domaćin u narednom kllu Kupa Republike Srpske..
Å ut na gol
Lolić iz slobodnog udarca pogodio prečku gola Glasinca.
70.minut '
Å ut na gol
Pravo je čudo kako Glasinac nije udvostručio prednos u 61 minutu. Lukić je sam izbio pred Ilića , ali je golman Kozare maestralno intervenisao i sačuvao svoju mrežu
58.minut '
Å ut na gol
Stopostotna prilika za Glasinac, Å”ut Blagojevića odbranio Ilić.
48.minut '
Nastavljen meč na Sokocu.
46.minut '
Poluvrijeme na Sokocu,nema golova
45'
Å ut na gol
Stopostotna prilika za Glasinac ,Lukić izbio sam pred gol Kozare, ali je bio neprecizan.
21.minut'
Å ut na gol
Dobra prilika za Kozaru joÅ” bolja odbrana Pajevica
20.minut '
Glasinac 2011 (Sokolac): Pajević M., Pejanović M., Pajević P., Nikolić D., Jovanović Đ., Lukić N., KreÅ”talica O., Živković N., Blagojević M., Pejanović A., Vujičić M., klupa: Krunić K., Ninković N., Beatović S., GaÅ”ević D., Lizdek M., Bunijevac V., Debelnogić D.
Ilić M., Petrović O., Komljenović D., Å akić M., Lolić D., Ninković U., Kremenović V., Selak K., Petković Z., Gvozden S., Petković V., trener Trivunović V., klupa: ViÅ”njić D., Kačavenda V., Popović N., Mirjanić A.
Gollll... Glasinac Kozara 1:0. Nakon ubacivanja sa lijeve strane Blagojević je pogodio mrežu Kozare.

Glasinac izbacio Kozaru iz Kupa RS

10.10.2018 Tekst i foto: Goran Riro Radimirović

Danas na Sokolcu odigrana utakmica 1/8 finala Kupa Republike Srpske Glasinac 2011 ā€“ FK Kozara 1-0.

Iako oslabljena neigranjem zbog povreda nekoliko standardnih prvotimaca i s nekoliko novajlija u timu, Kozara bolje otvara utakmicu i prvo Å”ut isprobava Lolić. Malo zatim nakon kornera Å akićev udarac odlično brani golman domaćih Pajević. Odličnu Å”ansu za domaće propuÅ”ta u 22. minuti Lukić, koji izlazi sam pred Ilića, ali je neprecizan. Å anse za Kozaru propuÅ”taju Komljenović i Lolić i na poluvrijeme se odlazi bez promjene rezultata.

U 53. minuti domaći dolaze do vođstva, nakon Å”to na ubačenu loptu Blagojevića nezgodno reaguje Gvozden i posprema je u vlastitu mrež. Kreće Kozara otvoreno prema golu Glasinca 2011, ali domaćin to koristi pa Lukić u 61. minuti zamalo ne uduplava prednost. Lolić dva puta pokuÅ”ava iz slobodnih udaraca, ali rezultat se ne mijenja. U 70. minuti isti igrač odlično Å”utira slobodan udarac sa osamnaest metara, ali loptu zaustavlja prečka. PokuÅ”ava joÅ” Gvozden glavom, ali je neprecizan i Glasinac 2011 slavi i prolazi u Ā¼ finale Kupa Republike Srpske.

Nema mnogo odmora pred fudbalerima Kozare, jer već u subotu 13. 10. 2018. godine na rasporedu su utakmice 10. kola I lige Republike Srpske. FK Kozara gostuje u Banja Luci ekipi Željezničara, a utakmica počinje u 15 časova.

Glalsinac - Kozara 1:0

Glasinac 2011 (Sokolac):Ā Pajević M., Pejanović M., Pajević P., Nikolić D., Jovanović Đ., Lukić N., KreÅ”talica O., Živković N., Blagojević M., Pejanović A., Vujičić M., nisu igrali: Krunić K., Ninković N., Beatović S., GaÅ”ević D., Lizdek M., Bunijevac V., Debelnogić D.

FK Kozara (GradiÅ”ka):Ā Ilić M., Petrović O., Komljenović D., Å akić M., Lolić D., Ninković U., Kremenović V., Selak K., Petković Z., Gvozden S., Petković V. (od 45. min. Popović N.), trener Trivunović V., nisu igrali: ViÅ”njić D., Kačavenda V., Mirjanić A.