Srpčani preokretom ohladili Žeravicu

Zanimljiv meč u posljednjem 15. kolu jesenjeg dijela drugoligaškog zapada Republike Srpske odigran je na Gradskom stadionu u Srocu u kojem je domaća Sloga, poslije preokreta, pobijedila Jedinstvo iz Žeravice – 2:1. Svi pogotci su postignuti u prvih 45 minuta.

Već u petom minutu gosti su poveli golom Vladimira Gavrića, a daset minuta kasnije izjednačio je Igor Njažić. Kada se činilo da će prvo poluvrijeme biti završeno neriješenim rezultatom u drugom minutu sudijske nadoknade pogodio je Goran Zelenac. U nastavku igrači Sloge su mudrom igrom sačuvali stečenu prednost i izvojevali pobjedu.

Sloga (S) – Jedinstvo (Ž)    2:1 (2:1)

Gradski stadion u Srpcu. Gledalaca: 30. Sudija: Srđan Landup (Banjaluka). Strijelci: 0:1 Gavrić (5), 1:1 I. Njažić (15), 2:1 G. Zelenac (45+2). Žuti kartoni: Cvijetić, Šarić, Karamehić, I. Njažić, Kondić, Aćić (Sloga).
SLOGA (S): Dabić, Zec, Šarić (od 59. Zukanović), Cvijetić, V. Njažić, Karamehić, I. Njažić, Šervel (od 71. Remić), R. Zelenac, G. Zelenac (od 90. Aćić), Kondić.
JEDINSTVO (Ž): Vojvodić, Đogić, Hamzić, Šakotić, Babić (od 73. Hajdarević), Erceg, Gavrić (od 46. Vranić-Budimović), Diljević (od 83. Delibašić), Petković (od 39. Budimović), Đurđić, Ćetojević.