Juniori Krupe ubjedljivi protiv Radnika

Fudbaleri Krupe su danas ostvarili ubjedljiv trijumf protiv bijeljinskog Radnika u 11. kolu U19 Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Do treće pobjede u sezoni tim Nenada Studena je stigao bez većih poteškoća. Još na poluvremenu su imali 3:0, što je omogućilo treneru Krupe da napravi nekoliko promjena i priliku da većem broju igrača po poluvrijeme.

Na kraju, trijumf Krupe 4:1, došli su sada do treće pobjede u sezoni, dok je Radnik doživio peti poraz u sezoni.

KRUPA - RADNIK (B) 4:1 (3:0)
Stadion Krupe
Gledalaca: 50
Sudija: Miloš Gigović (Gradiška)
Strijelci: 1:0 Ševa 29, 2:0 Petrović 32, 3:0 Petak 35, 3:1 Krstić 52, 4:1 Skalić 56
Žuti kartoni: -

KRUPA: Mitrović, Jelača, Gudalo (od 76. Balaban), Kononikin, Čekić (od 46. Knežević), Vunić (od 76. Sivonjić), Skalić, Petak (od 46. Meštrovac), Petrović (od 46. Mrkonja), Čikivadze (od 46. Rađenović), Ševa (od 46. Dragojević)

RADNIK: Krajišnik, Pandžić, L. Jovanović, Mićević (od 46. Simeunović), Miletić, Janković (od 46. Janjičić); Dimitrić), Malić (od 46. Pavlović), Lukić, M. Jovanović (od 45. Krstić), Radovanović

Željezničar Sport team : Borac
Kozara : Velež
Široki Brijeg : Zvijezda 09
Radnik (BN) : Tuzla City
Željezničar 0 : 4 Zrinjski
Radnik (H) : Krupa