Teška utakmica i pobjeda Sokolova: Slavija slavila u Laktašima

Košarkaši Slavije iz Istočnog Sarajeva slavili su u petom kolu Prve lige Republike Srpske na gostovanju kod Student Igokee 54:52.

Sokolovi su do četvrte pobjede u nizu stigli poslije nešto slabije prve četvrtine gdje su primili gotovo polovinu koševa u ovoj utakmici, 25, ali su u nastavku susreta gostima dopustili svega 27 poena i došli su do pobjede.

Darko Damjanović je vodio Sokolove do pobjede sa 16 poena i osam skokova, a dvocifreni su bili i Aleksandar Tunguz sa 12 i Dušan Elez sa 11 poena. Kod domaćih, Andrej Bojanić je postigao 11 poena.

STUDENT IGOKEA - SLAVIJA 52:54 ( 25:13, 13:17, 6:16, 8:8)