Podgradčani uzorali Lijevče polje…

U susretu osmog kola Regionalne lige Republike Srpske, grupa zapad ekipa Sloge DIPO iz Gornjih Podgradaca prošetala se Novom Topolom i pobijedila domaće Lijevče rezultatom 3:0.

Goste je u vođstvo doveo Vuk Maletić u 18. minutu, a pobjedu Slogi DIPO sa dva gola obezbijedio je Marko Koljanin za pet minuta, u 70. i 74. minutu.

Lijevče – Sloga DIPO    0:3 (0:1)

Stadion: Lijevča u Novoj Topoli. Gledalaca: 70. Sudija: Ognjen Antonić (Gradiška). Strijelci: 0:1 Maletić (18), 0:2 Koljanin (70), 0:3 Koljanin (74). Žuti kartoni: Sladojević, Tomić, Todoranović (Lijevče), P. Paspalj, Maletić, predstavnik kluba Tomić (Sloga DIPO).
LIJEVČE: Đakušić, Tomić (od 58. Malbašić), Kočić, Todoranović (od 81. Peulić), Despotović, Sladojević (od 42. Bajić), Vukobratović, Jojinović (od 81. Popravak), Kecman, Gužvić, Tomić.
SLOGA DIPO: Šmitran, Đorđić (od 85. Dončić), Lukić, Kostić, Mijatović (od 62. Đorđić), P. Paspalj, Koljanin, Pilipović, Maletić, Ćirić, R. Paspalj (od 71. Šljivar).

Krajina : 13 Skojevki
Budućnost : Karanovac
Kozara : Sloga
Polet Krajišnik : Bratstvo (Kozarac)
Plamen : Mladost
Sloga DIPO : Lijevče