Brčaci ubjedljivi u Kotor Varoši

Futsaleri Brčko zdravlja sa ubjedljivih 7:1 savladali su u gostima Kotor Varoš i tako kompletirali treće kolo Prve lige Republike Srpske u futsalu.

Već u prvoj minuti strijelac za goste je bio Emir Hodžić, a onda pogađaju i Demonjić, te Milaković, prije nego je u 15. minutu smanjio Aleksandar Tepić na 1:3. Ipak, do poluvremena još jednom pogaša Milaković, da bi isti igrač i otvorio drugo poluvrijeme pogotkom za 1:5.

Do kraja, još jednom pogađa Emir Hodžić, a konačnih 1:7 autogolom postavlja Sandi Beharić.

Pogledajte i ostale izvještaje sa utakmica.

KMF KOTOR VAROŠ - KMF BRČKO ZDRAVLJE 1:7 (1:4)
Sportska dvorana u Kotor Varoši
Gledalaca: 30
Sudije: Tomislav Gračanin i Vanja Ajder (oba Banja Luka)
Strijelci: 0:1 Hodžić 1, 0:2 Demonjić 8, 0:3 Milaković 14, 1:3 Tepić 15, 1:4 Milaković 19, 1:5 Milaković 22, 1:6 Hodžić 36, 1:7 Beharić 39 (ag)
Žuti kartoni: Stupar (Kotor Varoš)

Kotor Varoš: Kutić, Đukić, Bašić, Knežević, Tepić, Vučanović, Beharić, Stupar, Hadžiselimović, Tatar, Đaković

Brčko zdravlje: Bećirović, Hodžić, Demonjić, Lukić, Livadić, Gigović, Čavalić, Vidović, Gorančić, Milaković