Čapljina
U nedjelju 31. oktobra igraju se sve utakmice Druge lige FBiH, grupa „Jug“, veliki derbi se igra u Gornjem Vakufu /Uskoplju između domaće Sloge i Klisa iz Buturović Polja koji je povjeren Denisu Limovu iz Gabele, pomaga će mu Matej Bevanda i Laura Dugandžić iz Čitluka dok je glavnokomandjući Mihovil Klišanin (Tomislavgrad). Lider Čapljina nakon dvije uzastopne domaće utakmice gostovat će u Stocu.
Livanjski Troglav 1918 je domaćin ekipi Neuma, a prozorska Rama jablaničkoj Turbini, „fenjeraš“ Bjelopoljac na svom travnjaku je domaćin Kamešnici, Brotnjo Čitluk Grudama, a Višići sastavu Ljubuškog.
Nedjelja, 31. oktobar u 13:30 sati,
Gornji Vakuf / Uskoplje : NK Sloga – FK Klis, glavni sudija: Denis Limov (Gabela), pomoćnici: Matej Bevanda (Čitluk) i Laura Dugandžić (Čitluk), delegat: Mihovil Klišanin (Šujica,Tomislavgrad).
Prozor / Rama : NK Rama - FK Turbina , Anel Puce, Ivan Ljubić i Nedim Kozić svi Mostar , Mili Hadžiosmanović (Mostar).
Čitluk : NK Brotnjo Čitluk – NK Grude, Aldin Žetica, Alem Kruškonja i Ivan Marijanović svi Mostar ,Zdenko Raguž (Čapljina).
Višići : NK Višići - NK Ljubuški , Oliver Kožul (Široki Brijeg), David Čule (Mosar) i Darijo Lovrić (Široki Brijeg), Mladen Čorluka (Grude) .
Bijelo Polje : FK Bjelopoljac – NK Kamešnica, Goran Kolobara (Mostar), Elmedin Padalović i Said Hakalović oba Buturović Polje – Konjic), Nedžad Pehilj (Stolac).
Livno : NK Troglav 1918– NK Neum, Vinko Perić (Mostar), Marijo Bakula i Josip Begić oba Posušje, Boro Posavac (Gornji Vakuf /Uskoplje).
Stolac : NK Stolac – NK Čapljina , Mate Bilić (Ljubuški), Amer Hero (Mostar) i Merima Tanović (Mostar), Ivan Musa (Čitluk).
Klis | 3 : 1 | Stolac |
Sloga | 0 : 2 | Troglav 1918 |
Čapljina | 2 : 1 | Rama |
Neum | 3 : 4 | Višići |
Turbina | 2 : 0 | Bjelopoljac |
Ljubuški | 4 : 5 | Brotnjo |
Kamešnica | 3 : 2 | Grude |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Klis | 26 | 21 | 4 | 1 | 67 | |
2 | Čapljina | 26 | 17 | 3 | 6 | 54 | |
3 | Sloga | 26 | 15 | 4 | 7 | 49 | |
4 | Rama | 26 | 12 | 5 | 9 | 41 | |
5 | Kamešnica | 26 | 12 | 5 | 9 | 41 | |
6 | Neum | 26 | 11 | 3 | 12 | 36 | |
7 | Troglav 1918 | 26 | 10 | 4 | 12 | 34 | |
8 | Brotnjo | 26 | 10 | 4 | 12 | 34 | |
9 | Grude | 26 | 9 | 4 | 13 | 31 | |
10 | Turbina | 26 | 7 | 7 | 12 | 28 | |
11 | Ljubuški | 26 | 7 | 6 | 13 | 27 | |
12 | Višići | 26 | 8 | 2 | 16 | 26 | |
13 | Stolac | 26 | 8 | 2 | 16 | 26 | |
14 | Bjelopoljac | 26 | 6 | 5 | 15 | 23 |