Dubrave iznad Žeravice

Odigrana je i posljednja utakmica 16. kola drugoligaškog zapada Republike Srpske, u komšijskom derbiju u Dubravama domaći istoimeni tim savladao je Jedinstvo iz Žeravice rezultatom 3:1.

Poveli su gosti u 25. minutu golom mladog Stefana Ćetojevića i bio je to rezultat prvog dijela. U nastavku na terenu je postojao samo jedan tim – domaći, prvo je u 59. minutu izjednačio Dejan Tatić, potom je tri minuta kasnije iz penala je Marko Malbašić je u potpunosti preokrenuo rezultat. Rezervista Meris Demo je u 87. minutu postavio konačan rezultat.

Dubrave – Jedinstvo (Ž)    3:1 (0:1)

Fudbalski stadion u Dubravama. Gledalaca: 180. Sudija: Dean Jokić (Teslić). Strijelci: 0:1 Ćetojević (25), 1:1 Tatić (59), 2:1 Malbašić (62 - penal), 3:1 Demo (87). Žuti kartoni: D. Kisin, Tatić, Budimlić (Dubrave), Petković, Đogić, Knežić, Gavrić, Jarić, Erceg (Jedinstvo).
DUBRAVE: Drinić, D. Kisin, Budimlić (od 73. Nikić), Hadžialagić, Vučinić, Tatić, Sikimić, Bencuz (od 46. Demo, od 89. Šikuljak), Malbašić, Malešević (od 46. Kvrgić), Nikić (od 73. V. Kisin).
JEDINSTVO (Ž): Vojvodić, Jarić, Đogić, Šakotić (od 86. Vranić-Budimović), Hamzić, Knežić (od 67. Galić), Erceg, Gavrić (od 62. Budimović), Diljević, Petković, Ćetojević.