibrići – Eurofudbal 1:2. FINALE: Sloga crveni – Sporting 3:0.

2012.GODIŠTE:

POLUFINALE: Sloga crveni – Ačko 1:2, Boraac Jelah – Ilićka 01 1:1 penalima 1:3.

ZA TREĆE MJESTO: Sloga crveni – Borac Jelah 6:0. FINALE: Ačko – Ilićka 01 2:0

 


Borac 3 : 1 Rudar Prijedor
Krupa : Sloboda
Željezničar 1 : 1 Zvijezda 09
Radnik (B) : Željezničar Sport Team
Zrinjski 1 : 2 Radnik (H)
Široki Brijeg 0 : 3 Tuzla City
Sarajevo : Mladost
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Zrinjski 7 5 1 1 16
2 Borac 7 4 3 0 15
3 Radnik (H) 7 4 1 2 13
4 Sloboda 6 4 1 1 13
5 Krupa 6 4 1 1 13
6 Mladost 6 3 1 2 10
7 Zvijezda 09 7 2 3 2 9
8 Željezničar Sport Team 6 2 3 1 9
9 Tuzla City 7 2 1 4 7
10 Široki Brijeg 7 2 1 4 7
11 Sarajevo 6 1 3 2 6
12 Željezničar 7 1 2 4 5
13 Radnik (B) 6 1 1 4 4
14 Rudar Prijedor 7 0 0 7 0