Ilićka 01 nadigrala Podrinje
Zanimljiva i prava prvenstvena utakmica viđena je danas u Brčkom.
Nisi kalkulisali ni jedni ni drugi pa otuda i pet golova, tri u mreži gosta i dva u domaćoj mreži.
Povela je Ilićka 01 u 37.minutu preko Stankića, u 43.minutu kapiten Arsić duplirao je prednost, tako da se rezultatom 2:0 otišlo na odmor.
U drugom poluvremenu gosti su krenuli spuštenog garda riješeni da dođu do povoljnog rezultata. Predost domaćina prepolovili su u 61.minutu kada je precizan bio Stojanović. Nije ni Ilićka 01 sjedila skrštenih ruku, naprotiv stvori li su par stopostotnih prilika ali se rezultat nije mijenjao sve do 86.minuta kada svoj drugi, a Ilićkin treći gol postiže Arsić. U sudijskoj nadoknadi vremena gosti iz Janje postižu svoj drugi gol, za konačan rezultat 3:2, strijelac je bio Vuković. Kuriozitet je da je Vuković inače brčak i izdanak škole fudbala Ilićka 01.
Pored dobrog fudbala, raduje i to da se danas na stadionu Ilićke skupilo preko 300 gledalaca koji su kući otišli zadovoljni prikazanom partijom i jedne i druge ekipe.