Trnjani se pred 500 “svjedoka” popeli na Crni Vrh

U lokalnom derbiju 17. kola Druge lige Republike Srpske fudableri Sloge iz trna su pobijedili rezultatom 2:1 u Jaružanima ekipu Crnog Vrha i prišli na bod zaostatka drugoplasiranom timu na tabeli, a za liderom Naprijedom zaostaju sedam koraka.
Junak pobjede Trnjana bio je Rikardo Souza Oliveira, dvostruki strijelac. Domaćini su poveli u 30. minutu golom Nedeljka Grabovca, ali osam minuta kasnije Brazilac je izjednačio i u egalu se otišlo na odmor. Pobjedonosni pogodak postignut je u 77. minutu.

Crni Vrh – Sloga (T)    1:2 (1:1)

Fudbalski stadion u Jaružanima. Gledalaca: 500. Sudija: Marko Erak (Krupa na Vrbasu). Strijelci: 1:0 Grabovac (30), 1:1 Rikardo (38), 1:2 Rikardo (77). Žuti kartoni: Zelenika, Šavija, Grabovac (Crni Vrh), Savatić, Rikardo, Trivan, Gaćeša, predstavnik kluba Petrović (Sloga).
CRNI VRH: Račić, Savičić, Šavija, Damjanić, Zelenika, Grujić, Arežina, Kukić (od 67. Cvijetić), Petrović (od 70. Amidžić), Grabovac, Vukosavljević (od 81. Subić).
SLOGA (T): Jokić, Lakerda, Javorac, Mendeš (od 84. Milinović), Trivan (od 87. Pilipović), Rikardo (od 87. Šarić), Jokanović (od 57. Savatić), Tomičić, Gaćeša, Mikić (od 57. Ivić), Đukanović.