2 : 1
1 : 1
Šut na gol
pet Kukić u stopostornoj šansi, gura loptu kraj već savladanog golmana, ona odlazi tik pored stative
85.minut'
Novaković, napad Kozare, golman odbija loptu preko sebe na prečku, natrčava Novaković i postiže go
81.minut'
Šut na gol
Počelo drugo, odmah Gavrić u šansi iskosa, ali je neprecizan
46.minut'
Šut na gol
Pritisak Kozare, ali rezultat se ne mjenja. Gavrić šut, golman brani
38.minut'
Odmah akcija Kozare, lopta kruži. Oko šesnaest, naleće Gavrić i daje gol za 1-1
30.minut'
Šut na gol
Centaršut Lolića, Batar glavom, golman brani,
25.minut'
Kontra Jedinstva, ubačen loptu sa desne strane Haskić glavom posprema u Modićevu mrežu, 0-1
22.minut'
Šut na gol
Dva prodora u minut Gavrića po desnoj strani, prvi Novaković loše zahvata, ponovljeni golman hvata
20.minut'
Šut na gol
Pavić iz naoko neizgledne situacije probava šut i pogađa stativu
15.minut'
Šut na gol
Šut Petkovića sa deset metara blokira odbrana gostiju.
11.minut'
Šut na gol
Odličan ubačaj Gavrića, Novakoviću lopta prolazi tik kraj glave
2.minut'
Gradiška. Gradski stadion. Sudije: Ognjen Valjić (Banjaluka), Dragan Keranović (Prijedor), Goran Ilinčić. Četvrti sudija: Danko Butulija (Trebinje), Kontrolor: Željko Marić. Delegat: Borislav Grahovac ( Kozarska Dubica).
Srđan Modić, Živko Bubić, Boris Raspudić, Darško Lolić, Vladimir Petković, Dejan Glišić, Srboljub Jandić, Milovan Novaković, Amir Kukavica, Nemanja Gavrić, Bojan Batar. Na klupi: Dušan Bredić, Nebojša Babić, Asmir Hamzić, Miloš Kukić, Nikola Babić, Dalibor Milić. Trener: Nedžad Žerić.
Igor Vukadinović, Anel čavalić, Sergej Marinković, Savo Đokić, Željko Mitrović, Cvijetin Pavić, Žikica Božić, Kemal Haskić, Mirza Musić, Mirzet Buljubašić, Arnel Kadrić. Na klupi: Danijel Ilić, Radovan Vujić, Renato Pavić, Darko Sekanić, Anel Ramić, Mahir Omerhodžić, Marko Lukić. Trener: Vidoje Žarić.
Šut na gol
Dobra kontra preko Kadrića, ali niko ga ne prati
Šut na gol
Glišić prodire s lijeva, šuta sa ivice šesnaest, golman brani
Šut na gol
Kukić sam pred golmana, ovaj mu uklizava, Kukić ponovo dolazi do lopte, golman odbija loptu