Gosti iz Modriče se bore za opstanak, a u Laktašima kao na izletu

Fudbaleri Laktaša slave pobjedu FOTO: FK Laktaši

Ekipa Laktaša zabilježila je rutinsku pobjedu (3:0) protiv Modričana koji se bore za opstanak, a na Gradskom stadionu kraj čipsare su bili kao na izletu. Bez akcije, ozbiljnog starta, žara, želje za opstankom...

U 30. minutu Aleksandar Petrović je rezantnim udarcem sa 17 metara pogodio mrežu Modričana. Igrao se 38. minut kada je prednost domaćina udvostručena, a pogodio je Milan Šikanjić, da bi isti igrač u 41. minutu iz jedanaesterca pogodio i za 3:0.

U nastavku susreta bilo je prilika na obje strane, ali se rezultat nije mijenjao... Modričani su ostali na pretposljednjoj poziciji blizu ispadanja iz Prve lige Republike Srpske.

Laktaši – Modriča   3:0 (3:0)

Gradski stadion kraj čipsare u Laktašima. Gledalaca: 150. Sudija: Nemanja Pilipović (Prijedor). Strijelci: 1:0 Petrović (30), 2:0 Šikanjić (38), 3:0 Šikanjić (41 – penal).

LAKTAŠI: Knežević, Milić (od 46. Keleman), Šikanjić (od 86. Subotić), Škorić (od 62. Ćebić), Milojević (od 86. Džajić), Trivić, Petrović, Turanjanin, Babić, Tešić, Dojčinović (od 62. Gavrić).

MODRIČA: Krnetić, Pljevaljčić, Jolović, Kušljić, Spaić, Šoškić (od 58. Marić), Prljeta (od 78. Gerić), Trifković (od 78. Limić), Hasegava (od 58. Ofosu), Disubi (od 46. Sedlar), Karić.

Milan Šikanjić i Stefan Milojević FOTO: FK Laktaši

Leotar : Sloboda
Drina : Laktaši