2 : 1

Glasinac veći od Leotara

11.11.2017 Administrator DC

FK „Leotar“ je u 14. kolu Druge lige Republike Srpske – grupa istok poražen u Sokocu od OFK „Glasinac 2011“ rezultatom 2:1 (2 :0).

Domaćini su oba gola postigli u prvom poluvremenu i to iz jedanaesteraca. Prvi gol su dali u 18. minutu, a drugi u 28. Strewac je bio Stefan Arbinja.

Tri minuta prije odlaska na odmor domaći igrač  Miloš Vujičić dobio je crveni karton.

U drugom poluvremenu Leo je smanjio rezultat na 2:1 preko Zečevića u 80.  minutu.

Nakon 14. kola Leotar ima 21 bod uz gol razliku 16:13.

U posljednjem  kolu jesenjeg dijela prvenstva  Trebinjci dočekuju FK „Mladost“ iz Bogutova Sela, ali prije toga u srijedu na Police dolazi FK „Slavija“ iz Istočnog Sarajeva sa kojom će odigrati 1/4 Kup-a Republike Srpske,piše Trebinjelive.info